Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

tranquill

"Vy jste superhrdina?.. Ne, jsem jen looser, co umí dobře hrát starý videohry." I když tahle sci-fi akční komedie nemá extra hodnocení, já se rozhodně bavil. "Tak vybombardujeme Google!" ()

Veronica27

Tak jsem si myslela, že tohle vůbec nebude pro mě, ale když už tam hraje Sandler, že se na to kouknu. Čekalo mě příjemné překvapení, vtipné, zábavné, akční.Já osobně jsem se skvěle bavila.Hezky uděláno. ()

Psycho.R

Nic jsem nečekal a to jsem také dostal. Sandlerovky jsou v poslední době jak jedna kopie za druhou a nejsou vtipné, to jen tak na okraj. Myslím, že při jiném obsazení by se dal možná natočit o dost lepší film, jelikož Columbusova, téměř, zaručená pevná ruka je tu cítit. Moje oblíbená Michelle, bohužel vypadá na šedesát. Podtrženo, sečteno, podprůměrný film, který na průměr dostává moje sentimentální já tím, že jako kluk tyto hry hrálo. ()

Acrobat odpad!

Hry v mojich časoch vyvolávali závislosť, film je v súčasnosti odvykacou kúrou. Ináč nepamätám si, kedy naposledy tak zhovadili inštitút amerického prezidenta - v tom najškodoradostnejšom zmysle slova. (videné 09.11.2015,BDrip) ()

E lan

Dlouho jsem zvažoval jestli ta nostalgie z her mého mládí dá jednu * navíc. Nakonec dala, protože jinak je to podprůměrná Sandlerovská ptákovina beze špetky vtipu a vkusného hereckého výkonu. Nuda a blbost, alias Sandler... ()

ZnalecH

Ve své galaxii je to opravdu bomba. Hry se stávají skutečností a jen opravdoví "hráči" můžou zvítězit. Při filmu jsem se bavil a užíval si zfilmování her, které dominovaly v minulosti. Jediná činnost, kterou musíte omezit, je myšlení. ()

Likan7

Strašně nevyvážený film. Akce je skvělá a suverénně pěti hvězdičková, kdyby byl celý film JEN o tom, tak to je skvělá věc. Jenže ty postavy tam často řeší i svoje problémy, který absolutně nikoho nezajímají a divák to bere jen jako přestávku před další akcí. Humoru je skutečně hodně, jen toho opravdu povedenýho je málo. Celý film si pro sebe krade Peter Dinklage, který hláškuje skvěle a skoro pořád na rozdíl od Sandlera, kterýho to už moc nebaví.. ()

Petulka88

Jak může podle tak nadějnýho námětu někdo natočit takovou kravinu? Místo komediální pocty herním legendám tu máme 100 minut plných nudy, trapnosti a mentálního utrpení. Všem videoherním klasikám dělá tenhle film jen a jen ostudu. ()

samkko

Pixely jsou naprosto střelená komedie (která je překvapivě i místy vtipná), na kterou jsem úplně zapomněl, že existuje. Ocení ji převážně old-school hráči, old-school počítačových her. Ale i já, člověk který nemá ke hrám téměř jakýkoli vztah, jsem byl schopen se bavit. Tudíž pokud hledáte ORIGINÁLNÍ komedii, na kterou po čase zapomenete (nebo ne?).. Můžu doporučit. Hodnocení: PROPERLY RATED 6/10 ()

BigBang

Vydařená lehká komedie. Jedna hvězda dolů, že kostičkové souboje jsou fakt nudné. A to jsem generace, která videohry hrála od samotného začátku. Dokonce si pamatuju, že jsem hrál hry ještě takové polomechanické. Bylo to v takové hale v Bratislavě někde u Dunaje, nemohl jsem přestat házet do těch automatů dvoukoruny. ()

elixir

Počuvajte ma, tenhle film je prostě prostý a je sprostě cool. Pac-man prostě válí a všecko to vyzerá ako by sa venku chumelilo. Pokud máte rádi oddechovky a máte malého prcka, který fičí na gamesách, tak ho vemte, alespoň okusí počátek arkádovek. ()

Shitonit

na věku nezáleží, film táhne lehce každou generaci. Nemá kdovíjaký koule, ale dal přesně to co měl. Zábavu, udržel sledovanost a naplnil radostí. Po dlouhý době film, u kterýho diváci nemají chuť vstávat při prvním náznaku závěrečných titulků. . ()

liberita

Na Pixels som sa skutočne tešila a v traileroch pôsobil film milo, nostalgicky a zábavne. Z toho sa síce niečo prenieslo aj do filmu, ale v konečnom dôsledku je skôr sklamaním. Hlavná vec, čo mi vadila je, že vo filme je množstvo absurdít, pričom za najväčšiu považujem, že si niekto myslí, že neschopný ťuťmák, rola, ktorej sa Kevin James rád zhostil aj tu, by sa niekedy mohol stať prezidentom USA. A práve scény s Jamesom ako prezidentom pôsobia v Pixels naozaj žalostne. So Sandlerom to bolo o niečo lepšie, hoci tiež sa príliš nesnažil a výborný Dinklage nedostal toľko priestoru, koľko by si zaslúžil. Na celom filme navyše výrazne vidieť rukopis Chrisa Columba a jeho rodinných filmov. Ak by sa tento materiál dostal do rúk menej infantilnému režisérovi, menej absurdnému scenáristovi a hercom, ktorí vo svojich úlohách pôsobia presvedčivejšie; mohol sa stať Pixels jedným z filmov roka. Potenciál by na to mal a je škoda, že sa ho nepodarilo dostatočne využiť. ()

TSZ

Strašlivě nevyužitý potenciál, když jsem konečně uvěřil tomu, že film vznikne, poměrně jsem se těšil na správně zábavnou blbost mostrózních rozměrů. Dostal jsem však jen obvyklou dávku sandlerovského rádobyhumoru, který je bohužel vtipný jen pro někoho. ()

TommyDiamond

Posledních pár let mám na Sandlera pořádnou averzi, ale občas se najde něco, kde se na ten jeho vepřovej ksift dá dívat. A proto musím uznat, že Pixely mě celkem příjemně překvapily. Samozřejmě že dialogy byli nadmíru trapné a celý herecký ancábl by za své výkony zasloužil nejednu zlatou malinu, ale co mě dostalo byli samotné animace plné pixeláků. Už u raubíře ralfa se potvrdilo, že postavit něco na starých dobrých arkádách může fungovat i pobavit. I přes výhrady dám Pixelům tři hvězdy.... ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi