Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

Sfinkter

Další talentová soutěž, která se drží v zajetých mantinelech. Porotci na soutěžící nevidí - výhoda pro posouzení hlasu, ale zpěváka většinou nedělá pouze hlas - pár nadějných se zajímavým vzhledem tudíž vypadlo. Ročník 2014 bez debat nejlepší ve srovnání s ostatními pěveckými soutěžemi na scéně. ()

st.jim odpad!

Uteč, kdo můžeš. Který inteligent vymýšlí takové bejkárny. Za chvilku bude mít porota hlavu v zadku soutěžícího a bude ji vystrkovat (hlasovat), když se mu tam bude líbit. :DD ()

tnp101 odpad!

Udělovat každé nové ultrašou z produkce naší oblíbené TV Nova (+ Markízy) "odpad!" je, pravda, dost ohraná písnička, ale ani zde to na víc nevidím. Ono tu, nehledě na fakt, že jde prakticky o další řadu SuperStar (maximálně verze 1.5 - tzn. žádná revoluce), totiž opět máme nesympatické, tisíc a jedenkrát viděné moderátory i porotu tragédů, kteří si hrají na ty vůbec největší znalce zpívaného projevu, přičemž jejich reakce připomínající styl „Tak tohle se mi bude třeba líbit, ale ty dva následující ne.“ jsou objektivní asi jako názor hluchého člověka. Hrůza už z ukázek a pokud se řadíte mezi jedince s averzí na tyhle ultrasračky (= to nejmírnější slovo), výsledný produkt vás při větším dávkování pomalu zabije ... pokud si tedy v úkrutných bolestech radši sami neproženete kulku hlavou. *UPDATE* Jen pro pořádek, když už jsem se rozhodl hned po prvním díle udělit odpad a nedal pořadu téměř žádný prostor na případné ohromení, "šou" jsem průběžně několik minut (i mnohem déle) až do jejího finále sledoval a za tou kritikou si stojím. S tim, že nejde téměř o žádnou změnu, jsem to sice trochu přepískl, ale tvůrčí tým Novy prostě dokáže dok*rvit cokoliv a tohle není výjimka. A ne, nejsem "HATER", i když se to tak může na první pohled zdát. ()

Hnedoocko

Ačkoliv se zde objevuje jiný styl hodnocení zpěvákova výkonu, stejně je vše přitažené až moc za uši. Komerčnost z tohoto pořadu doslova sálá, Leoš Mareš už je ohraný a tak se zde nenajde opravdu nic nového, co by zaujalo. Možná jen talenti, kterých je tam už po prvním díle opravdu mnoho. ()

Phietros

Veliké překvapení, co se týče pěvěckých soutěží! Poprvé může dostat šanci úplně každý ať už vypadá třeba jako strašák do zelí. Navíc jsme ušetřeni zbytečných antitalentů, a na podium už chodí jen ti co postoupili z několika tisíců lidí a něco v tom hlase aspoň trošku mají ! Porotci jsou v pohodě, ikdyž teda Michal David nevím, nevím kolik si získá lidí, jeho záchranou je že vlastní muzikály a na to asi uslyší zpěváci, co nemají uplně jasno.. Kdo bude chtít dělat moderní hudbu a mít dobré klipy, tak šáhnou po Rytmusovi, nebo Daře, naopak rockovější příznivce uvítá Vojtek. Po shlédnutí prvního dílu velké překvapení a tyhle soutěže mě prostě baví! ()

Nihlathak odpad!

Opominu to, že hlavní maníci, co tam rozhodujou, ani neuměj zpívat (Vojtek, Štancl, Rolins, Rytmus) a přejdu hned k tomu, že je to strašná výmazbřečka dělaná jen proto, aby zničila vkus a soudnost nejmladší generaci, která s tím už tak je na štíru. Vostuda! ()

T-pack odpad!

Seru na to, že jsem neviděl ani díl, dávám odpad z principu. Před deseti lety nám sem přítáhli první ten šmejd a vod tý doby nám cpou mutace toho samýho s takovou pravidelností, že je mi už dokonale u prdele, jestli se to jmenuje Superstar, Talent, Hlas nebo Ptákomrsk, dráždí mi to prostatu už jenom když vo tom slyšim. Že se týhle travestie účastní Michal David je mi úplně jasný, tenhle imbecil se bude i rochnit v bahně, když vycejtí, že by si nad tim jeho tuzexový publikum mrskalo kundy. Nepřekvapuje mě ani účast Pepy Vojtka, to je taky prototyp primitiva, jehož tvorba a vkus jsou hudební ekvivalent tlačenky. I ze spatření Dariny normální člověk ještě tejden sere krev. Ale nejsmutnější na tom je dvojice slovenskejch MCs, prodejnejch kurv, který v tomhle pořadu vystavujou ksichty úplně jiný divácký základně, než která je poslouchá a upřímně lituju všech, kdo tyhlety dva idioty ještě dneska poslouchá... ok, mám Rytmovo album, ale ještě z dob, kdy byl hustla a ne mezinárodní (rozuměj na Slovensku a v Čechách) stár. Díky tomuhle pořadu mám chuť ho rituálně spálit a pochcat ten seškvařenej plast. Dřív jsem si myslel, že upoutávky maj lidi nalákat koukat na telku, upoutávkám na tuhle čuramrdárnu se podařilo spíš nalákat mě spálit i televizi, zapálit Novu a Markízu a pak si ještě zapálit kokot. ()

sskrblik odpad!

Tato sútěž to je isto iné než co ste doposud viděli. Ano, další komeční hnus tentokrát s trochu jinými moderátory. ()

Blue.Poison

Kdyby to nebyla asi sto padesátá soutěž o hledání pěveckého talentu, tak je to docela zajímavý projekt. Ovšem realita je poněkud jiná a začíná to nudit. Navíc zde vystupují lidé, kteří už tak nějak zpívat umí, takže jsou diváci ochuzeni o ty tragédy typu Anička Dajdou apod. A porota...to si snad nezaslouží ani komentovat. ()

ravalah

Za Vojtka, kterej se neboji rict to na rovinu ta jedna hvezda. Dara opet otresny vkus na hlasy. ALe tak kazdemu co jeho jest. ()

ghatos odpad!

Zlo apokalyptických rozměrů. Ultrademetní show, ve které se představuje zpěvácký výkvět neexistujícího soustátí. Michal David (jeho vekslácký pop z 80. let mám rád) je v roce 2012 bohužel z větší části skutečně nevkusný kolotočář s napojením na Kočky a jim podobnou galérku. Josef Vojtek je úspěšný kapelník, ale jako manažér..wtf..no nic má jí motorovou. Blonďáté pometlo, jenž má problémy s osobní integritou, což dokazuje i její mediálně vychtěný vztah s poloromem Rytmusem, jehož chování, hudba a působení je symbolem naprostého úpadku všech slušných lidských zásad. Vskutku perfektní ples příšer, kde samozřejmě nemůže chybět nagelovaný Mareš. PS: Od komparzu jsem si vyslechl parádní popis, jak probíhá takhle "show" i v zákulisí... -100% (nejhorší septik!). HLASUJTE: http://www.cilichili.cz/zlaty-david/ ()

Ev.D. odpad!

Proč, proč, proč. Proč musí pořád vymýšlet další a další stupidní soutěžě. Superstar, ted tohle já už fakt nevím co si o nich mám myslet. Jak kdyby takovejch volovin nebylo dost. Viděla jsem jeden díl a to mě stačí do konce života. ()

Wbcko odpad!

Zcela s čistým svědomím můžu říct, že bych nedokázal z československých "hvězd" showbyznysu poskládat méně sympatickou porotu, než tu stávající. David, Rolins, Rytmus a Vojtek - jeden skutečný umělec vedle druhého. Tv Nova, klobouk dolu! Naprosté dno všech pěveckých reality show o tom kterak naše televize vygeneruje ročně dvacet pseudohvězd, pošle je do Las Vegas a oni se stanou slavnými. Kdy už tohle skončí pro boha? Zlatý Farmář, co hledá ženu, Pošta pro tebe a podobné průjmy. Lidem, co jsou ve fanklubu pořadu, by měl systém automaticky smazat účet a udělit doživotní IP ban. ()

giovanni3 odpad!

Tak toto je momentálně ta nejlepší pěvecká soutěž? Tak to je fakt hnus... Když byla in Superstar, tak to každý opěvoval a až to všechny přešlo, tak si vymyslí tuto slátaninu, kterou představují jako revoluční novinku. Co je na tom revolučního? Porotci jsou zády k účinkujícímu a když se jim hlas líbí, tak se otočí... A dál? Souboj zpěváků v aréně je fakt hnus a ještě do toho mikrofon z výšky a snaha imitovat boxerský ring.. Ukázky srdceryvných scén a fandění rodičů? Snaha o city diváků nebo co? Prostě stejná trapárna jako Superstar. A když si člověk uvědomí, kdo ty soutěžící má ,,vést,, k místě na hudebním výsluní a vidí tam jednoho z nejhorších zpěváků a skladatelů Davida k tomu Rolincovou, která je známá jen skrze to, že boduje víc vzhledem jak zpěvem a nakonec největší nic z nich = Rytmus, který netuší co je rytmus a hudba.. Jediný kdo za něco stojí je Vojtek. Prostě mizérie jako Superstar.. ()

Hruzi

Při hodnocení bych zabrousil trochu do psychologie a naučil některé lidi, co je "sociální dovednost" a co to znamená "konstruktivní kritka". Sociální dovednost je umění mluvit s lidmi (a to všemi druhy lidí) a konstruktivní kritika je podání názoru, který poukazuje, jak na špatné věci, tak vyzdvihuje věci dobré. Chci tím říct, že lidi, co vidí jedním okem první díl a běží to na csfd ohodnotit "odpadem" a zanadávat si, SI MŮŽOU TRHNOUT NOHOU! Porota opravdu nestojí za moc. Darina a Josef "Pepa" Vojtek by si své komentáře mohli napsat a použít je u každého druhého soutěžícího (např. Daryniny nároky na výraznost a úsměv nebo Pepovi rockové podtexty), ale druhá půlka, a tím myslím hlavně Patrika Vrbovského, porotu vylepšuje. Leoš Mareš a Tina jsou v superstar dobří, ale nehodí se do takovýchto trapných momentů, kdy moderátor se raduje více než rodina. Velké plus je, že se zde jedná o profesionály, proto se nikdy nemusím rozčilovat nad ubohostí Českého a Slovenského národa (Tou ubohostí myslím Lucii Bílou, která pouští každé druhé s odpuštěním hovado do finále ČSMT). ()

Trolejbus odpad!

Ať už s tím jdou do prdele, ale do pořádně velké a hluboké.............. Rocker tělem i duší Pepa Vojtek se tímto odeslal do hudebního pekla............. ()

Lukoboss odpad!

Stačil mně jeden díl k tomu, abych se bez bázně a hany přiřadil k zástupu ostatních, kteří nesou nad hlavou transparent Odpad! Posadit do poroty Rytmuse a Daru (pravděpodobně jen proto, že je o ně momentálně mediální zájem), dál Pepu Vojtka (u kterýho se nejvíc divím, že do toho vůbec šel) a nakonec obtloustlýho NEhudebníka Davida, to chce teda odvahu. K tomu jim do scénáře napsali, že se mají v průběhu zpěvu soutěžících kývat jak na houpacím koni, a pak trapně přesvědčovat soutěžící, že zrovna oni jsou ti nejlepší (když Michal David řekl, že může soutěžícímu "nabídnout zvuk 2012", dostal jsem záchvat smíchu!). Ve světě oblíbená soutěž se u nás dostala na úroveň trapnosti a fiaska - jenom další tradiční estráda. P.S.: A kdo nesmí mezi hostama chybět? Mediálně nestárnoucí Karel Gott! ()

Rousse

Na pódium vyleze divný týpek, který si myslí, že má hlas. Začne s hudební "produkcí" - podivnými zvuky a tóny, které rvou uši i mě a největší hudební odborníci ze všech v čele s ............. Pepou Vojtkem (titul si doplňte místo teček sami dle libosti), který uznale "pokyvuje hlavou a špulí rty", zmáčknou tlačítko a slíbí mu, že z něj udělají hvězdu. Michal David a Pepa Vojtek chtějí z někoho dělat hvězdu???!!!! Člověk, který produkuje ty nejsračkovitější muzikály a sedí u jednoho stolu a pije Kolu? To snad ne??? A co z vítězů bude? Myslím si, že stejně zapomenutelná jména a naprosté nicky jako z vítězů či finalistů superstar... ()