zzzzzjjjjj

Zoufalý alkoholik Bill Marks a "maniak" se zbraní byl otcem své dcery Olivie,která zemřela na leukémii.Tatínek po ní zdědil stužku,která tě postavila strachu čelem.Nemyslím si,že to byla Neesonova životní role,jako třeba podle mě 96 hodin,ale tento film se mu velice povedl,ale 5* dát nemůžu,pořád mi tam něco chybí. ()

blondboss

Ej, škoda premrhaného potenciálu tohto snímku. Skvelá nadupaná atmosferická prvá polka filmu vystriedala nie tak skvelá nadupaná béčkovská druhá polka filmu. Ten koniec bol už naozaj z ríše klišé. Mám ale rád filmy s Neesonom a tu ma opäť presvedčil o jeho kvalitách. Na oddych dobrý akčný film, avšak mohlo to byť aj v konečnom dôsledku premakanejšie. 65 % ()

lobo87

Liam Neeson po x-tý krát vo svojej úlohe drsného chlapíka. Aj keď to trvalo dlhšie, Neeson sa nakoniec našiel v tejto polohe a súka nám jeden film za druhým. Non stop patrí k tým lepším (určite lepší ako Taken 2). Stiesnený priestor, napätie, atmosféra, k tomu nejednoznačná Juianne Moore. Dobrá práca... 70% ()

Agia

Solidní "letecký thriller". Po delší době film s leteckou a teroristickou tématikou, kterej mě dovedl udržet v napětí a překvapit. Hodinu se mi nepodařilo odhalit zbytek "bad guys", klišoidní americký konec to trochu zabil, ale celkově jde o dobrou podívanou. Historie hlavní postavy sice není nijak originální, člověk trochu tuší, že chlapec bude mít asi nějakej problém, kterej ho dohnal k pití, ale do děje se to zapojuje nenásilně a slouží to spíš jako vodítko k tomu, proč se postava chová tak, jak se chová. J. Moore výborná, ačkoliv jde o dost "obyčejnou" roli, dokázala do toho vnést napětí navíc už jen tím, jak postavu zahrála. Čekala jsem oddechovku, dostala jsem napínavou podívanou s dobrým herectvím a scénářem, co chce po divákovi i trochu přemýšlet. Dala bych ideálně 3,5*. ()

Vasyl

Zdá se mi to, nebo Lájem začal hrát tyhle drsný bouchače až na starý kolena? U něho mi to ani nevadí, protože není tak hnusnej jako Sláj a nosí dlouhý rukávy. Tady navíc do konce filmu příběh zamotanej jak já po pár pivech a brčku, takže přesně tak jak to mám rád. Ale do hlavy se mi ten film nedostane. Jedinej maršál kterýho si vybavím když se řekne maršál, bude furt jenom Malinovský. ()

Spilif

No pouštěl jsem si tenhle film a říkal si Liame ty určitě nezklameš. A odhad byl dobrej:) naštěstí. sice tenhle film ničím moc nevybočuje a ani nevyčnívá nad konkurencí ale tu jiskru pro mě určitě měl. Asi už nic nepřekoná 96tku kterou jsem si z Liamem opravdu zařadil do top 10. Ale i tak za tenhle film děkuju. Bylo to fajn strávených 106 minut;) za mě určitě palec nahoru :) ()

Mograine

Po dlouhé filmové absenci jsem zabrousil do červené knihovny pana Nýsna a hle co jsem objevil! NON-STOP letadlová akce, kde, jako obvykle, hraje pan Nýsn muže s myslí ostrou jak chirurgický skalpel na játra a chronickou láskou k chlastu. Teda, mít odvahu na to napsat leteckému šerifovy smsku s tím, že každých 20 minut pošlete na věčnost jednoho cestujícího je teda hardcore. Dokonce jsem se ani nelek, když jsem zmerčil chodící zombie paní Moore. Posledních 20 minut bylo předvídatelných asi jak špekatý desetiletý chlapeček ve frontě na hamburgery. Celý snímek působí velmi příjemně a ta atmosféra by se dala krájet jen kombajnem. Nakonec tedy dáva jednu hvězdu panu Nýsnovi, druhou za příběh a ty další dvě za až transcendentní výkon a druhotné pohlavní znaky slečny Michelle Dockery. ()

Stanmi

Letový maršál Bill Marks (Liam Neeson) dostane během letu sms od tajemného odesílatele, který je mezi cestujícími na palubě. Ten v ní požaduje sto padesát milionů dolarů, jinak každých dvacet minut zemře jeden cestující... Letecké thrillery se pravidelně objevují na plátnech kin prakticky už od padesátých let (i když vzestup těchto snímků nastal až díky filmu Letiště z roku 1970) a ač mívají značně proměnlivou kvalitu, tak NON-STOP řadím mezi ty povedenější. Samotný snímek se prakticky po celou dobu stopáže (vyjma úvodu a závěru) odehrává na palubě letadla, což znamená, že pro udržení divákovy pozornosti je třeba mít zajímavý scénář a kvalitní herce, naštěstí snímek má oboje. Ústřední roli ztvárnil Liam Neeson a není tak překvapením, že právě on je hlavním tahounem celého filmu, byť svůj prostor dostane také třeba Julianne Moore, Michelle Dockery nebo Corey Stoll. Samotný příběh tak svým stylem trochu připomíná detektivku, kdy Bill se snaží mezi pasažéry najít onoho vyděrače (a jak to tak bývá kandidátů je hned několik, včetně samotného Billa). Páni scénáristé Richardson, Engle a Roach tak odvedli dobrý kus práce, protože díky nim je film napínavý, dynamický a zajímavý prakticky až do závěrečného odhalení (pak napětí poněkud opadne, ale záhy už snímek stejně končí). NON-STOP je tak kvalitním thrillerem, kde Liam Neeson opět potvrzuje, že jej forma neopouští ani po šedesátce. ()

Reiner

No nebylo to špatné, ale… něco mi tomu chybělo. Možná i jiný herec by byl plusem. Nicméně hlavně ta posedlost alkoholem skoro v každém US filmu mi fakt vadí ... ()

harycek

Po třetím shlédnutí a ještě kde byly české titulky SMS je to výborné!!!!! P.S. Všiml si ještě někdo že jméno druhého pilota je "(Kyle Reese)" z Terminátora !!!!!!!!!!! Nebo se pletu??????????????????? ()

AndrewNewman

Lepší akčný triler ako je 96 hodín už Liam nikdy nenatočí, to je jasné. Toto je ale veľmi dôstojná nahrážka oveľa dôstojnejšia než ďalšie dve pokračovanie spomínanej akčnej pecky. O Serrovi vždy tvrdím, že je to šikovný režisér, ktorý bez problémov ukočíruje aj takýto biják plný dobrých nervov a to aj napriek tomu, že sa prakticky celý odohral v štúdiu. Svoje urobilo aj obsadenie veľmi sympatickej a vždy atraktívnej ryšavej milfky Julianne Moore, ktorá spríjemní každý film, ktorého je súčasťou. Škoda toho záveru, pretože človek čakal niečo lepšie, keďže dej bol pomerne dosť ambiciózny, škoda, avšak inak spokojnosť. ()

Bilky

Posledná tretina bola snáď z iného filmu! Tak dodrbať solídnu atmošku a našróbovať tam céčkove repliky a klišé, až sa divím, že sa J.MOORE nechala na takú rolu nahovoriť... Jasan, že to bolo nelogické a pár dier to malo ako 90% filmov z tohto žánru, ale od príhovoru maršala k cestujúcim to išlo dole nielen s lietadlom! A za ten záver by scénaristi mali dostať podmienku a nie prachy. U mňa necelých 50% ()

blazma

asi ani sám Liam nevěřil že se po filmu 96 hodin stane akční legendou :D takže je v této akční vřavě fakt dobrá volba, vezmeme-li v potaz že jde o roli maršála který už má lepší časy za sebou. Fakt se na to dobře kouká, atmosféra stoupá, je to fakt fajn. ()

MaxQ69

Hodnocení je možná zbrklé a unáhlené, ale nemohu jinak. Pět hvězdiček za pocit, který ve mě non-stop zanechal, když jsem opouštěl kinosál a především za vysoké dávky adrenalinu, které do mě v průběhu sledování pral. Už dlouho jsem nebyl tak napnutej při odhalování padoucha jako v tomto případě. A to nemluvím o malé konspiraci proti hlavní postavě. Thriller sice zbytečně nese prvky béčkového katastrofického televizního filmu a některé tahy padoucha jsou až nerealisticky promyšlené, načasované a fucking perfect, ale to rád přehlédnu. 90% ()

kelet

Veľmi dobre spracovaný príbeh, pri ktorom vydržíte sedieť napäto až do konca a budete naň spomínať v dobrom. Film stavia, na pevných základoch tvoriacich poprepletanú zápletku, ktorej sekundujú výborné dialógy. Podľa mňa je jedna z najnáročnejších úloh filmárov vytvoriť film, ktorý vás púta hlavne zamotanými dialógmi a ich rozmotanie nakoniec dáva zmysel, a to v tomto filme vyšlo naplno. Nepristihol som sa pri žiadnom hluchom mieste, čo sa nestáva vždy. Jediné čo ma sklamalo bolo odfláknutie záverečnej scény po pristáti lietadla, inak nemám čo vytknúť. Naopak však musím vyzdvihnúť famóznu prácu s vizualizáciou sms konverzácií medzi agentom a neznámym. Liam Neeson takéto role jednoducho vie a žeriem mu všetko čo robí. Julianne Moore ma prekvapila a kvalitne sekundovala Liamovi, navyše vyzerá stále dobre. Hodnotenie: 90% ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu