Pařmeni

• Austrálie A Few Best Men (více)

Bláznivá komedie o ženichovi a třech svědcích, kteří se vydají na cestu do australského vnitrozemí na velikou svatbu. Svérázní svědkové se postarají o řadu skandálních situací a zažijí na vlastní kůži význam fráze "v dobrém i ve zlém". Ztřeštěný příběh je klasickou ukázkou komplikovaných vztahů ženichových přátel s rodinou nevěsty. Rodinná pouta jsou silnější, ale stejně neodbytní jsou i Davidovi přátelé... (oficiální text distributora)

nick_sekac

Tahle komedie mě celkem dost překvapila, i když už jsem to tak nějak tušil, když jsem zjistil, že tam je Kris Marshall, který mě zatím nezklamal. ()

beso74

Ak sa dvaja pokúsia o to isté, nikdy to nebude to isté, natočiť deň po bujarej chlapskej rozlúčke so slobodou (náhoda), na ktorú má štvorica kámošov ( ej zas náhoda) ešte menej spomienok ako na deň svojho narodenia (wau ďalšia náhoda) a prebudia sa čudne doriadení s cudzím zvieratkom v izbe (to už asi nie je náhoda), nie je tak jednoduchá úloha ako to na prvý pohľad vyzerá. Vlčia svorka s Bradleyom Cooperom a Zachom Galifianakisom má totiž iné kvality ako nevýrazní holobriadkovia z tejto tráparne, oni totiž vedia hrať a rozosmiať... ()

Godhaj

,,A co když má třeba prdlavou vagínu.“ Pařmeni se snaží okopírovat formát puberťáckých komedií alá série snímků American Pie. Jenže se to vůbec nedaří. Postavy jsou doslova odporné, marně jsem tam hledal alespoň jednu, která by mi nelezla na nervy. Příběh je naprosto v pořádku, nečekaná svatba je dobré místo pro tento typ filmu. Ale vtipy se vůbec nepodařily – trable s beranem jsou mimo mísu, sjetá mamka vlastně nic zvláštního nepředvede, celá linka s dealerem drog do zbytku vůbec nezapadá, a vůbec se všichni chovají jako naprostí idioti i za rámec puberťácké odreagovávačky. Jo a hlavně v tomhle filmu nejsou žádná pěkná děvčata, což je prohřešek největší! ()

DoubleJo

Príjemná neamerická komédia, ktorá určite pobaví, minimálne v scéne so svadobným prípitkom. Niektoré postavy dostali až priveľa priestoru na úkor iných, čo je škoda, ale v konečnom výsledku to nič nemení. Strata času to ale určite nebola. ()

vieriX

Filmy o přípravě svatby pak následné kalby a důsledku této pařby patři mezi moje velmi oblíbené filmy. Tentokrát je všechno přeneseno až k protinožcům. Je tu opět klasika ženich a dva či více jeho ujetých přátel plus nějaké ty vedlejší postavičky, ale co tu není netradiční je beran Ramsey. Rozhodně doporučuji k zhlédnutí protože pokud to vyloženě někdo neposere jsou tyto filmy s tímto tématem velmi oblíbené. ()

JardaBauer

Samozřejmě, že to trochu vykrádá The Hangover a že to není zrovna úplně originální (a co dnes je?), ale za mě to překonalo obě Pařby o míly. Ačkoliv se většin filmu odehrává na značně menším prostoru než libovolný Hangover, tak je kadence vtipů mnohem větší, ujetější a dost často jdou mnohem dál za pomyslnou hranici než "civilnější" Hangover. Asi je to také ale dáno tím, že je mi bližší britský humor a mentalita než ten z Jů Es and Ej. ()

Jamie47

První Hangover byl samozřejmě lepší, ale tohle je i tak v pohodě koukatelná komedie, která neurazí. Určitě se zasmějete. ()

Doncek

Nevím koho nebo co se snažili napodobit, ale nepovedlo se. To co má být očividně sranda není a když něco očekáváme tak příjde rychlé zklamání... nic se vlastně neděje a pořád jsem si říkal, šak si to už někde viděl...docela mě to připomnělo prcičky 3 ()

Blazis34

Pařmeni je docela povedená komedie, ale na téma, které už tu stokrát bylo a ještě hodněkrát bude. Klasická mladistvá komedie se hodně podobá Prcičkám či Pařbě ve Vegas. Možná i z toho čerpali autoři tohoto filmu. Ačkoliv je to stále jedno a to samé pořád dokola (děj, stejné charakterové postavy, trapasy, happy end,...), tak se prostě občas u toho musíte zasmát. Líbili se mi i písně, které zazněly. Kbybych měl hodnotit, jak mě toto dílo bavilo, tak bych dal hvězdy čtyři, jelikož zde hodnotím kvalitu filmu, dávám hvězdičky tři - 70%. ()

VanBradley89

Docela prdel. Hlavně při proslovu jsem měl co dělat udržet měchýř :) je to sice již několikátá variace na podobné téma. Ale já se bavil a o to v komedii jde především. A líbilo se mi to více než Hangover 2 ()

Don Maty

Vôbec by som tento film neodsudzoval. Mal šťavu. Dokonca ma prekvapili, že sa odvážili chodiť po tenkom ľade a to práve preto, že si vybrali tento druh humoru. Nechýbalo mnoho a mohlo sa z toho stať sračka ako Van Wilder alebo Prci Prci. No skrátka sračka s fekálnym humorom. Ten debilný humor tam bol. Ale bol skvelo dávkovaný :)...3* ()

lobo87

Priemerná komédie Hangover typu, ktorá má silné momenty, ale aj veľmi slabé chvílky. Jasný priemer... 50% ()

AndrewNewman

Amíci malú Mejdan ve Vegas a Austrálčania s Britmi majú Paŕmenov. Proste je to úplne to isté len ide o to čo vás viac láka a aké herecké zoskupenie je vám sympatickejšie. ()

hanazu

Další variace na pánskou jízdu, absolutně bez nápadu a ta fixace nevěstina otce na ovci... to už patří jinam. ()