Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  **

  Není to úplně blbé, kdyby měl pan Vlach více prostoru, neboť se jedná o našeho posledního herce, jehož role detektivů-kriminalistů jsou jediné věrohodné, pak bych dal více hvězd, jinak je to taková prapodivná slátanina...(18.11.2013)

 • triatlet
  **

  "Nikdy neříkej nikdy." Heslo, které tvůrci zmiňují asi 3x, by měl tým snažící se o akci s Lucií Zedníčkovou porušit a nepokoušet se dál rozšiřovat triptych rádoby detektivních filmů. Hvězdička za závěrečnou "přestřelku/ pointu" a druhá za Zuzanu Bydžovskou.(29.4.2012)

 • argenson
  ****

  Když se v každý následující scéně objeví před kamerou někdo, kdo to umí a koho máš rád, tak to klidně může mít nějaký další nedostatky.(3.4.2016)

 • Slarque
  ***

  Taková průměrná televizní kriminálka. Nejzajímavější mi přišel Filip Blažek, kdo zabil Taterovou mi bylo celkem jedno, protože si to evidentně zasloužila (50%).(29.4.2012)

 • MartinezZ
  **

  Velká škoda. celé to mělo být o Blažkovi. Taterová a dění kolem ní je zavázelo. Přesto to nebylo úplně špatné, tak na akorát ***. Bohužel to celé poněkud zabíjela Veronika Freimanová, které se do téhle role poněkud unyle nehodila, a pak závěrečná WTF přestřelka, která působila přinejmenším divně a navíc jsem Veronice nevěřil ani ten župan. A to proti paní Freimanové nic nemám, jen mi tady nesedla.(18.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace