Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

Safa Daniel

Komedie u které absolutně nemusíte přemýšlet. Herecké výkony průměrné až podprůměrné, ale za nápad dávám 3*. Ideální na večerní film u kterého nechcete vůbec přemýšlet. ()

werty

Ještě že jsem na tohle nešel do kina. Jednu * dávám za postavičky, ale jinak hrůza :(. Děj oničem, ani žádný pořádně vtipný moment nebo hláška - prostě děs ... ()

srolyma

Zákeřná mimozemská civilizace napadne Zemi a zhmotňuje se v podobě postaviček z dřevních videoher z osmdesátých let. Co napadnou, to rozpixelují. Jako zachránce světa se jim postaví někdejší mistr světa v hraní videoher v podání Adama Sandlera. To zní jako neskutečná kravina. A taky že je. Zábavná, vtipná, hravá, nápaditá kravina, které se zřejmě brzy dostane privilegia opětovného zhlédnutí. ()

yazik

Neočekával jsem toho moc, ale skvěle jsem se pobavil a o to hlavně šlo. Bod navíc za Serenu a Dinklage :), Dal bych 4 hvězdy, ale vzhledem k celkovému nízkému hodnocení, dám 5. ()

Mr.Keli

Nebýt těch dobrých efektů a pár vydařených hlášek, asi bych to ihned odsoudil. Když se na to podívám očima nenásilné rodiné zábavy, tak proč ne? 40% ()

Facerr

Jako milovník Sandlera (ve vší počestnosti) a hlavně arkádových videoher, nad nimiž jsem strávil kus svýho dětství to hodnotím, jako docela ok oddechovku. Herecký obsazení parádní, efekty taky a když člověk vypne šrotovnu, bude se bavit. Já se teda docela bavil ... dobře, tak aspoň nenudil;) ()

Marty_cz

Myslím, že to mě dobrý nápad, ale bohužel jediná část filmu, která se mi líbila, tak byl nakonec začátek. Komedie u které jsem se ani pořádně nezasmál spíš jsem se u ní málem unudil. ()

pafka

Dlouho jsem se tesil a takovahle hruza. Snad jen graficke zpracovani stoji zminit, jinak to byla kase klisovita, ktera dejove neobsahovala nic jineho, nez ten jediny napad a z toho se snazila zalibit plnych 100 nekonecne dlouhych minut. To zkratka nestacilo a ja tlacil film dopredu, uz abych z tech americkych sracek vyplul a film byl taky o necem jinem, nez ze amici tleskaji dalsimu amikovi pod vlakou plnych hvezd. A furt a furt. A hruza, bes a mravni bahno. Tohle byla vazne otrava krve. A myslim, ze se na tom opet podilel priserny dabing. ()

wallax

Donkey Kong, Pacman, Space Invaders a ďalší sa stretli v najpixelovatejšia komédii akú som doteraz videl a spojili sily proti obyvateľom zeme. Pixels je zároveň pohľadenie po hráčskej duši gamera 80. rokov...a to je tak asi všetko čo dá o tom napísať. Až donedávna som si myslel, že námet na film je originálny až som uvidel časť Futuramy kde presne tento námet predstavili. Tvorcovia Pixels teda mali z čoho čerpať (okrem krátkometrážného 3 minútového filmu z roku 2010 s rovnakým názvom). Sandler s kumpánmi už tradične vytvorili zopár humorných situácií. Spestrením bola krásna Michelle Monaghan a rozpixelovaná mladučká kráska Ashley Benson, ktorá sa ale rozplynula rovnako ako sa rozplynú spomienky na tento snímok (ale áno, ako sa na správnu romantickú komédiu patrí, na konci sa znovu objaví). ()

wokurk

V dnešní době restartů, rebootů a spin-offů je originální kousek příjemnou změnou. Radost pak umocňuje to, že na těhle hrách jsem vyrůstal. ()

Cannonball

Adam Sandler a jeho druzina maju talent degradovat kvalitu 100x videnymi vtipmi kde uz ani tie pre nich typicke nechutnosti uz ani nesokuju. A Columbus im v tom vdacne asistuje v nadeji ze zas nataca hlupcky detsky film. A pravde je ze hlupe ti bolo dost akurat neviem pre ktoru vekovu skupinu to malo byt. Ja som sa s tymi hrami kedysi hral ale toto ma neoslovilo. 40% ()

harycek

Nikdy mě videohry moc nebraly( v 80-tých letech jsem se blížil třicítce ) takže mne už moc neoslovily , ale při tomto filmu jsem si je užíval, prima zábava!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Kackucka

Už je celkem zvykem, že když se objeví ve filmu Adam Sandler, většinou je to známkou Béčkového filmu, nedej bože, když si to i sám produkuje. Dříve jeho filmy byly také béčkové, ale byly to takové ty odpočinkové filmy na nedělní dopoledne, co nenadchnou ani neurazí. Tento film není výjimkou. Tenhle mě ovšem vůbec nenadchl. A to jsem si íkala, že má výborný námět. Nadruhou stranu, aspoň jim ten film pěkně vydělal. ()

jack_scott

Zajimavá a nápaditá sci-fi komedie. Nízké hodnocení moc nechápu, asi od toho většina lidí čekala víc než jen zábavu...Do mého vkusu se ale autoři trefili ideálně, takže za mě 80%. ()

lobo87

Trošku netradičná Sandlerovka, ktorú ocenia hlavne pamätníci osemdesiatiek a videohier. Potešila účasť známych tvári (Serena...). Samotný nápad je geniálny a spracovanie zábavné. Viac sa však asi k filmu nevrátim... 60% ()

Hora1000

Nic proti nostalgii, ale tohle bylo nic moc. Občas nějaký ten vtípek sednul, ale tak nějak nechápu komu byl tenhle film určený. Mně bohužel ne. A to se řadím mezi ty, kteří za svého dětství rádi proměnili každou ukořistěnou dvojkačku za opojné zírání do hrací bedny :) ()

14krejca14

Nejprve přišlo nadšení, když jsem se dozvěděl, že tento námět bude zfilmován. Poté přišlo menší zklamání po zhlédnutí traileru. Nakonec došlo k samotné projekci filmu, kde kvalita upadala s každou minutou. Ano, má to být jen přihlouplá komedie pro nerdy a milovníky starý 8-bitovek, ale pokud se u komedie více zasmějete pouze jednou, navíc v poslední scéně filmu, tak asi můžete konstatovat, že film svůj účel nesplnil. Jsem jedním z těch, který na těchto hrách vyrostli, a který si tu a tam pořád přes různé emulátory oživuje ty legendární hry z Atari nebo Nintenda. Možná proto je to zklamání o tolik silnější... ()

AndrewNewman

Adam poskytol divákom flashback svojho života. Vrátil sa do svojich detských čias a potešil každého čo si len raz zahral Pacmana. Síce som si aj ja párkrát zahral slečnu Pekmenovú ale zase som odroda súčasnej počitačovej generácie, ktorá si k týmto veciam nevytvorila vzťah takže ma nostalgia filmu neoslovila. Pár hviezdičiek dávam samozrejme za pohodového Adama, Michelle a Petra, ktorý hviezdi v každom filme :) ()

blazma

Velmi povedena komedie. Praštěné komedie s panem Sandlerem jsou jedny z nejoblíbenějších, na které se dívám. Spojit pak Sandlera s Retro hrami, které se snaží zničit svět, mě naprosto ohromila a tesil jsem se až tento film uvidím. Poměrně hodně slabý příběh a často nesmyslné konverzace postav i par scén které celému filmu spise uškodili. Bal jsem se až přehnaně tupého humoru, ale nebylo to tak strašné. Bohužel jsem se většinu filmu nudil, až na pasáže kde v reálu tedy museli porazit živé hry. Škoda, doufal jsem ze by z toho mohli vymáčknout vice. ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi