Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hennes
  ***

  Slušný scénář. Kriminálka je to slušná a kde to trochu klopýtá, je to dorovnáno výborným Vlachem a Bydžovskou. Taterovou zabil nakonec někdo jiný, než Drobný, ten se ale také stačil vyřádit. Mimochodem, byla fakt na zabití:-)(30.4.2012)

 • Jizni Tlapa
  **

  Smrtihlav je vůbec nejslabší z uvedené trilogie. Nemá na sobě špetku originálního. F.Blažek je monotónně nudný a Lucka Zedníčková je v roli fízlovské dámičky iritující. Zachránit to tak nemůže ani tradičně vynikající O.Vlach, který jako by z celé "party" byl jediný,kdo své roli bezmezně věří... dvě hvězdy jen a jen za něj...(30.4.2012)

 • veronikav
  **

  Divně zamotané. Nejdřív to vypadá celkem zajímavě a pak se v tom až ztrácím. Mám z toho divný dojem ...(7.11.2013)

 • blackrain
  ***

  Všechno v tomto příběhu zachraňuje Oldřich Vlach a Zuzana Bydžovská. Ta sice moc prostoru neměla, ale i tak se její role nedá přehlednout jen tak. Já jsem to té psycholožce přála. Jen jsem tak nějak čekala, že to celé udělal někdo úplně jiný. Veroniku Freimanovou bych chtěla vidět i v jiné kriminálce, kde by taky mohla hrát šéfku.(2.5.2012)

 • MartinezZ
  **

  Velká škoda. celé to mělo být o Blažkovi. Taterová a dění kolem ní je zavázelo. Přesto to nebylo úplně špatné, tak na akorát ***. Bohužel to celé poněkud zabíjela Veronika Freimanová, které se do téhle role poněkud unyle nehodila, a pak závěrečná WTF přestřelka, která působila přinejmenším divně a navíc jsem Veronice nevěřil ani ten župan. A to proti paní Freimanové nic nemám, jen mi tady nesedla.(18.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace