Nájemný vrah Jimmy splní svou zakázku a se svým parťákem zabije terč. Ten byl ale shodou okolností kdysi polda a na vraždu je nasazen jeho bývalý parťák Taylor z Washingtonu. Mezitím navíc někdo odpraví Jimmyho parťáka a pokusí se zabít i Jimmyho. Zdá se, že někdo nechce, aby existovaly důkazy o nájemné vraždě bývalého policisty. Taylor rychle přijde na to, jak se celý případ mohl zhruba odehrát. Kontaktuje proto Jimmyho a nabídne mu spolupráci, nejde mu o jednoho nájemného zabijáka, chce dostat velkou rybu. Ty, co to celé objednali... (TV Prima)

Harry_

Bez Stalloneho by o to člověk asi ani nezavadil, ale Sly ten průměr trochu zvyšuje. Bohužel CSFD to neumožňuje dobře vyjádřit, takže 7/10. Scénář je dost plochý. Záporný svalovec je dobrým oponentem, při jeho cvičení se sekyrou z něj jde respekt. Snímek se obešel bez klasického béčkového sexu před hlavní bitkou, ale neobešel se bez zbytečně drsných záběrů (pitevna) a jizví ho i pár nesmyslů ("mrtvý" chlapík na začátku). Ale akce a Slyho hlášky za tu hodinku a půl "u videa" stojí. ()

mildaaa

Obyčejný akční film, ale natočený pěkně postaru. Sly je borec jako za mlada. Vše se řeší klasicky - pěsti a zbraně. Musím vyzdvyhnout i záporáka zabijáka, kterého perfektně zahrál Jason Momoa, pamatuju ho ještě z Baywatch Hawaii. Doporučuju milovníkům klasických akčních filmů ()

aR3Zz

Hodně povrchní a přímočarý film. Přesto také místy surová akce. Nebýt častého moralizovaní, místy stupidních dialogů a nedotažených postav, mohla to být slušná mela. Především hitman-záporák si získal mé sympatie (ačkoli poprvé ze scény prchl, jeho druhý vstup byl grandiózní). A zde opět kiks ve scénáři v závěrečné bitce svalovců, kterou tak nečekaně (až nečistě) ukončil... No nebudu prozrazovat, každopádně zachránce dostal, co si zasloužil. Ale dohra filmu zase chabá. Zkrátka celou dobu nahoru dolů. Víc jak 50% ale dát nemohu. ()

Stíba

Mezi čistokrevnými akčňáky posledních let jeden z nejlepších kousků. Výborně navozená atmosféra nočního velkoměsta, která je hlavní devizou tvořící 99% filmu a Sly ve skvělé formě. ()

FanKalEl

Po polovici filmu som to vzdal, síce tu hraje Silvo ale neuhraje to. A celkovo to nemá čím zaujať a ponúknuť. Jedna hviezda za to že mi z filmu nie je zle a dá sa na to pozerať i keď je to hrozne prázdne a nudné. A vlastne som viac ani nečakal, pozrel som si to len kvôli tomu že som nevedel zaspať. (19%) ()

tranquill

Další Nájemní vrazi? Stallone podruhé vstoupil do téměř stejné řeky, ale s jiným výsledkem, holt Hill není Donner. U mne průměr, ale sám Silvestr je naprosto takový jako vždy, jen starší. ()

Whitebeard

Klasická oldschoolovka. Na tom by nebylo nic zlýho, kdyby nebyla tak špatná. Mizerný dialogy, mizerná akce, mizerný střihy, hudba, mohl bych pokračovat. Do toho spousta mizerných pokusů o vtip, spoustu mizerných hereckých výkonů. 1* ()

bif

Standartní, příjemný béčko. Není to v ničem zlomove ani originální. Vlastně je to docela blbost, ale dobře obsazená a zábavná. Škoda jen té hrozné kamery a totálně příšerně hrajícího Jasona M. ()

dalziel

Taká pomalšia krimi drsňárna, kde sú všetci drsnejší ako 40-ka šmirgel.Dobre sa na to pozerá ,ale hlbokú brázdu to nezanechá.Ikeď Na Slya až prekvapivo dobrý film. ()

ISAJ

Už z traileru bol vidieť prúser. Len o niečo lepšie než dnešné seagalovky. Pre dnešné publikum nezaujímavý film podobný Arnoldovej Konečnej ktorá je ale kvalitatívne na inej úrovni. Hill sa ešte nezobudil z osemdesiatych rokov a natočil akýsi mix Cobry a Zastavte Cartera. Najhoršie na tom je že sa snažil byť moderným a úplne pokazil celý strih... No a Stallone by si mal uvedomiť že v dnešnej dobe ak chce zaujať s akčnákom tak nemôže réžiu prenechať dedkovi ktorý svoj vrchol dosiahol v 88 s Red Heat. 2.3/10 ()

Franc1s

Řekl bych, že klasickej Stalloneho akční kousek. Střílí se, mlátí se, porušuje se zákon, se*e se na poldy a vše se zakončí řádnou bitkou se sekerama. Jen hodně otravná až se mi chtělo brečet byla postava toho čínskýho poldy, pokažde když něco řekl, tak to teda stálo za to.. Jinak pro Momoa si myslím dobrá role a měl by v takových filmech pokračovat no a Sly ještě nepatří do starýho železa a už se těším na jeho další filmy. 6/10 ()

IronFan

No...nebýt tam Sly, tak je to z mé strany pouhá jedna hvězdička. Příběh má celkem potenciál, ale jakýkoliv pokus o příběh a jeho rozzuzlení padá v hektickém závěru, který je pro mě velkým zklamáním. Sly se snaží, potěšil mě i Momoa se Slaterem, ale Adewalovo obsazení moc nepochopím, navíc má celý film poněkud "televizní" nádech. ()

Acrobat

http://www.youtube.com/watch?v=tW5w7iywZic Kozmopolitný snímok Waltera Hilla (ktorý nikdy nerozvinul svoj obrovský potenciál na našu škodu) pôsobí v dnešnej dobe ako päsť na oko. Old-schoolová škola točenia áut zblízka, prostredia vo zvláštnom uhle, stop-motion v inej farbe...podradná úloha žien a dosť brutálne odpravenie chlapa k Mannitouvi. Ako pri Schwarzim, tak aj pri Stallonem však platí, že najviac špatí film práve hlavná postava ovisnutého svalovca. Iste, vek sa nedá oklamať a mal by som to objektívne vziať v úvahu, no ak niečo nefunguje (áno, je to Stalloneho hlas ale hlavne chôdza), a nechce sa opraviť, nemienim sa alibisticky ospravedlňovať pre nepochopenie. Dejová linka násilná ako Guantanámo, na priamke sa posúvame z matematických bodov A,B,C,... a keď sa nevystrieľa jeden, či viac chlapov, tak sú nahé ženy, alebo vtipy o krátkych japonských, pardon kórejských penisoch. Absolútne jedno mi boli osudy postáv, za prednesené repliky by vás zbili od filologickej fakulty až po Luník XI. Hill nám tu podsúva ideu partnerského vzťahu spodiny ľudstva (Stallone ako zabijak) a policajta, ktorý sa nenašiel v sebe samom. „Moje mesto, moje pravidlá“ sú frajersky nafúknuté bez šance diváka im aj uveriť. Aj rutinných 90 minút trvá večnosť. Walter však v hodine dvanástej vytiahne niečo, čo vám otvorí oči a nedovolí obliecť pyžamo. Surovosť streľby, na všetko kašliaci Momoa, alžírska konverzácia v bare, veštenie z čajových lístkov. Jednoducho unavený Hill pohybujúci sa na hraniciach noir s miernym ohliadnutím sa za „Payback“ a vypožičania ide Mortensenovej nahej bitky. (videné 30.05.2013, 31.05.2013, BDrip) ()

Psycho.R

Sly je super. Přesně podle svého starého receptu ze staré školy. Co filmu neprospívá je Sung Kang. Hraje totiž týpka, kterej by si zasloužil v každym akčnim filmu, kterej má testosteronový koule vodprásknout hned na začátku. Viz. nejmladší člen expendables v EX2. Taky mě mírně nudila jakási fádnost první půlky filmu. Ale k hlavnímu hrdinovi. Ty Slyovi hlášky, ty sou fakt vyleštěný, pravej tv rďák. Když k tomu přičtu závěrečnej match, tak lepší tři *, víc bohužel ne v důsledku pana Kanga. ()

Kingjiri

Už se zdá, že to s návratem akčních borců-důchodců, na kterej jsem se dost těšil, nebude bohužel tak slavný. Z tohohle počinu mám totiž podobně smíšený pocity jako z Arnoldova comebacku. Určitě neni na vině Sly, protože je vzhledem ke svýmu věku v úctyhodný formě a jeho rvačky jsou pořád divácky vděčný (závěrečná bitka byla skvělá) a občas utrousí dobrou hlášku. Jenomže všechno nezanedbatelně kazí slabej příběh a nepříliš přesvědčivá technická kvalita snímku. Kdybych měl vyloženě hodnotit dle toho, jak jsem se bavil, musel bych napařit dvě hvězdy. Za možnost vidět po pětli letech Stalloneho v jeho sólovce však přihazuju třetí hodně slabou hvězdu a doufám v lepší zítřky. ()

dodona

Tak toto nie. Scenár snáď písal niekto slabomyseľný. Rozhovory sú totálne umelé a mnoho krát stupídne, mala som chuť ich všetkých rad radom vyfackať, aj keď chudáci herci za to nemôžu. Tento film B-C kategórie som dopozerala iba kvôli tomu, že tu hraje Sung Kang, Jason Momoa, Christian Slater, pár štekov si užije aj Jon Seda (s katastrofálnymi vlasmi) a Holt McCallany, no a pravdaže Sly , ktorý tu vyzerá fakt nepekne (asi to robí ten prikrátky zostrih). No neviem, ani len vizuál a "akčné" scény mi neulahodili, takže najväčším plusom filmu pre mňa ostávajú iba chlapci. Škoda, potenciál to malo. ()

Lorge

Ono by to bylo i dobré, kdyby to nebylo tak moc hloupé. Je z toho cítit, čemu se chce tenhle film podobat, ale ošklivě mu to nevychází. Bouchá to pěkně, krev aky stříká jak (ne)má, sem tam padne i nějaká ta hláška, objeví se i nějaká ta chemie, ale celé je to postavené na strašně , strašně, strašně hloupém scénáři. Škoda, že ne všem ten osmdesátkový návrat vycházi, Walterovi to s jeho novými 48-mi hodinami nevyšlo. ()

Demonic189

Tak toto je blamaž, aka sa len tak nevidí. Asi nikdy nepochopim, kam sa podel ten obrovský (!!!) rozpočet a hlavne prečo davam tu jednu *, ale budiš. Film trva sice len 90 minut, ale i to je dost vela na to, aby sa divak unudil k smrti, v inom pripade vyskočil z okna kvoli dementnosti tohto počinu. Herecke (ne)vykony otrasne, Sung Kang na zabitie (!!!), televizny look odstrašujúci, zaporak bezduchy, dialogy vražedne, režia a scenar na takuto uroven priam amaterske. Brrrr...ešte aj ten Sly mi už lezie na nervy a občas strašne prehráva. Jedna hviezda snáď len kvoli obnaženej dcerenke, ktora mala ako takú iskru. Po Smrtonostnej Pasci dalšia smrtiaca rana do žanru zvaného "akčný". Ak už takato sragorina okupuje naše kina (sice nie nadlho, film bol takmer okamžite stiahnuty pre nezaujem!), tak už je na tom tento žaner važne zle-nedobre... ()

Aquamanův smrtonosný srub

Aquamanův smrtonosný srub

05.09.2015

Khal Drogo Aquamanem?

Khal Drogo Aquamanem?

16.06.2014

Jason Momoa ušel od Ronona z Hvězdné brány dlouhou cestu. Jeho Barbar Conan sice moc fanoušků předlohy nenadchl a záporácká role v akčním béčku Jedna mezi oči mnoha lidem unikla. Ještě předtím, než… (více)

Rambo ještě neřekl poslední slovo

Rambo ještě neřekl poslední slovo

09.03.2012

Alespoň to tvrdí Sylvester Stallone, který v aktuálním interview prohlásil: „Umírám touhou natočit dalšího Ramba. Bude v Arizoně blízko hranic a pojede do Mexika. Nemyslím si, že se bude s Mexikány… (více)

Postradatelní drtí kosti v Číně

Postradatelní drtí kosti v Číně

27.08.2011

Natáčení The Expendables 2 začne 19. září v Nu Boyana Studios v Bulharsku. Zdá se ale, že štáb si odskočí na několik dní i do Číny. Produkce totiž vyjednává s čínským distributorem, což znamená i… (více)