Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

George.Camel

začátek byl ještě v pohodě, vypadalo to na dobrou komedii. Upřímně, trailer byl sestříhaný dobře, a myslím, že by stačil. Nechápu, proč dali dohromady Diaz se Sagelem. Vůbec mi k ní neseděl, navíc ta trapná scéna se psem, to už jsem nedal. V poslední době jsou komedie spíš o tom, že se nezasmějete, jen posloucháte smršť rádoby vtipných dialogu, které vůbec vtipné nejsou. Někdy méně bývá více. ()

x_ander

Pár hlášek sice pobaví, ale Jason Segel s Cameron Diaz po skvělé Bad Teacher dost ustřelili. Beru, že jsou kámoši a u natáčení se dost bavili, ale pro diváka zůstává jen křeč. ()

Dashia5

Cameron Diaz se za svou sexy postavu teda rozhodně stydět nemusí! předvedla poněkud dobrý herecký výkon taktéž jako Jason, Ti dva v jednom filmu je skvělá kombinace. Já osobně se u filmu bavila (na začátku hlavně). Tihle dva herci nikdy nezklamou. 3 hvězdy dávám protože film mohl být více domyšlený, a dokonce ještě víc reálně vtipnější. ()

rasto87

Po dlhom čase konečne dobrá komédia na ktorú sa dalo dívať a taktiež aj zasmiať. Či bola Cameron stará na takýto film, kde hlavnú úlohu hrala erotika? A prečo nie, však kedysi bola sex idolom pre všetkých mladých divákov. V sex tape boli síce aj hluché miesta, predvídateľné scény, ale napriek tomu tu boli použité aj dobré hlášky, niektoré pasáže naozaj nemali chybu a ja som sa nemohol prestať smiať. Taktiež by si tento film mohli pustiť puberťáci, ktorý túžia pozerať porno a náhodou by nevedeli aké sú stránky na www, tak si film treba pretočiť ku koncu a Jack Black Vám ich veľmi rád vymenuje hádam všetky. ()

lobo87

Mierne ukričaná štúdia manželstva a sexu v rodičovstve. Vznikla z toho priemerná komédia na jedno pozretie. Ale keď Cameron je tu "hot"... 65% ()

waltosin

Kravina jako prase a to by bylo zábavnější koukat na krávu a prase jak žerou, protože sledovat takovou kokotinu, kde si akorát tak pamatujete že šlo o sex a nic víc, to vám rychle přejde se na to kouknot zas! Nechápu jaj tohle mohlo jít do kin to mělo jít rovnou na levný dvd za 49kč, protože dát za to v kině dvě stovky, tak se jdu snad oběsit!!! 20% ()

Lula.cz

Průměrná komedie s fajn herci. Dala bych i tři hvězdy, ale viděla jsem hned v zápětí Falešné poldy a ti byli lepší. Vcelku mě i mrzí, že nejde dát Sex tape víc. Je to totiž příjemná, odpočinková záležitost, škoda jen, že na jedno shlédnutí. ()

blondboss

Už dlho som nevidel trápnejšiu komédiu ako je Sex Tape. Ani nie tak kvôli stupídnemu scenáru a príliš plytkému a suchopádnemu humoru, ale kvôli tomu nevkusu, ktorého bolo vo filme neúrekom. O hereckých výkonoch nehovoriac, aj keď Cameron na svoj vek stále šupa. Každopádne očakávam od komédie, že sa aj zasmejem, čo sa tu stalo párkrát, preto len slabé dve hviezdy. Dosť veľká sračka. 25 % ()

Emilii

Tak tomu říkám "americká šílenost" už jsem se dlouho takhle nepobavila, prostě američani, je to fakt šílenost!!!!!! ()

Domas88 odpad!

Nesmál jsem se a ani nebavil. Divný humor, přišlo mi, že tím zahladí nadávky, nepodařilo se vůbec nic. Škoda se dívat, nevidět tuhle kravinu, tak se svět určitě nezboří :) ()

AndrewNewman

Mám rád Cameron Diaz aj napriek tomu, že jej krása už pomaly opúšťa tento svet. Avšak kým v Zlej učiteľke stvárńovala sexi mrchu tú stvárňuje nejakú topornú akože mamičku, ktorú z biedy nevytiahne ani Marshall, ktorý od How i met your mother, hrá stále to isté dookola. Čo ma však najviac mrzí sú hlášky a neskutočne NEvtipné scény, ktorých je veľmi veľa. Jedinú vtipnú situáciu mi na konci privodil Jack Black. Dalo sa z toho urobiť niečo vtipné a šialené ale amíci to majú radi takto, čo už. Komédie tohto typu sa síce pozerajú na pohodu ale aj na chvíle na gauči s popcornovom na bruchu to je veľmi slabučké. ()

moviefan4

Na druhý krát mi tento film už tak vtipný neprišiel a to som sa naň pozeral o 4 roky neskôr. Cameron je krásna žena a Jason sympaťák, ako hlavné herecké duo sadli dobre. Ale príbeh nieje až tak zlý skôr scénar tu je chybný a nevtipný. Škoda toho. ()

Miska2712

Zábavná komédia s prvkami reálnych a skutočných partnerských problémov. Bola som na to v kine a musím povedať, že som sa dosť nasmiala a po celú dobu ma to neprestalo baviť. Nehovoriac o tom, že herecké výkony a obsadenie sa na tento film hodili ideálne. Určite odporúčam pozrieť si to, ak máte záujem zasmiať sa a mať príjemný pocit z celého dňa. ()