Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo. (Falcon)

Sygi

Exactly the same. Akorát s dvojnásobným rozpočtem. A tak perfektně si z toho udělat srandu umí jen 22 Jump Street. :) ()

CptPeroxid

Nemůžu jinak než plný počet a to i přes ten debilní scénář který je hodně podobný prvnímu dílu. Ale tady prostě co scéna to perla a já se válel v křečích celý film, což se nestává moc často. ()

joora1

U hodnocení dvojky filmového Jump Street jsem hodně váhal. Nemá totiž zdaleka takovou lehkost a vtip jako jednička. Rozjezd je solidní, ale pak hlavní dvojice zažívá na chlup stejné situace jako v předchozím díle. Občas vidíme vtip, občas trapnost, ale pořád se na to dá koukat docela nenuceně. Nicméně kromě hlavní linie se film točí kolem vztahu obou parťáků a to mi přišlo hodně divné a místy otravné. ()

Spike23

Ok, nikdy nečekal jsem, že někdy něco takového o nějakém filmu řeknu... Nebo teda chtěl jsem to o něčem říct, ale za celou tu dobu se nenašlo nic, co by si to doopravdy zasloužilo. Tohle si to ale zaslouží bezpochybně - 22 Jump Street je ještě víc o ničem film než Avengers. Kdyby to aspoň bylo vtipné, dalo by se to přežít, ale to se snaží být vtipné tak neskutečně moc, že se to dostalo na křivce trapnosti přesně do toho bodu, kdy už ani ta trapnost není vtipná. Jestli je jedna věc, kterou jsem dneska nechtěl zažít, tak je to koukat na komediální drama o homosexualitě. Na to fakt nemám. ()

KoRner

Skvelá komédia parodujúca samú seba. Veľmi mi sedí tento štýl humoru a Hill-Tatum je skvelo zohraná dvojka. Akurát, že tie vtipy o Hillovej starej tvári nechápem, pretože on vážne vyzerá ako stredoškolák :D A tie titulky ma rozsekali. ()

wooozie

Bezpochyby komedie roku, kdy dvojice Tatum & Hill jsou současné jedničky, co se komediálního žánru týče. Těžko porovnávat s prvním dílem, ale už jenom kvůli tomu, že ze stejného tématu udělali takový příběh, který se moc nekopíruje a je pořád vtipný, dávám palec nahoru. Má to i hluchá místa, ale není jich moc a téměř celou dobu jsem se bavil. Navíc cool Ice Cube si to tady neskutečně dává a scéna u stolu s neprůstřelnou vestou prostě nemá chybu. Původně jsem chtěl dát 4*, jenomže za ty nejgeniálnější titulky, co jsem zatím kdy viděl, musím dát plný počet. Edit: Po asi pátém zhlédnutí musím uznat, že nejenom letos, ale možná vůbec kdykoliv v životě jsem neviděl lepší komedii. V nějakém pomyslném žebříčku mých TOP 5 komedií by se 22 Jump Street určitě objevil. Naprosto neskutečně našlapaná pecka, plná luxusních hlášek a pokud máte i dostatečně nadíváno, tak je každá pasáž narvaná skvělými narážkami. Moc často se mi nestává, abych u filmu měl slzy od smíchu na krajíčku. Díky pánové Lord & Miller, ještě jste mě nezklamali. ()

Pyth

Nejlepsi je jak se film nebere vubec vazne a dela si ze sebe srandu. To bavi mnohem vic nez cokoliv jinyho :)) a zaverecny titulky jedna velka bomba :D ()

Seti

Jo, dvojka Hill Tatum pořád šlape solidně, situační humor a parodie pořád ve většině případů celkem funguje, je ale pravdou, že je to v podstatě to samé, jako před dvěma roky a dvacetdvojka dvacetjedničku nikam neposunuje. Komu se líbil první díl, tomu se bude s největší pravděpodobností líbit i pokračování, příště už by to ale chtělo nějaké oživení a to i klidně navzdory námětu (závěrečné titulky byly sice fajn, ale pouhá změna školy už asi u mě stačit nebude). ()

korndaddy

.......a z třiadvacítky mám celkem nasráno, tak trochu doufám, že bůh existuje a další díl skončí ve fázi plánování. ()

iXtr3m3

Ty vole, ty krávo, to byl teda mazec. Nie, nie som Čech, ale tieto slová najviac vystihujú podstatu toho komediálneho masakru, ktorý sa pred mojimi očami odohral. Scéna s vkrádaním sa a rozkladaním kamier sa stane nesmrteľnou. ()

Ebon

Mě tyhle ujetosti nepřijdou nijak úžasné. Úvod byl nepříjemně nudný. Následuje přehlídka klišé, hlášek, imbecility a infantilnosti. ()

Mafian

Míra sebeironie mě při zhlédnutí 22 Jump Street vyloženě překvapila, ale jako maskování neoriginality je to poměrně obstojné. Osobně mi to přišlo trošičku slabší než první díl, přesto s mnoha skvělými scénami, z nichž nejlepší jsou rozhodně ty s Ice Cubem... ()

kery-

21 jako dobrý a mám ten film i docela rád, viděl jsem ho několikrát.. Ale tohle už je prostě moc. Není mi deset abych tady ejakuloval hvězdičky u takové sračky, sorry.. ()

MaaaR@

Bavilo víc než jednička. Hodně scén se řadí do kategorie nezapomenutelných, střídání primitivního humoru s naprosto geniálními narážkami funguje na výbornou. A všechno podkresluje hodně solidní soundtrack. /// edit: Po druhé projekci jdu do plných, protože to je vážně geniální :). ()

Corpsegrinder

Parodie na jedničku a samozřejmě drobet slabší ale ty dvojkový klišé fungujou a závěrečný titulky jsou snad nejlepší v historii filmu. ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (více)