• LiVentura

Není to úplně blbé, kdyby měl pan Vlach více prostoru, neboť se jedná o našeho posledního herce, jehož role detektivů-kriminalistů jsou jediné věrohodné, pak bych dal více hvězd, jinak je to taková prapodivná slátanina...(18.11.2013)

• triatlet

"Nikdy neříkej nikdy." Heslo, které tvůrci zmiňují asi 3x, by měl tým snažící se o akci s Lucií Zedníčkovou porušit a nepokoušet se dál rozšiřovat triptych rádoby detektivních filmů. Hvězdička za závěrečnou "přestřelku/ pointu" a druhá za Zuzanu Bydžovskou.(29.4.2012)

Když se v každý následující scéně objeví před kamerou někdo, kdo to umí a koho máš rád, tak to klidně může mít nějaký další nedostatky.(3.4.2016)

Taková průměrná televizní kriminálka. Nejzajímavější mi přišel Filip Blažek, kdo zabil Taterovou mi bylo celkem jedno, protože si to evidentně zasloužila (50%).(29.4.2012)

• MartinezZ

Velká škoda. celé to mělo být o Blažkovi. Taterová a dění kolem ní je zavázelo. Přesto to nebylo úplně špatné, tak na akorát ***. Bohužel to celé poněkud zabíjela Veronika Freimanová, které se do téhle role poněkud unyle nehodila, a pak závěrečná WTF přestřelka, která působila přinejmenším divně a navíc jsem Veronice nevěřil ani ten župan. A to proti paní Freimanové nic nemám, jen mi tady nesedla.(18.2.2013)