„Nezáleží na tom, jestli jste lepič plakátů v montérkách nebo úspěšný manažer ve značkovém obleku. Citové problémy mohou bolet a trápit úplně stejně,“ říká režisér televizního filmu J. Sebechlebský, který vznikl podle scénáře jednoho z nejčtenějších českých spisovatelů – Michala Viewegha. Budeme sledovat osudy několika partnerských dvojic. Byť pocházejí z různých sociálních skupin a vlastně se mohou potkat jen v tom nejveřejnějším prostoru, jakým je např. sportovní stadion, nákupní centrum či rekreační oblast – mají jedno společné „neskromnou ambici“ nalézt skutečnou a opravdovou lásku. Máme tu otce rodiny (N. Lichý), který se marně snaží každodenní životní stereotyp i počínající krizi středního věku zažehnat až pubertálním zahořením k neznámé krásce. Je tu i mladá dívka (B. Poláková), která odmítá puritánsky svázanou morálku svých nejbližších a snaží se žít po svém. Přitom zoufale hledá životního partnera. Hrdinou příběhu je i někdejší sportovní hvězda (J. Kolařík) prožívající trpký konec kariéry. Provází ji nejen rozpad osobních vztahů, ale v podstatě všeho, pro co stojí žít. A pak je tu i bezdětný, slušně zajištěný manželský pár (P. Vitázková a I. Chmela). Ona i on se až dojemně snaží zakrývat své mimomanželské milostné aktivity, aniž si uvědomují, že už jsou vlastně veřejným tajemstvím… (Česká televize)

Romeo5

Jak může někdo napsat romantický nechápu..Dost vtipných momentů..řekl bych drama o špíně a pseudolásce...Hláška "jak to jde? (odpověd dcery za otce) jako když sereš a nejde to " :) byla dost dobrá ()

tranquill

"Co je podle Vás láska? Když je to aspoň chvíli pěkné..." Rád jsem strávil nějakou chvíli s tímto filmem. Podoby lásky jsou opravdu různé a tyto byly i pěkně natočeny. ()

anitae

"Kráva" Barbora Poláková hrála od začátku pěkně nesnesitelnou ženskou, naprosto příšernou se stala po přivření obou rukou do kufru auta, životem zklamený Norbert Lichý s úžasnou manželkou-Aniko Vargová a jejich pubertální dceruška, či stařečkové na dovolené...dalo se, ale žádná pecka to teda nebyla. ()

dakarin

Pocitová koláž, souhlasím s těmi, co říkají, že se to nevyvrbí - ano nevyvrbí, ani to nemá nikterak v plánu, je to hra pocitů a barev tak nějak po česku - přesněji jedna větev místní tvorby jisté lyriky - u mě 65% ;-) ()

kluzo

Podle mne docela podceněný film. Film o tom, jak nevidíme štěstí ani když už je máme a jak si je dokážeme sami ničit, jak domněnky utvářejí náš život více než realita, jak je svět kolem a lidi zrcadlem našich myšlenek, nás samotných. Film o tom, jak láska je nejvíc. Jen ji dát šanci. ()

Saintcrux

Veľmi originálne prelinajúce sa príbehy o láske ...chvíľami deprimujúce, chvíľami humorné .....ale chýbalo tomu niečo..... možno dôslednejšie spracovanie príbehov, lepšia kamera, scény .... takto sa stal z toho iba priemer aj keď to malo potenciál na viac.... ()

quixote

Nudná a neuvěřitelně plytká snůška postav, které většinou jen útrpně nebo smyslně zevlují, pronášejí vyčpělá rádobymoudra nebo se prostě rovnou chovají jako idioti. Spousta vaty, zbytečných záběrů a klišé (podváděný manžel nakonec sám podvádí, příkladně harmonický vztah dvou seniorů, ztracený psík…). A vlastní závěr, který naznačil, jak se vyřešila krize lepiče billboardů? To je opravdu myšleno vážně?! Jedna hvězda za některé neokoukané tváře a za ksichtíky Báry Polákové, která jediná tu něco skutečně „uhrála“. Chcete znát definici lásky? V tomto "romantickém" filmu se ji zcela určitě nedozvíte. Super komentáře: Šakal, Gemini ()

markotter

Už vím, proč Vieweghovi nedávna praskla aorta - přečetl si po sobě, co zplodil pro TV. Jediná zajímavá byla pro mě Barbora Poláková, protože ve mě alespoň vyvolala nějakou emoci - negativní - "Ty krávo, tak už se na něj aspoň usměj, ne?". Jinak strašidelná hroznost. ()

matysek2425

tak špatné to nebylo...navíc miluju Báru Polákovou a výkony většiny obsazených herců byly dost slušné,dějově však zcela podprůměrné...prostě nebýt Báry max dvě takto tři hvězdičky. ()

VeeDee

Konverzačních vztahovek, kdy se navíc propojuje několik příběhů dohromady, nemám nikdy dost. Toto je snad první takový český počin a mě se líbil. Ne jen příjemným hereckým obsazením, ale atmosférou, vykreslením postav a doprovodnou hudbou. A také nečekanými konci. Kdo píše, že je to film o ničem, nepochopil. Dobrá, není to film, na který budu měsíce vzpomínat, ale strávila jsem s ním příjemný podvečer a i to se cení. "Alespoň příjemná hodina denně." :-) Dávám čtyři hvězdy, protože se mi film zdá býti trošku podhodnocen. ()

BaruM

Mám ráda lidské příběhy přenesené na plátno, a hlavně když se jedná o českou tvorbu, kterou mám ráda pro její onakost oproti zahraničním filmům. Film není špatný, příjemné herecké obsazení a opravdový nákres reality. Od zhlédnutí tohoto kousku jsem nečekala žádný silný zážitek, ale odpočinkový milý film. A to také přišlo. ()

Trixinka

Tak nějak nevím, co si o tomto dílku myslet - takové nemastné neslané bez obsahu. Jednotlivé postavy, až na starý pár, nezajímavé a divné - to jako vážně, že chlap čeká na ženu na nákupech a ví, že ho zatím podvádí jinde?.... Nebo ta nána se zlomenýma rukama - té bych dala být tím chlapem pořádnou facku, aby se vzpamatovala....2* za moje Brno :) ()

Bastinka

Asi sem divná, ale líbí se mi myšlenka ukázat jak všichni lidi jsou nešťastní - ono to tak v dneění době téměř je. ()

Monty2729

Tento snímek mě mile překvapil. Myslím, že jde, na české poměry, o docela zdařilou romantickou komedii. Z průměrných vod tento film vytáhla dějová linie s Bárou Polákovou, která byla vtipná, originální a velmi sympatická. ()

TommyDiamond

Čtyři způsoby života a s tím i spojená láska. Film Dokonalá láska je takový ten snímek na nedělní podvečer, kdy ležíte v křesle nacpáni štrůdlem a kafem. Když usnete asi se nic nestane. Příběhy byli vlažné, místy nudili. Nejlepší byl ten o Katce se zlomenými prsty. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna