Chuckyho kletba

• USA Curse of Chucky
Hudební videoklip

Je zpátky! Tvůrci, kteří vám přinesli Chuckyho, znovu uvádí na scénu malou panenku posedlou duchem nechvalně proslulého sériového vraha. Když Nica (Fiona Dourif - True Blood: Pravá krev) dostane tajemný balíček, nevěnuje jeho obsahu přílišnou pozornost. Po záhadné smrti její matky ale začne mít podezření, že je to právě mluvící zrzavá panenka, nejoblíbenější hračka její neteře, která rozpoutala brutální řádění. Návrat nejpopulárnější americké hračky, kterou opět hlasem obdařil Brad Dourif, je plný krvavého vzrušení a napětí. (oficiální text distributora)

Elessar.

Rozhodne menej vtipu. Chucky menej hláškuje a príliš sa veľmi neangažuje. Čo je trochu škoda. Asi som si príliš zvykla na humornejšie ladených predchodcov. Zaujímavý je presun aj do strašidelného domu. ()

Petr59

Rutinní a zábavný slasher se zajímavým příběhem. Jízda nezastavitelného legendárního panáka začala trochu později a byla zakončená nepříliš uspokojivým koncem. Brutální mordy se ale povedly. Jeden z těch lepších dílů série. Klasický Chucky. ()

necrolovista

Na jednotke som vyrastal a na tu dobu to bola fakt pecka a zanechalo to vo mne prijemny zazitok. Druha cast sa dala pozerat, tretia nebola zlá a štyrka s pätkou sa mi moc nepacili. Ale toto bolo dobré, som rad ze vysvetlili preco policajt nahanal charliesa lee v jednotke. Kamera dobra a hudba sa tiez dala. Davam 5* preto lebo chuky je moja srdcovka a som rad ze som konecne videl ako sa mu podarilo schovat dušu do maleho dietata, lebo v predoslích dielo mu to vzdy nieco prekazilo. ()

MAXIKILLER

Ať tak či onak, malej zrzavej vraždící zmetek je zpátky v padnoucím a slušivém osmdesátkovém hávu. Lekačky jsou parádní, atmosféra by se dala krájet velkým kuchyňským nožem, a až na hloupost hlavních postav, je to solidní pocta starým dobrým časům. ()

MiniRecenze

Při spuštění na mě dýchla nostalgie a doufal jsem ve fobii 3letého dítěte,který bude mít doživotní trauma s mluvící panenky...Přesně tak!Nejen,že hercům moc nejde hrát ,ale celková logika je postavená na hlavu a divákovi,který nezná tuhle sérii se může stát,že film vypne po dvaceti minutách.Dospěláci ječí,piští a utíkají před půl metrovou panenkou ,místo toho aby ji pořádně nakopli .Na druhou stranu i přes nesmysl se filmařům podaří někdy vytvořit napětí.Příliš krve nečekejte,takže slibované krvavé řádění je jen na popisku obalu.Určitě se jedná o lepší díl než bylo CH.sémě nebo nevěsta,ale i tak to pro mě byla jednorázová záležitost,ale musím se přiznat,že další pokračování zase nevynechám -ze zvědavosti. NESMYSL!!! ()

bulawaio

6/10. Áno, miloučká panenka je zpět a znovu si pořádně brousí nože. Jen škoda zbytečné omáčky na konec, ale tak proč nezavzpomínat na léta, která tak přály hororu. ()

halberdier

Chuckyho série je již poměrně vyčpělá a je chválihodné, že se tvůrci vydali směrem podobným jako v prvním dílu - tedy v postupném budování atmosféry a náznacích Chuckyho "obživnutí". A tento krok jim celkem i vyšel - Chuckyho kletba staví právě na horrorové atmosféře, která se hned po prvním díle ze série vytratila. Pomáhá tomu i atraktivní prostředí honosného sídla. Bohužel jakmile se Chucky naplno projeví, sklouzne film již do průměru a ničím nepřekvapí a promění se v "goodguyovský" standart. (7/10) ()

JenomDominik

Začátek jako by z oka vypadl filmu zlověstné ticho... Zbytek filmu byl ale rozhodně lepší, napínavější a strašidelnější. Chuckyho kletba je prostě mírně nadprůměrný horror. 3* (60%) ()

The_Misfit

Posledné dve pokračovania o vrahovi Chuckym, sú z môjho pohľadu najslabšími s celej série, taktiež sa mi nepáčil novodobý Chucky, ak mám oddôvodniť nízke hodnotenie. ()

MadyDollar

Konečně Chucky se všemi hororovými prvky: stupidní scénář, naivní bloncka, starý dům, ve kterým někdo zemřel, strašidelnou půdu, malý dítě, který je s každou větou nesnesitelnější, i skromnou hlavní hrdinku, která samozřejmě vše vyřeší. Prostě další hororový klišé jednadvacátýho století, ale zase samotný charakter Chuckyho a nezaměnitelný hlas Brada Dourifa tomu dodává jistý šmrnc. Ne nejlepší, ale asi nejhororovější ze série. 65% ()

Kontryhelka

Po jedničce se mi tenhle díl opravdu líbil i když samozřejmě kvalit jedničky nedosahuje ani náhodou. Líbilo se mi i herecké obsazení, Fiona Dourif zvládla svoji nesnadnou úlohu na vozíčku dobře. Rozpoutaný masakr v druhé polovině filmu stojí za to a Chuckyho vynalézavost je doslova vražedná. ()

BLEEDER

Bábika Chucky sa vracia vo svojom pokračovaní s názvom Chuckyho kliatba. Po posledných dvoch komédiách sa z Chuckyho opäť stáva horor. A nie len tak hocijaký! Atmosféra bola fantastická a jumpscary premakané až tak, že som sa pri každom zľakol (a to sa ja len tak pri niečom nezľaknem.) Vizuálne to bolo vynikajúce! Perfektná kamera spolu so CGI, ktoré síce úplne nevyšlo pri jednej scéne, kde Chucky schádza zo schodov :( Každá z postáv bola výnimočná a zaujímavá. Herecké výkony boli na naozaj skvelej úrovni spolu s dialógmi. A samozrejme, ako to už u Chuckyho býva, brutalita bola tiež skvelá. Dočkáte sa aj flashbackov z úplne prvého filmu o Chuckym s názvom Detská hra z roku 1988, čo dodalo tomuto filmu nostalgické čaro, ktoré mi nedokázal dať žiaden iný film o Chuckym. Bolo tu pár nelogickým scén a neobjasnených vecí, ale to už pri hororoch býva zväčša samozrejmosť :( Chcel by som ešte vychváliť jednu vizuálne skvelú scénu, kde je celá scéna čiernobiela, ale iba kvety slnečníc, ktoré tam vidno, zostali žlté. A podtitulková scéna?! MASAKER!!! Toto všetko ma privádza k jednej zvláštnej otázke: PREČO MÁ TENTO FILM TAK MÁLO PERCENT NA ČSFD?! Za mňa vizuálne predbehol svoju dobu, atmosféra z filmu sršala extrémnym spôsobom a všetko čoho som sa bál, že bude zlé, bolo spravené bravúrne. Pravdepodobne žiaľ fanúšikovia Chuckyho nechceli dobrý horor ale komédiu s trápnymi vtipmi bez kúsku ničoho. PS: Tým nechcem povedať, že by sa mi komédie s Chuckym nepáčili, len chcem povedať, že predchádzajúce filmy oproti tomuto nesiahajú ani po kolená. (Možno len ten prvý xd)    80% ()

fiba odpad!

Strašně sem se těšil, ale u mě obrovské zklamání. Od Chuckyho nevěsty dál jen horší a horší. ()

Allein4

Docela to šlo, strach se ovšem nějak zapomněl dostavit. Takže film žije vesměs pouze z nostalgie na výtečný a přelomový počin z osmdesátých let. Potěšily odkazy na originál a pokus o napodobení atmosféry filmů z osmdesátek. ()

Kontrust

Tady někdo chtěl, aby se člověk počůral.. Myslím si, že je to kvalitou nejlepší z celé serie. Ale ten příběh mě už příjde dost divný. ()

mirushbiatch

Polovicu filmu bol Chucky stvarneny ako ruka,prebehnute dieta v odraze zrkadla,polozeny po dome.Herci sa spravali ako kreteni a liezli mi na nervy.Ale na video film skoro slabe 3*.A uz dost Chucka :) ()

Mark1983

Je to průměrný horor ,ale konečně z Chuckyho zase neudělali zasranou hororovou komedii,což celý film docela jde,ale do jedničky má daleko. ()