poster

Tetovaný

 • Francie

  Tatoué, Le

 • The Tattoo

 • slovenský

  Tetovaný

Komedie

Francie / Itálie, 1968, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Neviem, či to bolo práve Gabinom, ktorý spoluprácou s Funèsom filmu tak pomohol a prispel, ale s istotou musím povedať, že som sa náramne bavil. Nápadmi sa to len tak hemží, takže určite aj scenárista s citom pre pointu tu mal svoju veľkú zásluhu. Scény s hladomorňou predčili jej možnosti a hlášky ako: -Pane, jaký sport pěstujete? -Válku, před léty. -No vidíte, nastal mír a sportovec stloustnul!, a ďalšie sa musia nechať! Škoda, že títo páni sa už spolu v nijakom kúsku neobjavili. 85%.(4.12.2007)

 • Chrustyn
  ***

  Pro mě slabší Fuenés, u kterého mi chybí jeho proslulý situační i konverzační humor.(30.3.2013)

 • Oskar
  ****

  "To je jen Platón, moje krysa. V noci bývá nervózní." Komedie s Louisem deFunés mají společnou jednu ohromnou věc: stokrát omleté a odevšad vykradené zápletky jako tato (namátkou - Saki: Pozadí, Roald Dahl: Kůže nebo český film Muž, který stoupl v ceně) s ním dostávají úplně nový rozměr. Tetovaný je nádherně rozmarná komedie o přátelství a idiosynkratických extravagancích, které nás spojují. Nejsem vášnivý sběratel výtvarného umění ani inkvizitor lidí z památkového úřadu, ale je mi to jaksi blízké. I to je asi důvod, proč Tetovaného stavím na vyšší příčku než dejme tomu populárnější Senzační prázdniny. 80%(19.2.2003)

 • Boss321
  ***

  I přes přítomnost nesmrtelných legend "bídníka" Jeana Gabina a "četníka" Louise de Funèse si nemohu pomoci, že jsem očekával mnohem lepší zábavu. Námět je zajímavý, ale se scénářem už to taková sláva není, což by mi zas až tak nevadilo, jako fakt, že není příliš mnoho vtipných situací. Na to já u de Funèse opravdu zvyklý nejsem :(.......(6.8.2008)

 • gogo76
  ****

  Funes a Gabin v jednom filme, tak to si nemôžem nechať ujsť. Funes to je proste klasika, stačí povedať, že vo filme hraje a každému je jasné, či to bude pre neho, alebo nie. Filipovský a jeho dabing k nemu neodmysliteľne patrí a bez neho by to nebol ten Funes za akého ho máme. Pobavil som sa, humoru samozrejme mohlo byť viac, to vždy môže, ale potešila ma "stavbárska vložka". Taký zámok za pár miliónov neopravíš. "A oddnes si vykáme..." 80%.(29.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace