Chroe

1 * za Lucku, nevím proč, mám jí rád. Nechápu jak někdo může dát 3 a více hvězd, nejde o to že je to lidová zábava...oh wait, to je ten problém. Ta zábava tam není a navíc to má víc než dvě hodiny? Vážně? Troška se už definitivně posral a skutečnost, že to má další 2 pokračování a to čekám celkem 5 kusů tohodle hovna, pouze dokládá naprostou debilitu českého diváka. ()

Pcermis odpad!

Musím říct že i je upřímně líto každého komu se tento film libí. Ubohý fekalní humor největší vřava šoustal,šukal a starostovy koule aha tak jestli tohle je pro někoho vtipné tak jsme jako národ na tom hodně špatně. Tohle se může líbit jen diváků TV Nova, Šlágt TV a čtenářům Aha, Blesku a podobným škvarům. Zkrátka svůj k svému. A to neberu to že film je jedna velká reklama není záběr kdyby nebyl nějaký skrytý PP. O filmu se mluví jako o novodobé trilogii kultovní Slunce, seno ale tahle sra*ka stím nemá absolutně nic společného Slunce seno zná každý hlášky z filmu používáme každý ale tady žádná hláška, žádná scéna nikdy nikdy použita nebude protože tam žádná není. Jak jsem psal na začátku je mi líto každého kdo toto považuje za dobrý film a o to víc mi je nás lito že existují další dva díly. ()

kecal

Troška nám slíbil lidovou zábavu a tu 100% dostanete, tak nechápu výlevy zdejších odborníků. Je jasné, že to není žádná vrcholná filmařina, ale odpad to rozhodně není, což potvrzují i tržby. Já osobně se několikrát srdečně zasmál a jednou sem se odrovnal tak, že sem i slzel a to se mě už dlouho nestalo :) Jasně Slunce seno jahody to nejsou, ale je jiná doba a tu Babovřesky bohužel opět vystihují celkem přesně. Pro zdejší fajnšmekry sice moc prosté, ale tomu se může Troškova šrajtofle jen smát. Takže prostý občan dává za tři. ()

rass odpad!

Na tenhle film bych se pravděpodobně nikdy dobrovolně nepodíval, ale osud tomu chtěl, abych, připoután pevně bezpečnostním pásem k sedadlu zájezdového autobusu, vytrpěl více jak dvouhodinovou projekci tohoto paskvilu. Ano, věděl jsem, že je to moc a moc špatné, ale skutečnost ještě předčila to nejhorší očekávání. Marně jsem se zmítal nesouhlasem, marně žádal řidiče o vypnutí – bylo mi dopřáno shlédnout tuto do nebe volající hovadinu až do konce. Ne, opravdu ani jednou jsem se nezasmál, dokonce ani nepousmál (což je u komedie docela podstatná závada), pamatuji si jen narůstající pocit trapnosti a studu za všechny tvůrce kompletně bez výjimky (vážně jsem neshledal vůbec nic, co by se dalo omluvit, natož pochválit). Strašlivým a nepochopitelným poznatkem pro mě bylo hlavně to, že nejméně polovina osazenstva autobusu se upřímně bavila, smála, řehtala a plácala do stehen. Naštěstí jen o něco menší množina diváků evidentně trpěla stejně jako já, takže jsem nezůstal sám se svými hrůzou vytrhanými vlasy mezi prsty. Již nikdy více, prosím! ()

ExtrezyCZE odpad!

Panebože! To byla taková píčovina že jsem si chtěl nalít savo do očí a potom si probodnout uši něco tak debilního mohl napsat jen Troška. Tohle vytvářím každej den ráno na záchodě přesně takovouhle sračku, tohle se mi nemůže líbit i pod vlivem drog ! a to jsem to fakt zkoušel ! Kurva vezmu kameru a půjdu do své vesnice natáčet sračky bez vtipu a udělám ztoho film! Tenhle film mi rve koule odpad!/5* ()

nojen odpad!

Pokud tohle měl být pokus o to, zkopírovat slávu filmů slunce seno, tak se vůbec nepovedl. Vtipy slaboduché, obsazení mělo pravděpodobně přilákat diváky do kin, dokonce bych se vsadil, že pokud by tam hráli jiní herci, nějaké neznámé tváře, tak by na film nepřišla ani desetina lidí, co jich tam potom bylo. ()

energo

Je to zhruba to, co jsem očekával, ale je to lepší než poslední Kameňák. Nějaké vtipné momenty tam byly. Směšný byli i ti dva dědové. Ale pokud Babovřesky mají připomínat trilogii Slunce, seno, tak s tím bych to určitě nesrovnával. Doba je již jiná a tito herci na to nestačí. Ale Lucie se mi tam líbila. ()

mara.pavelka

Nebylo to zase tak hrozné, jak jsem se obával. Vyházet vše kromě romantické linky mezi Dolanským a Vondráčkovou a zkrátit na maximálně 90 minut, byl by to celkem pohodový film. ()

Nawaki odpad!

Červený trpaslík nás učí, že "Peklo je být navždy zamčený v místnosti s přáteli". Dovoluji si nesouhlasit - Peklo je být nucen sledovat tento film. Jedná se o komedii toho nejnižšího zrna. Mistrovské dílo nevkusu, které by nedokázal dát dohromady snad ani Adam Sandler. Srovnání neužité náhodou. I zda je totiž základem "humoru" kopání do intimních partií a vulgarismy. Komedie je možná víc, než jiné žánry věcí subjektivní, nicméně pokud chcete film vidět, byť jen z morbidní zvědavosti tak vás varuji předem - nedělejte to! Poděkujete mi později... ()

minilawman odpad!

Nejvíc mě na celém filmu iritovaly ty báby. A potom ještě všechno ostatní. Je to vážně zvěrstvo, naprostá zbytečnost. Nechápu toho, kdo na tohle mohl vyrazit do biografu.. ()

Xakor20

I já jsem podlehl nátlaku a byl donucen sledovat toto neuvěřitelné zvěrstvo. Nechci urážet tvůrce, patří jim můj respekt, každopádně takovýchto filmů by mohlo být o „trošku“ méně. Pan režisér Troška sype nápady z rukávu jako když nesype. Podle mého názoru by si ty své nápady měl nejdříve pořádně rozležet v hlavě a místo tří filmů za tři roky natočit za ty tři roky jen jeden, pak bych i věřil tomu, že by to mohlo mít hlavu a patu, ne jako tohle. I když i o tom se dá pochybovat. „Děláme to přece pro lidi, a ne pro peníze, pane režisére.“ ()

vince_c odpad!

Znásilňování posledních zbytků inteligence nenáročného českého diváka pod velením veleblba Trošky pokračuje. Konec v nedohlednu, škody nepopsatelné. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015