Taková průměrná televizní kriminálka. Nejzajímavější mi přišel Filip Blažek, kdo zabil Taterovou mi bylo celkem jedno, protože si to evidentně zasloužila (50%).(29.4.2012)

Slušný scénář. Kriminálka je to slušná a kde to trochu klopýtá, je to dorovnáno výborným Vlachem a Bydžovskou. Taterovou zabil nakonec někdo jiný, než Drobný, ten se ale také stačil vyřádit. Mimochodem, byla fakt na zabití:-)(30.4.2012)

• LiVentura

Není to úplně blbé, kdyby měl pan Vlach více prostoru, neboť se jedná o našeho posledního herce, jehož role detektivů-kriminalistů jsou jediné věrohodné, pak bych dal více hvězd, jinak je to taková prapodivná slátanina...(18.11.2013)

• MartinezZ

Velká škoda. celé to mělo být o Blažkovi. Taterová a dění kolem ní je zavázelo. Přesto to nebylo úplně špatné, tak na akorát ***. Bohužel to celé poněkud zabíjela Veronika Freimanová, které se do téhle role poněkud unyle nehodila, a pak závěrečná WTF přestřelka, která působila přinejmenším divně a navíc jsem Veronice nevěřil ani ten župan. A to proti paní Freimanové nic nemám, jen mi tady nesedla.(18.2.2013)

Všechno v tomto příběhu zachraňuje Oldřich Vlach a Zuzana Bydžovská. Ta sice moc prostoru neměla, ale i tak se její role nedá přehlednout jen tak. Já jsem to té psycholožce přála. Jen jsem tak nějak čekala, že to celé udělal někdo úplně jiný. Veroniku Freimanovou bych chtěla vidět i v jiné kriminálce, kde by taky mohla hrát šéfku.(2.5.2012)