Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

MartinTerran

Je to sice děsná kravina, která ale baví. Film rozhodně není pro každého, protože nezasvěcený nebude vědět která bije, takže je to pouze pro oldshool pařany. Film je postaven na nostalgii a nějakých těch vtípcích. Bohužel i zde tvůrci přidali "povinnou" romantiku a všelijaké ohrané klišé. Takže mohlo to být o dost lepší, ale na zabití večera ujde a ještě si nostalgicky zavzpomínáte na staré dobré časy. Hodnocení: 54/100. ()

mirkath1

pro mě velmi osvěžující, po těch všelijakejch vetřelcích a predátorech taková veselá podívaná. Ovšem otázkou je, jak si mohou mimozemšťané vyložit naše poselství, které někde poletuje :)A to mám raději Bena Stilera než Sandlera :D ()

Renie42

Úžasný film, znovu mě to přeneslo do dětských let, kdy jsem hrála Donkey Konga, Pac-mana a tak dále. Stále jsem při sledování říkala jé, tohle znám, to už jsem někde viděla. A navíc ty triky byly fajn a Q-berta jsem si zamilovala, to je tak roztomilá postavička. Tenhle film nemá chybu. ()

kubas369

Sandler asi hulí pořádnej matroš. Smutný je že ho v tom podporuje i Columbus ten se ještě asi nevzpamatoval z Percy Jecksona což proti pixelum byl kandidát na oscara. Přesto nemůžu popřít fakt, že je tady pár zajímavých nápadů a že celé to dost působí originálním dojmem. Právě proto je škoda, že to ty dva tak zpatlaly tohle mohla být komedie roku. ()

Hawaj

Překvapivě pobavilo. Ani ten votravnej Sandler nevadil. Takhle to vypadá když totální ptákovinu dostanou do rukou schopný scénaristi, dobrej rejža, profi kameram a herci to pěkně zahrají tak jak mají. Pak se dá natočit opravdu cokoliv o čemkoliv. Donkey Kong mi připadal vždycky stupidní, zato Pac Man byl jiný kafe. Todle můžu a je mi líto té druhé půlky diváků kterým to připadá jako totální pitchovina. ()

Vocoun

Popravdě byla to blbinka. Ale v rámci posledních Sandlerovek to nebylo až tak špatné. Tradiční tým doplněn o Petera Dinklageho a zase to jakž takž šlapalo. Jak tu bylo řečeno, minimálně jako krásná vzpomínka na Packmana, Housenku a spol to funguje krásně (Podobně jako Raubíř ralf). Ale bohužel to bylo hodně málo využito. U těchto filmů se dá vytáhnout jak trikově tak příběhově daleko víc. Zase se to zvrhlo spíš na příběh o životní trosce, která umí hrát videohry, je to buran a snaží se dostat ženu. To co kdysi ve Vodonoši, Rivalech a spol Sandlerovi fungovalo mu prostě už v posledních letech nevychází. Ta sázka na tu image věčného losera už je hrozně ohraná a i když se zabalí do jakéhokoliv příběhu, tak je to stále stejné. Navíc Kevin James mi nikdy neseděl a ty scény s ním prostě vtipné nejsou. Potěší menší roličky slavnějších herců a ty souboje taky nejsou úplně špatné. Konec očekávaný a docela nudný. Ale jak jsem uvedl na začátku, v rámci Sandlera je to lepší průměr, párkrát jsem se zasmál a ta vzpomínka místy opravdu fungovala. Takže takové lehce silnější 3 * a 62% ()

fordhont

Prolnutí starých dob (hry, hudba) s tou moderní. Trochu divočina, nadhled, dobrá hudba, nové nápady ale i některá klišé, vcelku však pohodová komedie, na které jsme u Sandlera zvyklí. ()

curfew77

Trochu mě po všech těch hejtech PIXELY překvapily, protože zas taková bída to ve skutečnosti není. Jasně, prostřihání by neuškodilo a některé fórky jsou těsně za hranou trapnosti, vyvažují je ale vydařené hlášky ("bitch seeking rocket"), famózní anglický akcent Seana Beana a pravděpodobně nejvtipnější personifikace amerického prezidenta všech dob. A když jsme u Michelle Monoghan, té to tady až neuvěřitelně sluší! Především kvůli ní - a její scéně v šatníku - dávám (ok, hoooodně velkorysé, ale přesto) čtyři hvězdy a 65 %. ()

Rapaport

Ohromná zábava. Musím uznat,že mě film nezklamal. A to nejen proto, že jsem na podobných hrách vyrostl a tak jsem si krásně nostalgicky zavzpomínal. Ale je film plný dobrého humoru. Sandler se tu nepitvoří jako jinde a působí skvěle. Peter Dinklage je tady boží antihrdina. Rozhodně jsem se bavil. ()

borohub

Upřímně řečeno nevím na jakou věkovou skupinu je tento snímek cílen. Většina filmu je příšerně infantilní, ale nevím jestli tenhle typ her děti vůbec ocení. I pro mě to nebyla nějaká extra nostalgie, protože tyhle hry se mě nějak přímo nedotkly (až na pac-mana). Každopádně zpět k filmu, myslím že nápad je úžasný, rozhodně z toho mohl být fakt supr film s hodnocením 80% +, bohužel se tak nestalo. Vznikl z toho příšernej kočkopes z důvodu, že autoři nevěděli kam mají cílit (resp. věděli, ale radši z toho udělali rodinou sračku). Většinu filmu tvoří primitivní fóry, které musí nudit i děti. Každopádně dávám hvězdičku navíc za Qberta, který byl fakt roztomilý a i docela vtipný.. Tento film doporučuji na zabití dlouhého večera, na nic víc asi ne. 60% ()

Fronix odpad!

Podľa hereckého obsadenia som taký hrozný prepadák rozhodne nečakal.Film bol od samotného začiatku až po úplný koniec nudný a veľmi predvídateľný,nezaujímavý.Rozhodne si nezaslúži také vysoké hodnotenie ako má.Jedným slovom ODPAD! ()

JackBurda

Tak prej nejhorší film roku 2015. Fuck you guys. Neříkám, že je to nějaký umělecký dílo, ale je to hodně zábavnej film se super efekty, příjemným humorem (u řvaní na vojáky jsem se málem pochcel smíchy) a dobrou akcí. Takže nezájem, mě se to líbilo a jak už jsem řekl, fuck you guys. ()

Murysek

Je trochu smutné, že takováhle šílená blbost je jeden z nejlepších filmů podle videoher, ale je to tak. Určitě doporučuji všem kterým něco říká Space Invaders, Pac-Man, nebo třeba Donkey Kong, pokud ale netušíte o co jde a nebaví vás šílené komedie, tak se filmu raději vyhněte. ()

PeterJon

Škoda nevyužitého potenciálu, všetky licencie sú tam, ale akoby tie kultové hry nemali tú správnu silu, aj hlášky sú dobré, ale je to dohromady proste predvídateľné, slabé klišé. Ani aj keď to beriem ako zámerne spravené béčko, to moc nezaujme. Slabé 3*. ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi