Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

tyzmrde odpad!

Jestli čekáte v tomto filmu vtipy tak budete zklamaný protože tam je jen pařba kde buď pijou, hraje dnešní hudba, tančí, líbaj se, sou najebaní a spí na trávě atd. No nic jdu se dívat na Pařba ve Vegas. ()

Sublit

Každý kto dakedy robil doma párty vie aké tažké je zvládnúť dav a to sa nebavíme ešte o takýchto rozmeroch :P Film ma prekvapujúco bavil aj keď z takýchto volovín som už vyrástol. Škoda poslednej časti kedy išlo už ozaj o fantasmagóriu ale v celku musím povedať, že mňa tento film milo prekvapil :) ()

alex011

Tazko to ohodnotit lepsie. Iba poslednych 20 minut stalo za to, dovtedy to bola neskutocna nuda, chcel som to dopozerat len pretoze ma zaujimalo ako sa to cele skonci. Originalita filmu nechybala, ale nejak to nebolo asi dopracovane, inak ta party fakt bola awesome :D ()

Hanz_knife

Je to vlastně jen slátanina s pubošema, ovšem pokud nečekáte intelektuální průtrž mračen tak rozhodně tahle párty zabaví. Hudba na dobré úrovni, párty epická, nějaká ta sranda, pár šťouchanic a ohýnků. Jediné co stále tak nějak nechci pochopit je happyendový konec ;) ()

zazka

má to niečo do seba...trochu mi to pripomenulo american pie, čo sa chlapských kamarátstiev týka...ako tu už ľudia spomínajú, žiadne prudké zápletky ani kopec deja tam nehrozí, proste si to človek zapne, nechá plynúť a vlastne chce vedieť, ako sa to všetko skončí... ()

Hunys

Film šitý na moji generaci :D, určitě mě pobavil a taky vím, že doma párty dělat nebudu :D. Todle byl extrém z extrémů, ale už i ve skutečnosti jsme viděli co dokáže FB a mladý holky. Svolat párty přes sociální síť je v dnešní době smrt. Ve filmu se báli, že nikdo nepřijde a udělali tak masivní reklamu na narozky, že přišlo až moc lidí :D Film se mi líbil, ale nemůžu hodnotit nezaujatě, jsem mladá generace :) ()

MiniRecenze

Tahle "komedie" při které se moc nezasmějete,ale zhruba hodinu budeme koukat na rozjíždějící párty,na opilé studenty střední školy..............prsa,tancující lidi........prsa,koupající lidi......prsa.Project X je film s tak bezduchou zápletkou ve které budeme sledovat a máme být svědky té "největší" vymyšlené kalby.Tento snímek má přibližně 88 mnut a až po 60 minutách si získá Vaši pozornost.Lehce úsměvná komedie s destruktivním koncem. ()

Facik.

Taková normální, narozeninová oslava kde, se všichni vychrochtaji, všechno rozmlátí a pak své činy pod vlivem mocné opice zpětně zpytují. Jediný, na co se dá koukat je množství chlastu, které si všichni tajně přejeme vychlastat a množství čičinek. Jinak je film úplně o hovně. ()

kaculinka777

Hned pri úvodní části jsem měla chuť tančit jako zběsilá! HEY WE WANT SOME PUSSy!! Tenhle film prekonal vsechny středoškolský párty v jiných filmech co kdy byly! Thomas.. jakožto celkem Neznámý herec se teď jistě jednou pro vždy proslavil. 100 % ()

Dreamer

Po niekolkych akcnych filmoch bez akcie, komediach v ktorych som sa ani raz nezasmial a a inych filmoch v cervenych cislach pri ktorych som umieral nudou, uplne znudeny som si pustil Projekt X ako oddychovku, nic som od neho necakal a dostal som... hm... - Film, ktory ma sokoval opakovane, potom ked som si uz myslel ze je to vrchol, tak prislo este nieco vacsie a potom sa to este zopakovalo. Nebolo to az tak o komedii, aj ked tu bolo mnoho zaujimavych momentov, ale islo tu hlavne o atmosferu, tempo, spad, skvelu hudbu, uzasny neopisatelny pocit po skonceni. - Toto je dokaz, ze top film nemusi obsahovat "top" hercov, top efekty, "top" fekalne sceny a pod. Film, pri ktorom ostatne podobne filmy vyzeraju len ako trailery na Projekt X, tam kde oni koncia, Projekt X sa len rozbieha, tam kde su prestrihnute, Projekt X pokracuje, tam kde sa pri inych pozeram piaty-krat kolko minut je este do konca, tu ma to ani nenapadne a cumim co este vymyslia. Naslo by sa iste par chybiciek, ale moje hodnotenie je jednoznacne 100%! ()

Scaevola

I když se sebezapřením budu doufat, že morální vyznění tohoto snímku je jen do extrému dovedený případ ironie (aneb tohle je tak šílené, že ani nikoho nenapadne zkoušet se identifikovat s hrdiny, natož se je pokoušet napodobit), nemohu kromě několika zábavných individuí nalézt nic, co bych mohl tomuto zbytečně dlouhému traileru přičíst ke kladům. Mé hodnocení tedy plyne z oné fanatické ochranky a zcela přehnaného plamenometčíka na konci. ()

Nominant

Super nápad! Koho by napadlo natočiť film o tom, ako to prebieha na MEGA párty plnej žien, chlastu a drog. Traja kamoši pripravia párty, ktorá sa ale vymkne spod kontroly a nastáva ošiaľ. Pôsobením priamej úmery - viac času, viac chlastu - sa čakalo nevyhnutné - príchod policajtov a náhle ukončenie oslavy narodenín. Popravde nechcel by som byť v koži toho mladíka, ktorý musel za to všetko pykať. Proste pravá nefalšovaná pařba. Dávam 4*! ()

Hookins86

K čertu, tak tohle byla filmová pařba jak hajzl! A ta hudba, vo tý ani nemluvím! Zkrátka to shrnu, smažba, kterou bych chtěl zažít na vlastní kůži a na cizím baráku! ()

kacer4 odpad!

Každého, kto má alebo mal niečo spoločné s týmto filmom by som už nikdy nepustil k žiadnemu filmu, hoci by to bol aj krátkometrážny dokument o komároch. Patrím do tej istej generácie ako postavy z filmu ale toto bolo proste nezmyselné, nepozerateľné a nechutné. Stopercentný odpad. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz