Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ***

  Všechno v tomto příběhu zachraňuje Oldřich Vlach a Zuzana Bydžovská. Ta sice moc prostoru neměla, ale i tak se její role nedá přehlednout jen tak. Já jsem to té psycholožce přála. Jen jsem tak nějak čekala, že to celé udělal někdo úplně jiný. Veroniku Freimanovou bych chtěla vidět i v jiné kriminálce, kde by taky mohla hrát šéfku.(2.5.2012)

 • LiVentura
  **

  Není to úplně blbé, kdyby měl pan Vlach více prostoru, neboť se jedná o našeho posledního herce, jehož role detektivů-kriminalistů jsou jediné věrohodné, pak bych dal více hvězd, jinak je to taková prapodivná slátanina...(18.11.2013)

 • claudel
  ***

  Klasická průměrná krimi na nedělní večer s málo uvěřitelnou Freimanovou v roli policejní šéfky, unaveným Vlachem a všudypřítomnou Bydžovskou. Aspoň, že to bylo ozvláštněno postavou Drobného v podání výborného Blažka.(12.5.2012)

 • Kimon
  ***

  Ach, ten závěr pane Šulci, ten byl za nos divákův tahající. Být paní Veronikou, posadil bych Vás do křesla k té telce bez ochranné vesty a s nadsázkou a humorem bych zašpásoval něco o ostře nabité páně Filipově zbrani a jeho rychlé reakci. :-) To se opravdu nepovedlo a v mých očích shodilo výrazně celkové hodnocení. Oldřich Vlach jako vždy skvělý, Bydžovská jako vždy utrápená, Čenský jako vždy s arogantním výrazem, Chýlková jako vždy afektovaná, Jarda Nosek se svým kukučem a náušničkou skvělým grázlem a Lucka? Ta asi bude opravdu pro někoho iritující tím svým sebejistým a sebevědomím vystupováním. Nu, já to vzhledem ke svému věku a životním zkušenostem přijímám Lucko. :-) A milá paní Veronika jak ji známe ze seriálu "Vyprávěj" ? Té už asi navěky budou slušet jen a jen role NE moc AKČNÍ, ale sympatické manželky neméně sympatického a mnou oblíbeného pana Sváti. Ale NECHCI škatulkovat, jistě zazáří i v jiných rolích. Je totiž dobrá herka (v dobrém slova smyslu). :-)(19.2.2013)

 • Jizni Tlapa
  **

  Smrtihlav je vůbec nejslabší z uvedené trilogie. Nemá na sobě špetku originálního. F.Blažek je monotónně nudný a Lucka Zedníčková je v roli fízlovské dámičky iritující. Zachránit to tak nemůže ani tradičně vynikající O.Vlach, který jako by z celé "party" byl jediný,kdo své roli bezmezně věří... dvě hvězdy jen a jen za něj...(30.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace