Jessabelle

• Česko Jessabelle: V tváři démona (více)

Jessie po tragické nehodě přijde o snoubence a sama zůstane ochrnutá. Aby našla klid, nastěhuje se do starobylého domu v Louisianě, který kdysi patřil jejímu otci. Brzy se tam však začnou dít podivné věci a Jessie najde záhadný vzkaz od své matky, která zemřela před mnoha lety. Brzy pochopí, že tento dům je už dávno obýván i nějakou jinou bytostí. (Forum Film CZ)

MikeCool

Ještě větší průšvih, než nedávná Annabelle. Pokud James Wan nezakročí, moderní duchařské horory "vymřou". ()

Dzeyna

Hrozná přehrávačka. Sarah Snook je snad nejhorší herečka, kterou jsem kdy viděla. Její výraz je vážně divný a nesedí do žádné situace. Celkový příběh je taky nezajímavý. Hrůza. ()

swamp

Naprosto fádní a podprůměrný horor, na kterém se mi líbila snad jen úvodní pětiminutovka. Navíc mi hlavní hrdinka (Sarah Snook) - ačkoliv vlastně jistým způsobem zajímavá zrzka - přišla neskutečně nezajímavá. ()

Campbell

Jedná se o průměrný horor který jsem upřímě čekal horší. Nakonec Greutert je režisér nejhorších Saw filmů, tak co od toho čekat, že? Nicméně film ve hře proti Annabele vyhrál. Díky sem tam atmosféře, a lépe podaným lekaččkám, jinak se jedné o průměrnou duchařinu která nemá co dělat v našem kině a film by měl vyjít jen na DVD. Líbil se mi styl jakým je film natočen a líbí se mi pár scén, ale jinak se jedné o nezapamatování hodný film s neuvěřitelně otravnou hlavní herečkou. ()

silentname

Nechýbalo málo, aby som "Jessabelle" dal hodnotenie - ODPAD! pretože, toto je tak lacný, tak sprostý a idiotský film, že detský hororový seriál - "Are You Afraid Of The Dark" má viac inteligencie. Postavy sú stereotypné, situácie sú nudné, viete odhadnúť každý moment, kedy sa treba zľaknúť, a z čoho to asi príde. Proste klišé a klišé a klišé a klišé. Ja neviem čo by som ani povedal ako pozitívum. Popravde, trailer bol asi najlepším momentom filmu, lebo tam sa skutočne objavili dobré obrazy. No toto je proste tak lacné a tak stupídne, že mám chuť tvorcov nakopať do zadku. Ani to nepozerajte. Veľmi veľmi zlý film Hodnotenie: D- ()

korbitch22

Brutální vykrádačka skoro deset let starého filmu Skeleton Key, strašně předvídatelná, s mizivou atmosférou.Určitě jsem od toho čekal daleko víc a dost mě to zklamalo.Na druhou stránku lekačky jsou boží, hlavní hrdinka krásná a sympatická a příběh mě hodně bavil.Jo, jasně, řekl jsem si pontu hodinu před koncem filmu, ale jak se to rozjelo myslel jsem chvilku i na slabší čtyři *, ale konec mě nasral.Když už vykradete tunu hororů, udělejte aspoň jinej konec do píče! 50%.Slabší triplstárka, tenhle horor do světa díru neudělá a do kina určitě nepatří. ()

Arsenal83

Horor, alebo skôr thriller, ktorý prekvapivo s blížiacim sa koncom má zostupnú krivku napätia. O strachu sa tu vôbec nedá hovoriť. Jessabelle sa chce tváriť na duchársky film, ale ako keby bez duchov. Musím ale pochváliť prekvapivo dobrú a mne málo známu Sarah Snook, tá bola presvedčivá. ()

Chrustyn

Hororové klišé kombinované celou řadou logických kiksů, které jsou zde jen pro to, aby zde mohli být jednotlivé hororové části, které ale nefungují. ()

Pítrs85

Rok 2014 duchařským hororům zrovna dvakrát nepřeje (za což stejně může James Wan, kterej svýma dvěma mástrpísema v loňském roce nastavil laťku setsakra vysoko) a po "druhé Belle" tu máme další hrózně děsivej horor, u kterýho vám bude po chvilce úplně jedno co, kde, kdy, proč a jak... Škoda slov, pusťte si radši toho Wana ;-) ()

SOLOM.

Na Jessabelle jsem neslyšel zrovna lichotivé ohlasy, ale ani to mě neodradilo, abych se na ní nepodíval. Poslední roky se s „duchařinami“ roztrhl doslova pytel a každé druhé je vyčítána podobnost s jejími předchůdkyněmi. Takže ani tohle jsem nebral moc v potaz, protože to bych si snad nemohl pustit žádný novodobý film. Bohužel se vyplnily mé nejhorší obavy z toho, že se budu nudit. Začátek vypadal slibně, herečka mi byla celkem sympatická stejně jako prostředí starého domu. Atmosféra sice lehce stagnovala (zlepšilo se to až od scény ve vaně), ale díky postupnému poodhalování rodinného tajemství z videonahrávek se to dalo přežít. Jenže ve chvíli kdy se měl divák bát (tedy podle tvůrců), jsem se jen netrpělivě poohlížel po časomíře. Dneska už skoro nikoho nevyděsí dlouhovlasá holka, která se znenadání objeví na obrazovce. Divím se, že tohle ohrané „klišé“ které fungovalo tak před deseti roky ještě dnes používá spousta režisérů. I z tohoto důvodu u mě japonské filmy ztratili na oblíbenosti (ti je strkají do svých filmů pořád). Rádoby lekací scény byly předvídatelné až běda a úplný závěr raději nebudu komentovat vůbec. Pořád jsem tak nějak doufal, že se dočkám alespoň dobrého voodoo, leč marně. 40% ()

claudel

Slušný horor spíše komornějšího ražení, rozuzlení bylo trochu náhlé a překotné, ale přesto lehce lepší průměr. ()

Necrotongue

Začnu svůj komentář pozitivy- do hlavní role byla obsazena Sarah Snook, na kterou se mi velmi dobře dívá. A to je z pozitivních záležitostí všechno. O horor nešlo ani náhodou, ten tady reprezentovaly jen prvoplánové lekačky, na které by už konečně mohli tvůrci hororového žánru zapomenout. Příběh ale příliš nefungoval ani jako thriller a měl jsem pocit, že jaksi nedrží celkově pohromadě. Tohle se opravdu nepovedlo. ()

JASON_X

Doufal jsem, že Sarah Snook, jejíž zjev je sice... diplomaticky řečeno "zvláštní", ale která těžce zaválela v Predestination, pozdvihne svou účastí i potenciálně průměrnou a hloupou duchařinu do nadprůměru. Ale nakonec tomu bylo úplně jinak - příběh se mi (aspoň v první půli) docela líbil a bavil mě (taková příjemně relaxační záležitost), ale S.S. ho svou rolí nesvéprávné hloupé husy, navíc příšerně afektovaně přehrávanou, celý poslala do kopru. Doufám, že tuhle ženskou zase hned tak dlouho v ničem neuvidím. Připočtu-li k tomu navíc trapného trubce ze střední, otřesnou matku-neherečku a strašnou ruční kameru, nemůžu dát víc než dvě. A (SPOILER) závěrečné převtělení sexy negroidní zombice do šeredné zrzavé kačeny považuju za vrchol scénáristicko-režisérského nevkusu a zvrhlosti. ()

Morholt

Je pravdou, že Jessabelle patlá dohromady kdeco, používá scény posbírané z hororů napříč věky a inspirace Klíčem je tady, podle mě, až přehnaná. Ale mě se na to, vzdor pokusům unudit mě a projevu prasátkové hlavní představitelky, místy docela dobře koukalo. 50% ()

janytips

Light Horor, který nevybočuje z řady. V kině to celkem šlo, díky zvuku(asi u dvou scén), ale na PC bych to zřejmě hodnotil o jednu hvězdu níže. Annabelle, Jessabelle ... co bude příště Aquabelle? ()

Lacike

Je to velmi slaby horor s nudnou zapletkou a pointou, ktora sa predoslemu deju snazi az prilis obsiahlo dodat nejaky zmysel. Podla mna marne. A kedze tu nefunguju ani lakacky a akekolvek napätie tu prakticky absentuje, tak vysledok je uplne zbytocny film, ktory nestoji ani za jedno pozretie. Jednu hviezdicku davam za charizmaticku Sarah Snook, ktora sa snazila uhrat, co mohla. Snad nabuduce bude mat stastnejsiu ruku vo vybere projektov. Po skvelom filme Predestination by som ju rad znova videl v niecom kvalitnom. 1/10. ()

Terva

CITÁT - Budeme vrhat stín na ty, kterým není možné vrátit osud.............. Tak tohle mi nesedlo. Nejvíc napínavé scény jsou ve snových pasážích a tak divák ani nemá d§vod se bát. Neucelené, chvilkama nudné a zdlouhavé. CITÁT - Vidím moc ošklivou smrt.......... ()

corpsy

Snaží sa to všemožnými ( rozumej klišovitými ) prostriedkami strašiť, dokonca by som kadenciu ľakačiek mohol počítať na desiatky, ale slabá réžia tu kope divákovi do gulí. Tuctovka, ktorá azda ani nemala spatriť svetlo ( tmu ? ) kinosály, a pobrať sa rovno do ríše D-TDVD ( Direct to DVD - Blu-Ray bla bla bla ). ()

Astaroth12

Teraz nebudem hovoriť veľa,vonkoncom sa mi nechce. Lakačky boli veľmi predvídateľné a nezaujímavé.Toto je čistá okopírovaná a vykradačková zaležitosť od iných oveľa lepších filmov.Lebo tu toho bolo veľa ale všetko bolo len také zlepené.nedržalo to ako celok.Totálne predvídateľný snímok celkom bez originality.A ten koniec ma utvrdil v tom že tvorcom tohoto filmu chýbala predstavivosť lebo tak klišový záver no proste hrôza.Za dve do cela obstojné scény dávam slabučké 2* ale na viac sa tento film nezmohol. ()