Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají všichni herci sami sebe. (Falcon)

tchempi

Obávám se, že při sledování filmu se budou bavit pouze jeho hlavní protagonisté, kteří se hodně zhulili a udělali si touhle ujeťárnou radost. Našinec se může první čtvrthodinku kochat přehlídkou hollywoodských celebrit, když ale po chvíli 99 % z nich exne (to není spoiler), už je to jen nudné / trapné. ()

StanaB

Tak tohle jsem vážně nečekala. Je to tak blbý, místy úchylný ... ale bavilo mě to od začátku do konce :-) ()

kolodej1

dost rozporuplný film, na jednu stranu příběh je vysloveně slátanina, ale ty občasný super fórky a opravdu vtipný dialogy mě zase často dostávaly, opravdu se dalo docela nasmát. Takže nakonec vlastně docela spokojenost, protože si to nehrálo na nic víc než na komedii, která má za úkol pobavit. 70% ()

scattered

"V mým domě si péro honit nebudeš McBride!" Aj mne tryskali slzy. Nie z penisu, ale od smiechu. Niektorí ľudia sú buď nenapraviteľní suchári alebo príliš zaslepení napodobovaním správania jedného vypatlaného druhu úžitkového zvera. Inak si niektoré tunajšie názori a aj celkové hodnotenie vysvetliť neviem. Hovno! Tak kurevsky zábavnú, fekálnu, sebazhadzovačskú, ironickú a inteligentnú komédiu nám snáď "továreň na sny" ešte nikdy neponúkla. Hláškami je to narvané až k prasknutiu, akurvátne ironicky vykreslené postavy, kopec narážok na filmy (nielen) jednotlivých aktérov a hlavne žiadne servítky pred hubu. Hoši sa zhadzujú, vysmievajú sa všetkému čo si o nich ľudia myslia a musím povedať, že tí zasraní mamrdi sú moja krvná skupina. James Franco vládne. ()

Tomko87

Ja som sa zabavil a kráľovsky. Mne to prišlo ako také komediálne Expendables. Herci, čo hrajú samých seba, zabávajúcich sa na párty, kde vypukne apokalypsa, na tom sa nedá nezasmiať. Popravde, Ceru nemusím, ale tu podal priam epický výkon ! . Tatum rovno na oskara. Škoda že ten film si najviac užijú len tí, čo poznajú hercov a ich tvorbu. Tam totiž ide 70 % ftipov a narážok. Vo filme odznelo, že len ,, dobrý ,, pôjdu do neba. Bohovo by ma zaujímalo, čo spáchala Rihanna a Emma Watson. No ale samotný koniec ma totálne položil na lopatky. Čakal by som hočo, ale to čo som uvidel, proste waw. Chcem pokračovanie s Emmou Watson a Chloe Grace-Moretz ! :P ()

HiroM

Všechny "kvalitní" americké "komedie" musí obsahovat: zvratky, pičo, čuráku, trávu, chlast a bandu kreténů. Když to dobře namixujete a nemusíte ani řešit poměr složení vyjde vám toto - sračka! Ale absolutní a to není všechno, když tomu dáme děj o vyliž prdel a triky ze 60 let, vyjde nám MEGASRAČKA. Absolutně jsem se nebavil, ani jednou nezasmál, kdo tvrdí že tohle jsou komici tak asi přebral nebo nevím. Jedna hvězda za 2 dobré věci, ta první Emma Watson, oživila to, ale její role byla malá a druhá, že každý hrál sám sebe, to jako nápad dobré, ale tak špatně a mizerně realizované až je mi z toho šoufl. ()

punco

Neviem si pomocť ale tie scenáristické Rogenove vtípky idú drvivou vačšinou mimo mňa, a tu to nieje inak. O spracovaní nevravím...Film aj spolu s priateľkou úspešne nedopozeraný, toľká primitivita a nuda nakope...hviezda za "masturbačný" dialóg ()

Tomy_Reardon

Film o uplnym ale ultraobrovskym nicem(hovne) ale nebyt obsazeni, dialogu, postav a hlasek, asi bych to nevidel uz 4x, sice pokazdy vozralej ale nevidel.. Mam rad Franca, Rogena a toho anorektickyho Hilla!!! Je to vtipny, obcas kliseee obcas trapny, ale, je to komedie.. Tak co.. ()

oSiSko odpad!

Ani neviem čo dodať, toto je jeden z najhorších filmov aké som kedy videl, absolútny odpad od začiatku až po koniec, do ktorého som vydržal len preto, lebo filmy pozerám do konca. ()

PatrikP4

Čekal jsem od toho více,ale co si budeme povídat existujou i horší věci... Samozřejmě někomu se to líbit nemusí, ale každý na to má názor... ()

Dawydov

90%. V rámci žánru komedie mi to sedlo téměř ideálně. Pobavil jsem se intenzivně, herecké složení bylo super, popkulturní odkazy jsem si užíval, ale obával bych se to někomu doporučovat. Je to film pro specifické publikum s určitým smyslem pro humor a s aktuální náladou pro takovýto ulítlý film. Jiným lidem to může připadat trapné/nudné. Do mě se to strefilo skvěle, nic víc. ()

Saskie-

Krásný oddechový filmík s příjemným (pro mě) humorem a žádnými přehnanými trapárnami. Film mě často rozesmál a musím říct, že mi všechny ty slavné tváře v rolích sebe sama udělaly radost. Triky nebyly nic moc, ale brala jsem ten film s humorem. Bylo vidět, že se při natáčení všichni dobře bavili a t taky té atmosféře pomohlo. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013