Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

TeeAge

|| Scenár: Kate Angelo, Jason Segel, Nicholas Stoller | Hudba: Michael Andrews | Distribúcia: Columbia Pictures | Štúdio: Media Rights Capital, Lstar Capital, Escape Artists | Rozpočet: 40 miliónov $ | Tržby: 126,1 milióna $ | Ocenenia: - || Takže v prvom rade: Čo na tom stálo 40 mega? Zadruhé: Prečo sa to tvári ako 95 minútová reklama na iPad, keď Apple nie je sponzorom filmu? 2 hviezdy len preto, pretože v pasáži, kde je naháňačka so psom, som sa dusil smiechom. A inak trpel 75 minút. 30% | FullHD, THX, EN DTS | ()

playboxguest

Plusové body prostě za to, že mám ráda porno a vítám kdejakou bejkárnu, která se k žánru vztahuje (z komedií Sexbomba od vedle, Don Jon, Ženy v nesnázích, Elektra Luxx - všecky lepší než Sex tape, ale co...). Překvapivě jsem přežila i ústřední duo a to na mě Segel odjakživa působí jako nesympatický slizoun (nejvíc snad v Bad teacher). Nenáročná, nepřekvapivá záležitost, která mi ale nepřišla zdaleka tak trapná jak tu z některých komentů vyznívá, nebo jako jiné komedie podobného standardu. Prostě pohoda na odreagování. I přesto, že mezi webovými porno giganty nebyl zmíněn můj oblíbený PornHub, zaokrohluji nahoru. 50% ()

M.i.k.e

když si odmyslím,že oba hlavní hrdinové se většinu času chovají hodně mimo realitu (minimálně tu evropskou),řeší věci tak jak je řeší (příčetný jedinec by jednal jinak) a i přes to,že mají doma snad i ledničku od applu a rozdávají ipady na potkání,neovládají ani základní věci,zbyde mi poměrně nevtipná "komedie",u které jsem se zasmál za celou dobu asi 3x,přičemž víckrát jsem si spíš říkal WTF (hončika se psem,...).Od začátku bylo jasné,že i přes peprný název nemůže divák čekat žádný hardcore,ale přesto bych od pánů Segela a Stollera čekal víc.Bohužel Segel v posledních letech spadl do škatulky,kterou si sám sobě vytvořil v posledních sériích HIMYM a místo toho vtipného je po většinu dobu tím otravným (a tady navíc i nahým).Jediným pozitivem pro mě je Cameron,která je pro mě stále přitažlivá i přesto,že mi není padesát.Bohužel full frontal se nekoná a i pro ní platí,že v poslední době nevolí filmy zrovna moudře...40% ()

eraserhead666

"Možná je úplně jedno, co si o nás budou ostatní lidé myslet." Musím přiznat, že jsem dostal více než jsem čekal. Míst je to docela zábavné. Přesto se pro mě Segel stává znakem slabosti filmu, takovým odpuzujícím prvkem. Na druhou stranu, vzhledem k tomu, že hraje pořád to samé, si s Cameron Diaz docela sedli, protože ona taky hraje pořád to samé (jenže u ní to alespoň vychází z ní, on se v tom jen marně plácá). překvapivě film zachraňuje právě Diaz, zábavný Rob Lowe, Slayer a kamarádský manželský pár. Kdo by ale věřil, že v jejich situaci zvládnout natočit tříhodinové porno? 2.5* ()

salalala

Sotva průměrná komedie bohužel zásadně doplácí na to, že nevtipně a neinvenčně omílá otřepané téma dokola a brzy nemá co nabídnout. Příběh je silně nevyrovnaný, protože v úvodu se snaží být jakousi vztahovou tragikomedií, aby posléze přešel v klasickou přisprostlou komedii, což se mu tak úplně nedaří a ke konci se opět vrátil k tragikomedii. Kasdan bohužel dělá, co může, jenže těm málo vtipným momentům, které tu jsou, chybí lepší načasování a hlavně nějaké (alespoň malé) překvapení. V průměrných vodách to jakž takž drží ústřední dvojka Jason Segel - Cameron Diaz, mezi kterou to částečně jiskří, i když je fakt, že zejména na Diaz je už věk vidět, ale sexy svým způsobem pořád je. Bod navíc i kvůli tomu, že se z ní tvůrce nepokouší dělat sexsymbol pro mladé. Jinak tu toho moc k chválení není - tempo je dost kolísavé, vtipů pomálu, ale naštěstí nejsou úplně trapné, jen zkrátka předvídatelné. Vysloveně potěší větší cameo Jacka Blacka, který uvadající děj dost oživí a ještě to vytáhne na průměr. Základem ale je, že divák nesmí moc přemýšlet, protože nesmyslů je tu hodně a zejména scéna se psem je opravdu dost nepovedená. S odřenýma ušima průměr. 50% ()

• Film se natáčel v Somerville, v Burlingtonu a Everetu v Massachusetts. (rafix)
  • Jelikož bylo pro film s názvem Sex Tape složité zajistit lokaci pro natáčení, byl používán pracovní název  Basic Math. (Nathanielmon)

Časové pásmo bylo změněno