Klasická průměrná krimi na nedělní večer s málo uvěřitelnou Freimanovou v roli policejní šéfky, unaveným Vlachem a všudypřítomnou Bydžovskou. Aspoň, že to bylo ozvláštněno postavou Drobného v podání výborného Blažka.(12.5.2012)

• triatlet

"Nikdy neříkej nikdy." Heslo, které tvůrci zmiňují asi 3x, by měl tým snažící se o akci s Lucií Zedníčkovou porušit a nepokoušet se dál rozšiřovat triptych rádoby detektivních filmů. Hvězdička za závěrečnou "přestřelku/ pointu" a druhá za Zuzanu Bydžovskou.(29.4.2012)

• LiVentura

Není to úplně blbé, kdyby měl pan Vlach více prostoru, neboť se jedná o našeho posledního herce, jehož role detektivů-kriminalistů jsou jediné věrohodné, pak bych dal více hvězd, jinak je to taková prapodivná slátanina...(18.11.2013)

Ach, ten závěr pane Šulci, ten byl za nos divákův tahající. Být paní Veronikou, posadil bych Vás do křesla k té telce bez ochranné vesty a s nadsázkou a humorem bych zašpásoval něco o ostře nabité páně Filipově zbrani a jeho rychlé reakci. :-) To se opravdu nepovedlo a v mých očích shodilo výrazně celkové hodnocení. Oldřich Vlach jako vždy skvělý, Bydžovská jako vždy utrápená, Čenský jako vždy s arogantním výrazem, Chýlková jako vždy afektovaná, Jarda Nosek se svým kukučem a náušničkou skvělým grázlem a Lucka? Ta asi bude opravdu pro někoho iritující tím svým sebejistým a sebevědomím vystupováním. Nu, já to vzhledem ke svému věku a životním zkušenostem přijímám Lucko. :-) A milá paní Veronika jak ji známe ze seriálu "Vyprávěj" ? Té už asi navěky budou slušet jen a jen role NE moc AKČNÍ, ale sympatické manželky neméně sympatického a mnou oblíbeného pana Sváti. Ale NECHCI škatulkovat, jistě zazáří i v jiných rolích. Je totiž dobrá herka (v dobrém slova smyslu). :-)(19.2.2013)

• RonaMidu

mám - li být upřímná,mně stačí v kriminálce jedna mrtvola,....a myslela jsem,že ty chlupaté,škrtící ruce jsou Šřastného,tak jsem čekala na konec vlastně jen kvůli tomu,abych si to potvrdila,ale příšerný chlupatec byl nakonec Čenský...měla jsem zlost,huňáče nemusím a ještě jsem se sekla :-)))(18.2.2013)