Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

NICOTINE

První desítky minut, jsem byl značně skeptický, co se týče vrytí filmu do podvědomí. Dokonce už jsem myslel, že to vypnu a pustím Sexbombu od vedle, kterou zrovna dávali v TV. Ale světe div se, deset minut předtím než party začala, se něco ve mně zlomilo a já hltal každé slovo ať už Dexovo, jenž představoval jakéhosi fantoma celého snímku, nebo kohokoliv jiného. A ty kundičky taky stojí za zmínku :) ... Myslím, že autenticita byla uvěřitelná a Party byla hustokrutopřisnědémonskej hard core. ()

lolicek123

Film Projekt X Myslím si že toto ne nejaktuálnější a nejlepší komedie za poslední 2 roky .. Film má třebas chvílemi trochu slabší vtipy ale já se utoho bavil celou dobu... Film se soustředí spíše natu kalbu ale jeto sranda vidět plno lidí co se ožírají a pomalu demolují celou ulici a byt ... I když to má chvílemi slabší vtipy tak si myslím že tam jsou v některých chvílích fakt skvělé a jen tak se naně nazapomene .. Film je vlastně o klukovi kterému je 17 let a jeho rodiče odjeli na víkend pryč za pomocí jeho 2 kámošu Costy a J.Býho uspořádají snad největší párty v dějinách .. Díky tomu se pak dostanou do TV a podobně nakonci filmu je pak to co se sněmi kvuli toho stalo .. pak uplně po titulkách je tam COSTA jak říka v celostátní TV o další kalbě takže si myslím že toto byla 1 největší KALBA a jak jsme se dočetl tak 2hý díl by měl být vlastně hned po událostech z jedničky ... BTW zápletka 1 ukradnou nějákému feťákovi trpaslíka naplněného extází nakonci ten feťák přiletí na párty s PLAMENOMENTEM MINDFAK :DDD ALE ROZHODNĚ TO STOJÍ ZA ZHLÉDNUTÍ ()

Duston_Movie

Najväčšia blok party z pohľadu kamoša, pekne uletené. Bavilo ma to celý čas. Raz takúto party usporiadame, budú vybuchovať ohňostroje a hlavy, mesembrin na všetkých stoloch. ()

danny79

Film o nejvetsi party ever poradane tremi ne prilis popularnimi stredoskolskymi kamarady. Film neni vubec spatny ale je zameren hlavne na generaci teenageru. Nevim jestli je film inspirovan skutecnou party Corey Worthingtona z Australie, kazdopadne ale ma neco do kultovnosti, nebot inspiroval hodne mladych lidi po celem svete tento projekt napodobit. ()

KrsoPeter

Párty ako sa patrí,taká tipicka americká párty ktorá sa vymkla z popod rúk a dá sa povedať že si to zariadila ,,ona" sama.Pozdvihol by som hudbu a kameru.Párty snov ktorú asi málo kto z nás zažije. ()

JerryPilsen

Pro dospělého člověka k nepochopení.Všechny studentské sny o superpárty zhmotněné do filmu s násilným koncem.Těkavá kamera způsobuje absenci děje a pointa nepointa završuje tuto slátaninu na entou. ()

Krastom

Tak jestli je tohle natočené podle skutečné události, tak mě teda mrzí, že jsem nikdy v životě nebyl na pořádné párty!!! :-( ()

1990Jirik

Hell ye!! Tomu říkám hoďka a půl zábavy, Samozřejmě podle ČSFD hodina a půl pokleslé zábavy o ničem, podle klsického čecháčka hodina a půl zábavy s rozmazlenýma puberťákama..¨ Ale sakra lidi , proč si ten film pouštíte? Co od něho očekáváte nežli prostě amatérskou kameru na největší kalbě všech dob? Je to pokleslé a nudné? Ježiši vsadím se že minimálně polovina z 15 tisíc hodnotících zde si prožilo své ať už za totáče nebo po něm a kolikrát vypadali naprosto stejně jako polovina zůčastněných. Prostě film byl pojat amatérsky a to doslova každým coulem, ( normální kamera, neherci, tuna komparzu) a tak trošku mi i přijde , že bylo více improvizace než scenáristických keců a možná proto vznikl prakticky, jedinečný matroš v podobě tohohle nářezu. Já sem dlouho váhal jestli si to pustit a teď už vím, že sem neudělal chybu, naprosto skvělý zábavný filmek, který na mě možná po skončení hodil trošku depku , že jsem takovou párty nezažil ( a to že sem jich zažil) a v neposlední řadě i smutek , že to už skončilo a já se teda vracím k nudné realitě aneb 3 lahváče u TV a spát "protože ráno brzo vstávám" :( Takže kalbě zdar a víc takových filmů! Protože u filmů se má relaxovat a odpočívat , ne přemýšlet nad tím co kdo tím chtěl říct vy kritici!!! ()

Lubess.Knopp

Vymaštěná generace co lační po trpaslíkovi plnýho Éček ,děvek, chlastu bazénu a bikin....Aha to jsem vlastně já ,tak proč bych to špatně hodnotil .Nedoporučuji kidům 40-ti letým puritánům a geyům... ()

somme

Oslava mladi a toho "mit veci u zadku". Svyho casu celkem kontroverzni film, ktery vyvolal spoustu diskuzi a reakci. Nikdo tu neceka zadny filmarsky skvost, jde jen o kalbu a to se odvazat a bavit se. A uprimne, kdo zazil nekdy aspon ze ctvrtiny podobnou party, tak si u tohodle filmu vybavi ty pocity co tenkrat mel (nez se uplne sundal :-). ()

kratajirka

A vovovovovo tom to je. KuleRvoučky z repráků, kuleRvoučky v kalhotech z příchozích Micináres a párty jak má být. Tomuhle já říkám život :) ()

ZionelloSVK

Film ktorý je prevažne zaujímavým hlavne pre mládež, ako by zrejme vyznelo asi najkorektnejšiu formou, ale žiaľ (chvalabohu?) mňa zaujal a viem si predstaviť že aj starších by zaujal, pretože ukazuje dianie tak absurdné že je to až skvelá zábava a navyše sú to veci, ktoré možno niekto aj chce skúsiť, ale samo jeho vychovanie mu to nedovolí, ale sledovať ako niekto takéto veci robí, je o to väčšia zábava. Skvele pobavil film a splnil účel. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz