Nastala chyba při přehrávání videa.
 • claudel
  ***

  Klasická průměrná krimi na nedělní večer s málo uvěřitelnou Freimanovou v roli policejní šéfky, unaveným Vlachem a všudypřítomnou Bydžovskou. Aspoň, že to bylo ozvláštněno postavou Drobného v podání výborného Blažka.(12.5.2012)

 • triatlet
  **

  "Nikdy neříkej nikdy." Heslo, které tvůrci zmiňují asi 3x, by měl tým snažící se o akci s Lucií Zedníčkovou porušit a nepokoušet se dál rozšiřovat triptych rádoby detektivních filmů. Hvězdička za závěrečnou "přestřelku/ pointu" a druhá za Zuzanu Bydžovskou.(29.4.2012)

 • LiVentura
  **

  Není to úplně blbé, kdyby měl pan Vlach více prostoru, neboť se jedná o našeho posledního herce, jehož role detektivů-kriminalistů jsou jediné věrohodné, pak bych dal více hvězd, jinak je to taková prapodivná slátanina...(18.11.2013)

 • Kimon
  ***

  Ach, ten závěr pane Šulci, ten byl za nos divákův tahající. Být paní Veronikou, posadil bych Vás do křesla k té telce bez ochranné vesty a s nadsázkou a humorem bych zašpásoval něco o ostře nabité páně Filipově zbrani a jeho rychlé reakci. :-) To se opravdu nepovedlo a v mých očích shodilo výrazně celkové hodnocení. Oldřich Vlach jako vždy skvělý, Bydžovská jako vždy utrápená, Čenský jako vždy s arogantním výrazem, Chýlková jako vždy afektovaná, Jarda Nosek se svým kukučem a náušničkou skvělým grázlem a Lucka? Ta asi bude opravdu pro někoho iritující tím svým sebejistým a sebevědomím vystupováním. Nu, já to vzhledem ke svému věku a životním zkušenostem přijímám Lucko. :-) A milá paní Veronika jak ji známe ze seriálu "Vyprávěj" ? Té už asi navěky budou slušet jen a jen role NE moc AKČNÍ, ale sympatické manželky neméně sympatického a mnou oblíbeného pana Sváti. Ale NECHCI škatulkovat, jistě zazáří i v jiných rolích. Je totiž dobrá herka (v dobrém slova smyslu). :-)(19.2.2013)

 • RonaMidu
  **

  mám - li být upřímná,mně stačí v kriminálce jedna mrtvola,....a myslela jsem,že ty chlupaté,škrtící ruce jsou Šřastného,tak jsem čekala na konec vlastně jen kvůli tomu,abych si to potvrdila,ale příšerný chlupatec byl nakonec Čenský...měla jsem zlost,huňáče nemusím a ještě jsem se sekla :-)))(18.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace