Tetovaný

• slovenský

Tetovaný

Komedie

Francie / Itálie, 1968, 87 min

Pro mě slabší Fuenés, u kterého mi chybí jeho proslulý situační i konverzační humor.(30.3.2013)

Jean Gabin i Louis de Funès jsou opravdu páni herci, tahle kooperace jim hrozně sluší a vtipy fungují. Zkrátka pohodová komedie plná jemného humoru. Vyzvednu do nebes i český dabing, který v současnosti nestojí vůbec za nic. Velmi slušný je mimo jiné i příběh. Já jsem potěšen. Docela jsem se bavil. Pěknější 3 *.(1.9.2014)

Emergické gagy, Funes opět neposedí, věčně vytočený a jeho hlášky typu: Držte hubu ( a vedle pán přitom nic neřekl ) jsou solí filmu.(8.12.2009)

I přes přítomnost nesmrtelných legend "bídníka" Jeana Gabina a "četníka" Louise de Funèse si nemohu pomoci, že jsem očekával mnohem lepší zábavu. Námět je zajímavý, ale se scénářem už to taková sláva není, což by mi zas až tak nevadilo, jako fakt, že není příliš mnoho vtipných situací. Na to já u de Funèse opravdu zvyklý nejsem :(.......(6.8.2008)

Dvojice Gabin a Funés - co dodat ? Příjemnou zábavu......Drž hubu !! Co mám držet ?? To říkám jemu !....... Jedno tetování na zádech rozjede sérii vtipných i smutných scén. Aby Louse de Funés získal toto tetování je schopen udělat téměř vše. I mamon má ale své meze. CITÁT - Čas není můj pán. Někdy to bylo i smutný.(5.7.2011)