Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jizni Tlapa
  **

  Smrtihlav je vůbec nejslabší z uvedené trilogie. Nemá na sobě špetku originálního. F.Blažek je monotónně nudný a Lucka Zedníčková je v roli fízlovské dámičky iritující. Zachránit to tak nemůže ani tradičně vynikající O.Vlach, který jako by z celé "party" byl jediný,kdo své roli bezmezně věří... dvě hvězdy jen a jen za něj...(30.4.2012)

 • veronikav
  **

  Divně zamotané. Nejdřív to vypadá celkem zajímavě a pak se v tom až ztrácím. Mám z toho divný dojem ...(7.11.2013)

 • MartinezZ
  **

  Velká škoda. celé to mělo být o Blažkovi. Taterová a dění kolem ní je zavázelo. Přesto to nebylo úplně špatné, tak na akorát ***. Bohužel to celé poněkud zabíjela Veronika Freimanová, které se do téhle role poněkud unyle nehodila, a pak závěrečná WTF přestřelka, která působila přinejmenším divně a navíc jsem Veronice nevěřil ani ten župan. A to proti paní Freimanové nic nemám, jen mi tady nesedla.(18.2.2013)

 • RonaMidu
  **

  mám - li být upřímná,mně stačí v kriminálce jedna mrtvola,....a myslela jsem,že ty chlupaté,škrtící ruce jsou Šřastného,tak jsem čekala na konec vlastně jen kvůli tomu,abych si to potvrdila,ale příšerný chlupatec byl nakonec Čenský...měla jsem zlost,huňáče nemusím a ještě jsem se sekla :-)))(18.2.2013)

 • argenson
  ****

  Když se v každý následující scéně objeví před kamerou někdo, kdo to umí a koho máš rád, tak to klidně může mít nějaký další nedostatky.(3.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace