Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají všichni herci sami sebe. (Falcon)

A.s.t.o.r.

tak tenhle film dělali celej snad na cracku... Mám rád humor, v různých podobách, ale vylízanině se humor říkat prostě nedá... a dle mého názoru, ti co dávali tady 4 a více hvězd, na to museli koukat zmaštěný jak papriky... jedna hvězda za Backstreet boys :DDD ()

gezper

Dost jsem se bál, na co to vlastně jdu za kravinu. Ale vyklubala se z toho sympatická žánrová splácanice s hutnou kadencí hlášek, vtípků a odkazů. Herci hrají sami sebe, ironizují sami sebe či okolí s takovou debilitou a grácií zároveň, že bych to od nich opravdu nečekal. Nejsem žádný výraznější fanda žadného z nich, ovšem zde dohromady tvoří partu k pohledání. Nechutnostnem se zde nevyhnete, ale apokalyptický světe div se, povětšinou mi ani nevadily. Spíše naopak, docela do celkové podivné koláže zapadnou. Za mě pohodová jízda od začátku až do konce s několika zaváháními po cestě. A když říkám do konce, tak musím uznat, že mě závěr značně rozsekal. ČSFD předpremiéra zase jednou potěšila. Pochopitelně nečekejte žádný promyšlený inteligentní konverzační humor, je to spíše party filmek, v podstatě opravdu kravina. Ale poměrně kvalitní. [70%] ()

HouseFan

S apokalyptickými filmy se v poslední době roztrhl doslova a do písmene pytel. Spousta známých režisérů, ale i amatérských filmařů se tímto tématem hodně inspiruje. Nejnovější je právě v tomto okamžiku apokalyptická komedie z dílny Setha Rogena, který jakoby se pokoušel vytvořit film na styl Simon'a Pegg'a a jeho Soumraku mrtvých. To jsou vlastně první pocity, které jsem měl, když byl vydán první plakát a trailer. Jiní můžou říct, že Seth Rogen se inspiroval současným hitem Expandebles a zkusil udělat jeho komediální vývar s bandou amerických komiků. Nakonec nemohu říct, že by se mu nepovedlo udělat dobrý film, který se hodí na zábavný večer s kamarády, ale jinak "nic víc nic míň." Tenhle snímek se tváří mnohem hloupěji než ve skutečnosti je. Obsah je totiž více méně založený na Bibli. Seth Rogen diváky oblažuje svým jednoduchým humorem, který prolíná celý film, ale každý herec tu má prostor a čas předvést svůj typický druh humoru. Takže stručně řečeno v tomto snímku uvidíte spoustu známých herců (pokud budete koukat pozorně zahlédnete i Marshalla z HIMYM - Jason Segel), trochu otřepaný námět spojený s humorem Setha Rogena a celé L.A. zdemolované do základů. Prostě průměrná komedie, která vás a vaší partu pobaví. ()

Scaevola

Americky přisprostlé a buranské, jednoduše vystavěné a s naprosto přehnaným závěrem, ale se sympatickou snahou tvůrců dělat si legraci ze sebe sama. Mimochodem - všimnul si někdo, že kromě bílé barvy nebe na konci vypadalo stejně jako úvodní pařba? Mírně znepokojivá vise. ()

MiniRecenze

Jak je řečeno v popisku,každý hraje sám sebe,ať už se ve filmu mihne nebo hraje hlavní roli.Hororová vsuvka se nedá brát příliš vážně.A působí spíše ,tak aby se trikaři měli jak vyřádit a je to podařené řádění.Když se objeví nějaká vizualizace,tak stojí za cenu začátku a konce.Komediální vsuvka tvoří samozřejmě většinu žánru a tu hodnotím taky kladně a opravdu někdy jsem se smál na plno(viz. okradení Hermionou :DDD ).Bohužel ,najdou se zde i hluchá místa a opravdu to filmu uškodí.Zkrátka a dobře ,někdý je to vtipné,někdy trapné,někdy bláznivé. CRAZY!!! ()

Dášenka

Velký potenciál to mělo.Jen co je pravda.Avšak nevyužitý. Já se tak nudila až to nebylo hezký.Dokonce jsem to chtěla v půlce vzdát a usnout spánkem spravedlivých. Začalo mě to bavit až deset minut před koncem.Vážně jsem se smála.Bohužel pozdě.Za Channinga dvě hvězdy. ()

Ijanek

Tak větší chujovinu jsem už dlouho neviděl. Ujetá blbina věčně sjetejch herců. Rogen asi nic normálního nenatočí. Jsou to hovada a je to až zbytečně dlouhé ()

rigby

Blbost na n-tou a sranda snad ze všech hollywoodských filmů. Bohužel se na tou může dívat snad jen člověk s chorým mozkem nebo totální zhulenec, protože je to nesledovatelné. Nemá to hlavu ani patu, jen pár vtípků je k zasmání, jinak je to místy až nebetyčně urážející. A těch pár hvězd to nezachrání. ()

miksch

Naprosto trapný neinteligentní fekální humor. Bohužel mi nepřijde vtipné hulákat několik minut po sobě kdo koho víc postříká semenem. Během celého filmu jsem se zasmál všehovšudy třikrát. ()

ogi1

Seth Rogen je tu zas s další pořádně ujetou komedií která má grády a u které se pořádně pobavíte. Navíc všichni herci hrají sami sebe a o to víc je to větší sranda :D Za mě doporučuju pokud se chcete dobře odreágovat. ()

Jason13

Dobře, tak pánové si udělali takovou "we are fckn' cool celebrities" párty. "Každej si ze sebe uděláme prdel svým vlastním úchylným způsobem a lidi to budou žrát" :) A víte co? Já jim to žeru i s navijákem! Hltal jsem jednu skvělou hlášku za druhou a bavil jsem se královsky! Soundtrack, Emma Watson, Posedlej Jonah, role Channinga Tatuma, Jayovo nebeské přání... To je jen několik z mnoha věcí, kvůli kterým se vyplatí film vidět... ()

Idoviren

Parádně obsazená komedie, díky které už definitivně žeru Setha Rogena, ale ani James Franco nebo Jay Baruchel nezůstávají pozadu. Parádní humor a pro mě nečekaný dějový zvrat. Ano, zapomněla jsem si přečíst obsah a šla do toho jako do komedie s Jamesem Francem, suďte mě. Ale můj verdikt? Apokalypsa je vtipnou záležitostí, kterou určitě budu chtít vidět znovu. ()

Facik.

Jaryn si zase pro jednou dopřál nevšední podívanou aneb když chcete skalpovat televizor, je pro vás fantasy porno jménem Apokalypsa v Hollywoodu to pravé ořechové. Dvojice filmových vandalů co ho natočila, by si zasloužila exkurzi do plynové komory s mistrem Mengelem. Zhovadilost která vás donutí se zamyslet nad tím, zda se příště nevydat na piknik s kanibalem a dopřát mu narvání nácka, nebude líp strávený čas. Jak by řekl klasika Jiří Kára, mrdám na to! ()

david666

Povedená taškařice s překvapivě kvalitními efekty a pár drsnými hororovými scénami. Herci si to tady fakt užívají. a scéná Rihanna + M.Cera je skvělá:-) ()

Delmondo

Za prvních asi čtyřicet minut bych dal bez milosti odpad poněvadž to je na komedii zatraceně dlouhej rozjezd v kterým potěší možná přítomnost známejch tváří ale je to jinak celkově totálně trapný a o ničem. Pak přišlo několik vskutku brilantních vtipů a film se stal koukatelným aby to pak ke konci zase ztratilo šťávu a od velkýho průseru to zachránil jen úplnej konec. Dvě hvězdy s přihlédnutím na ty fóry v půlce filmu, otroka Tatuma a fakt že jsem to dokoukal do konce. ()

pavla.o

Ale jo. Parodie je to dobrá. Ale působí to, jako by herci neměli scénář a prostě plácali, co je napadne, přičemž ve smlouvě mají, že padesát procent jejich proslovu musí obsahovat označení pro pohlavní orgány. Opravdu jsem se pobavila při Channingu Tatumovi jako sexuálním otroku. ()

Ondrew

Do prdele, nech sa na mna fakt nikto nehneva, ale tento... ehm... "film" snad (resp. DUFAM) primarne ani sami autori vlastne nemysleli vazne. Nie, nie... Skratka sa zrejme len scenaristicke duo riadne ozralo, zhulilo a na zaver este totalne dorazilo pol kilom koksu. Absolutne dementny scenar, s dementnymi "ha-ha-ha" hercami, plny tych najtrapnejsich scenok, ake si spominane totalne sjete duo scenaristov vo svojom deliriu dokazalo vytvorit. Fekalno-ejakulacny "humor" pre teenagerov s IQ na percentualnej urovni tabletky Extazy zakupenej od pochybneho priekupnika niekde na panskych hajzloch, kde realny obsah MDMA tvori maximalne tak 20% skutocnej primesy, zvysok su sracky, ktore vsak teenegerom prekazat nebudu, pretoze ked sa predsa v nejakom filme snad 100x spomenie slovo curak, vtak, pica, ejakulat a dalsie mile slova, deti z toho budu zarucene nadsene! Sorry, ale film si tu jednu hviezdu zasluzi snad len preto, ze nam absolutne nadherne predvadza, o com je vlastne cely priposraty Hollywood. VIdiet, zabudnut a podla moznost sa k tejto kardinalej sracke uz nikdy viac nepriblizit ani na 100m. 5%. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013