camomilla

Skoda ze reziser vice nevyuzil sklicenou atmosferu uzavreneho prostoru a neodpustil si citove-vyderacske vsuvky. Tim z filmu udelal prumerny akcnak, ktery ovsem neurazi. ()

Seymour

Neesonovka je dobré označenie pre tento film. Dobré tempo,solídna zápletka..ale ten koniec je fakt len pre bezmozgovitého diváka. Ja som si prišiel na svoje a zabavil som sa. Aj keď po dopozeraní nie je tak ťažké zabudnúť na tento film. ()

Epco

Ako fanúšik akčných filmov z 80-tych a 90-tych rokov som si film užíval. Samozrejme má to logické diery, ale to predsa nie je podstatné. Má to hlavného hrdinu ktorý ako by vypadol zo škatuľky akčných hrdinov z práve už spomínaného obdobia a má to aj riešenie zodpovedajúce žánru. Liam Neeson to dokáže predať a to mi stačí. ()

simirmarus

Výrazná podobnosťs 11. septembrom čisto náhodná? nemyslím si ...Omar Metwally ako vedlajšia postava tu vtipne hrá svoju rolu doktora, čo pre vela divákov aj pasažierov vo filme je neuveriteľné. Skvelá myšlienka poukázať, že nielen islamisti môžu byť teroristi. Otvorené napätie a dej až do konca. Črtá sa otázka počac celého filmu - kto je teda únoscom litedla? Podtrhávam skvelý výkon Liama Neesona v hlavnej role. Trocha rýchly koniec, ktorému neveríme. Vybuchnutá bomba-ale i tak bezpečné pristátie. ()

Big Daddy

Únos letadla a snaha o jeho záchranu vzdušným šerifem na palubě není nic nového pod sluncem. Je nutno přiznat tvůrcům snahu za přínos špetky originality do nápaditosti únosců, ale naivita těch samých lidí zase snímek vrátí do průměru. Nakonec tak nejde o nic než dalšího zástupce nekonečných řad poměrně chutných jednohubek. ()

Mr.Spaghetti

napínavý jako prase až do konce a když už jsem u toho konce, škoda že to takhle posrali tou pc animací... jinak thriller na večír dobrej. ()

MartinSTFC

Liam Neeson je můj oblíbený akčí herec, né-li nejoblíbenější. Proto se mi i na né zrovna dvakrát kvalitní film kouká daleko lépe, když v něm hraje právě on. Ano, film je poněkud naivní a celá zápletka možná trochu nedotažená, stejně bych ale chtěl upozornit, že se jedná o jeden z kvalitnějších akčního filmů posledních let. Já osobně jsem si Neesona oblíbil v 96 hodin a doufám, že ho ještě v nějaké takové podobné roli uvidím. Ale ani toto nebylo špatné a čtyři hvězdy si to ode mě rozhodně zaslouží. ()

badett

Dočkal jsem se od filmu všeho co jsem očekával. Napětí se dalo krájet a na rozdíl od jiným thrillerů do konce filmu nevíte jak to vlastně dopadne. Viděl jsem všechny thrillery od Liama a myslím si, že jeho výkon jde progresivně nahoru a už jenom jeho obsazení mi zaručuje to, že film nebude rozhodně propadák. Samozřejmě pár chybiček ve filmu se určitě najde jako například neprohledávání zavazadel letecké ostrahy.Po vizuální stránce dobře provedené příchozí zprávy z telefonu i dobrá kamera. Celkový dojem z Filmu 80% a rozhodně doporučuji. ()

Stealth2 odpad!

Jaume Collet-Serra aspiruje velice zdařile na pseudonym "Emerich II", nejni to sice takový "bombasticky" natočený škvár, ale snaží se synek španělský welmi. Dementní scénář , ale naprosto dementní , nemůže uspokojit solidního a hlavně přemýšlejícího diváka daného žánru ani náhodou !!!!! Tržby v kinech si vysvětluju jedině tím že na to chodí puboši co jsou lechce jetí a zhulení a je jim naprosto jedno co se na plátně děje a jestli to má alespoň trochu logiky. Důležité je, že někdo dostane do držky že je tam arab a černoch, pokud možno víc a že tam nakonec něco bouchne.....no zkrátka bylo to k zblití. ()

gael83

Narovinu klišé, jako prase, Liam a jeho po sto-padesáté "zachránímprdelcelémusvětu" je to fakt nudný a formát všichni jsou vinim je přežitý. Střih by střih se nekoná od začátku se jako dramatického prvku používá spíše hudební podkres, co potěší je práce se steady-cam i v tak malém prostoru se dá efektně kouzlit. Liam by měl pomalu, ale jistě měnit žánr. ()

Djflash

Liam Neeson se za posledních pár let vyprofiloval jako herec dramatických akčních roli. Postavy, které hraje, mají ve většině případů pošramocenou minulost i rodinný život. V jeho nejnovějším počinu zvaném Non-stop tomu není bohužel jinak. Ztvárnil zde letového, policejního maršála Billa Marxe, Jenž se životem protlouká od jednoho průšvihu ke druhému. Jeho velká obliba v alkoholu mu to nijak zvlášť neulehčuje, a to ani netuší, že se na něj někdo snaží ušít boudu. Snímek se vesměs celý odehrává v letadle, tedy v uzavřeném prostoru, a proto sto minutová stopáž je zde dostačující. Všechno se to rozjíždí více než slibně. Celková atmosféra diváka příjemně navnadí, a ten ani nemá ze začátku potuchy, jaké zvraty a překvapení si pro něj scénárista připravil. Jenže postupem času zjišťuje, že atmosféra se vytrácí neznámo kam a příběh dostává vážné trhliny, které se snaží uměle zamaskovat tím, že domnělé podezření rychle putuje z jednoho pasažéra ke druhému. To, ale zde působí spíše kontraproduktivně než napínavě, Navíc pozorný a vnímavý divák může tento záměr velmi snadno prokouknout, a s předstihem tak odhalit velkou slabinu celého děje, jenž se pak ve své velké nahotě stejně ukáže v závěrečné scéně filmu, Vyústění snímku je zde jedním slovem hloupé (mírně řečeno), Všechno nasvědčuje tomu, že scénárista tak nějak v závěru ztratil niť, a nevěděl si rady s tím, jakým způsobem to vše zakončit, a aby tomu všemu nasadil pomyslnou korunu, dal tomu nicneříkající název Non-stop. Kromě hlavní herecké hvězdy tu spatříte i Juliane Moore, která se snaží našemu rozpolcenému hrdinovi alespoň trochu pomáhat. Nutno, ale uznat, že na to kolik této dámě je tak vypadá stále výborně. Celkově, vzato nedopadla druhá spolupráce mezi Neesonem a Sierrou špatně a rozhodně Vás tento film nudit nebude. Opět tomu ale něco chybí. To pověstné něco, bude asi nenaplněný koncept, jenž byl ale na začátku velmi dobře nastíněn a měl určitý potenciál, žel nevyšlo to tak úplně podle představ. Pokud je mi, ale dobře známo, tak tohle není poslední spolupráce těchto dvou pánu, tak jen doufám, že jim to do třetice výjde o něco lépe. ()

StrycoWolver

Škoda, že to v tempe prvých 2/3 nevydržalo aj tú poslednú. Záver, ako by z béčkového filmu, ale napriek tomu veľmi podarený thriller. ()

montel

Bill Marks (Liam Neeson) je letecký šerif, který dohlíží na pořádek na palubě letadla. Při běžném letu z USA do Evropy mu příjde na mobil esemeska, kde mu neznámý člověk píše, že pokud na daný účet nepříjde 150 miliónů dolarů, tak na palubě letadla každých 20 minut zemře člověk. Po dvacetiminutách se tak skutečně stane a Billovi nezbývá nic jiného než co nejrychleji najít onoho útočníka, který je klidně schopen všechny cestující pozabíjet...Film je zajímavý pouze pokud ho sledujete poprvé. Celou dobu jsem tipoval, kdo je onen terorista, takže mě film udržoval v napětí. Na druhou stranu je to hrozná ptákovina, která by se nikdy stát nemohla, tvůrci se jen zase snažili, aby vše vypadalo reálně a opravdově. Non stop akce to teda nebyla i když se tak na první pohled tváří. 55% ()

doogiemus

"Zdravím, Jaume, tu je Liam. Mám chuť si zahrať v nejakom filme a počul som, že niečo rozbiehate. Začínam síce trochu chlastať, ale ešte celkom dobre zvládam vypäté situácie. Pamätám si aj hmaty z "Taken" 1 a 2, a tak ich môžem použiť vo vašom novom filme. O čom to má byť? Aha, lietadlá. Nuž trochu sa bojím štartu, ale ryšavky mám rád. Dajte nejakú ku mne a mal by som to zvládnuť. Dokážem si vyliať pred všetkými srdce, ak bude treba, dám tomu aj dojímavý podtón. Všetko vyriešim, všetkých zachránim. Uvidíte, bude to fajn. Zahrajem to ako sa patrí a ľudia sa nahrnú........."...............nuž, zahral to fakt veľmi dobre. Páčilo sa mi to, manželke tiež. Malo to grády, pekné spracovanie, ale aj odkaz. Ako to hovorí kniha Príslovi: "Pred skazou býva srdce človeka povýšenecké, slávu však predchádza pokora." (Príslovia 19,12). Tak za štyri. ()

1892

Som na vážkach, prezradiť sa na začiatku a potom celý čas motať hlavy divákom a nakoniec to zabiť americkým koncom, škoda, dobrá zápletka, ktorá sa nedotiahla do konca. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu