Nastala chyba při přehrávání videa.
 • triatlet
  **

  "Nikdy neříkej nikdy." Heslo, které tvůrci zmiňují asi 3x, by měl tým snažící se o akci s Lucií Zedníčkovou porušit a nepokoušet se dál rozšiřovat triptych rádoby detektivních filmů. Hvězdička za závěrečnou "přestřelku/ pointu" a druhá za Zuzanu Bydžovskou.(29.4.2012)

 • Hennes
  ***

  Slušný scénář. Kriminálka je to slušná a kde to trochu klopýtá, je to dorovnáno výborným Vlachem a Bydžovskou. Taterovou zabil nakonec někdo jiný, než Drobný, ten se ale také stačil vyřádit. Mimochodem, byla fakt na zabití:-)(30.4.2012)

 • veronikav
  **

  Divně zamotané. Nejdřív to vypadá celkem zajímavě a pak se v tom až ztrácím. Mám z toho divný dojem ...(7.11.2013)

 • LiVentura
  **

  Není to úplně blbé, kdyby měl pan Vlach více prostoru, neboť se jedná o našeho posledního herce, jehož role detektivů-kriminalistů jsou jediné věrohodné, pak bych dal více hvězd, jinak je to taková prapodivná slátanina...(18.11.2013)

 • claudel
  ***

  Klasická průměrná krimi na nedělní večer s málo uvěřitelnou Freimanovou v roli policejní šéfky, unaveným Vlachem a všudypřítomnou Bydžovskou. Aspoň, že to bylo ozvláštněno postavou Drobného v podání výborného Blažka.(12.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace