Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

Boris.

Narozeninová oslava pořádaná partou looserů??...no nevim, ale po shlédnutí tohodle snímku bych si takovoudle párty asi nechtěl nechat ujít. Ze začátku sem si řikal, že to bude něco jako míň vtipná kopie Superbad, ale děj tohodle filmu se nakonec zaměřoval hlavně na tu jedinou megaakci...Ale jo ve finále to nebylo špatný, docela sem se pobavil a byl sem rád že se to neodehrává u mě doma. ()

cafu94

Teenegerovská komedie, která je o jedné velké party a ta je točena kamerou.Někdy bych si přál něco podobného zažít.60% ()

aLCaP0Ne

Ak beriete tento film ako jednu veľkú párty je to všetko v poriadku ale akonáhle začnete rozmýšlať nad nejakou zmysluplnou myšlienkou tak to je celé zle... Pre mňa to nie je sklamanie ani prekvapenie, cestou do kina som si vypočul viacero názorov, že to je komedia roku atď. ale na mňa to nejak extra nezapôsobilo, skôr úlet ala Vo štvorici po opici.. 65% ()

Dalessia

Pri mojom prvom pokuse o pozretie filmu som ho po 15.minútach vypla, lebo ma nudil a zaspávala som, To som však netušila, na akú pařbu sa to rozbehne. Jednoducho som sa bavila s tými ľuďmi :D ()

Psycho.R

Nejsem milovník vlny autentických filmů, kterou vyvolala Záhada Blair witch. Ta byla originální a svojí prvotinou, kde nikdo netušil, že jde o fikci, mrazivá. Zde žádný překvapení čekat nemusíme, neboť příběh tu téměř není. Velký problém mi oproti jmenovanému filmu dělalo to, že kamera není pouze v rukou zůčastněného, ale střídá se se záběry z vrtulníku a záběry, které jsou ... nevím odkud, najednou se objeví. Má jít o jakousi koláž pospojovanou rádobyvtipností na vulgární vlně, což je cool, když to má svoje hranice (4 díly prciček s hlavní partou). Zde jde o to, co je možná vtipné, když se to použije v realitě. Znám plno filmů, kde je daleko víc absurdních situací než tady. Váhal jsem mezi 1 - 2 *. Ale dávám dvě za tu odvahu natočit tímto stylem teen komedii. Ps. originální jsou tu cca. 3 nápady, zbytek je přehlídkou klišé žánru. ()

nwx

Vynikající! Rozhodně se na to ale nedívat v cz dabingu, jen v originále. Parádní střih, nápady, hudba. No prob bro! ;) ()

E lan

Pro mne rozhodně žádná komedie, ale děsivě reálný (až na pár scén s ohněm) příběh, který se opravdu stal. Navíc natočený velmi důvěryhodným způsobem z různých kamer a telefonů, což přidává na autentičnosti. ()

Forty-

Najprv som myslel že klasický bullshit (americká párty v dome a deti opité z piva), ale toto sa celkom dobre rozbehne (nebudem spoilovať, ale budú ozaj šťavnaté prúseríky). Vo svojej kategórií asi špička. ()

Patrik200s

Za spracovanie by som tvorcom dal plný počet, keďže sa držali starého hesla a z nevýhody (nízkeho rozpočtu) spravili výhodu. ()

Jan.Mlynar

Jojó.. místo příběhu naservírovanýho lůzra, kterýho ve škole nikdo nezná, spolužáci mu serou před skříňku a ženská o něj ani bradavkou nezavadí, přičemž se nakonec z lůzra stane opět lůzr, který ovšem nabije jedinou holku, která si ho kdy všímala - jeho kamarádka.... tu máme příběh naservýrovanýho lůzra, kterýho ve škole nikdo nezná, spolužáci mu serou před skříňku a ženská o něj ani bradavkou nezavadí, přičemž se lůzr vzepře svému osudu uspořádáním brutální pařby ve stylu bitva u Slavkova, kde kámen mrdá cihlu, jako hlavní chod se podává pečenej liliput a na jejím konci se z krve a popela stane z lůzra nejuznávanější borec. Takže děcka, stačí málo: volnej barák a facebook, o zbytek se postarají zvířecí pudy. ()

Kmyn

v seznamu herců chybí Simon Rex. rapoval tam že ta párty stojí za hovno a účastníci sou debilové, a měl pravdu ()

Sign

Stejně jako byl natočen horor Záhada Blair Witch, tak byla natočena komedie Projekt X, stejný styl točeni, téměř stejný styl hraní, všechno je o předsudcích a kdybych film pustil někomu kdo o něm nic neví a řekl mu to samé jako je tomu u Záhady tak bude věřit že celou dobu sledoval realitu, nicméně Záhada byla ´´nahraná´´ a Projekt zkreslený, ovšem já si nebudu hrát na kritika film jsem celou dobu sledoval s jasným úmyslem bavit se!! A proto jsem tím spíš dostal to co jsem chtěl, žádnou dokonalou komedii o životě člověka, jak tomu bývá u filmů Click apod. ale normální ´´nezávaznou´´ pobavenou :-) U tohoto filmu jsem opravdu nemusel přemýšlet, zamýšlet se, pouze jsem se bavil. ()

Jirk4

U těchto filmů neřeším vůbec nic, jenom to, jak jsem se bavil a to tenhle film splnil a nejvíc tomu pomohl opravdu HODNĚ povedenej soundtrack; míň už (hodně) trapná zápletka a padesátikiloví středoškoláci co za noc sjedou flašku vodky s heroinem a ráno celí fresh litují následků – no, ale zrovna u tohoto filmu jsem tohle vůbec neřešil. Kombinace underage loserů jezdících v rozpadlý Acuře shánějící chlast na house party, Mercedes v bazénu a zlikvidovaná prominentní čtvrť někde v Palm Springs v Kalifornii byla prostě dobrá zábava na necelou hodinku a půl. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz