Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

Ivoman

Fakt slabota. Zbytečně vulgární skoro komedie, míst k smíchu je totiž pramálo. Šlo z toho vytěžit daleko víc, ale scénář uvízl vždy na jednom chabém bodě, u kterého setrval dlouhé minuty nudy. Segel a Diaz si užili prasáren dostatek, ale pro diváka zbytečně moc vulgárních. Scény se psem jsou zbytečně brutální a scény sjeté Diaz kokainem nic moc. Celkově jsem na to koukal vlastně jen kvůli nahaté Diaz. ****** A to jak si mezi sebou rozdávají přátelé IPody je spíše k smíchu. :-))) ()

Mire

Celkom slušná komédia, o niečo lepšia ako predošlý Kasdanov pokus o mrche učiteľke. Potešila nesmrteľná thrashmetalová vírchrica "Angel of Death" od božských SLAYER :) ()

Hjuud

Docela to ušlo, utíkalo to, několikrát jsem se zasmál absurdním scénám. Ovšem ta reklama na Apple, to bylo moc... :-D ale tak průměr to byl, jsou i mnohem slabší komedie. ()

AgnesDee

Jasona Segela mám fakt dost ráda. Hlavně díky seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Jeho role Jaye v tomto filmu je prakticky stejná, ale mnohem víc jednotvárná, ne tak chytrá a mnohonásobně nadrženější. Cameron Diaz je nadržená panička, která musí na o sexu mluvit i před svými malými dětmi (i když teda spaly) a nejde jí o nic jinýho než o sex. Taky, která žena by dobrovolně uveřejňovala článek o svém sexuálním životě s podrobnostmi? Film má jinak mnohem víc problémů, než jen jednotvárné postavy bez charakteru. O Annieiným blogu se zmiňuje pouze okrajově, jejich sexuální video se rozešle do všech ostatních Apple zařízení jen proto, že to bylo napsaný ve scénáři. Jay, místo toho, aby zachoval chladnou hlavu a snažil se to nějakým normálním způsobem smazat, běhá v noci po celém městě a místo toho, aby těm lidem řekl nějakou srozumitelnou výmluvu, tak se chová jako naprostý idiot. Nejhorším problémem je prostě scénář. A taky produktplejsment, ten tam nesmí chybět! ()

zubrik66 odpad!

Keby forrest vedel, že jeho investícia do ovocia skončí ako celosvetový hit pre dementných určite by svoje rozhodnutie pozmenil. V podstate je to výchovný film, ktorý si zaplatila tá firma s tým jablkom. Má v sebe hlboké posolstvo, že ak už raz natočíte domáce porno, treba použiť kameru a nie dosku na krájanie chleba, ktorú ste predtým prepojili s ostatnými doskami vo vašom kmene. Potom sa môže stať, že vaše trápne skotačenie skončí v obľúbenej filmotéke všetkých čo potom netúžili... ()

Pibi(kus) odpad!

Nic horšího za tolik peněz jsem dlouho neviděl. Dojem nenapraví ani odhalená Cameron Diaz. Příběh je naprosto směšnej. Už ne, prosím. ()

jayman

Keď si chceš pozrieť film na Netflixe, ktorý si ešte nevidel a potom pochopíš, prečo si ho ešte nevidel. Maximálny cringe. Jedna za Jacka Blacka. ()

VojtaMarek00

Mimořádně blbá a zbytečná “komedie”, která nemá co nabídnout, nechytí za srdce, nepostrádá jen laskavý humor, ale vlastně humor jakéhokoliv typu. A přitom to není úplně marnej námět. ()

mata77

Prvá pol hodinka filmu je to klasická rodinná komédia. Scenár tlačí na sentimentálnu strunu reálneho života partnerských vzťahov, aby o chvíľu padol do patetickej trápnosti. Nasleduje druhá tretina, ktorá sa púšťa do čierno-humorných scénok a tie sú celkom k popukaniu. Stále ale nastávajú prázdne, až trápne momenty, kedy scenáristi fakticky prestrelili. Najslabšie som sa bavila v závere, kedy sa znova ocitáme v rodinnej komédii, ktorá sa nielenže javí, ale aj je priemerná. Okrem toho, v celom filme ma vyrušovali propagácie na elektronické zariadenia a aplikácie. ()

Elyurias

ˇučel splnilo, kino se řezalo smíchy a to stačí k dobré atmosféře:) větší propagandu Applu jsem v životě neviděla, ale i to se dá brát jako vtipná složka, Segela mám opravdu ráda a bez něj by film stál vážně za starou belu. ()

DILLEN

Bolo to DOBRÉ nič viac len dobré. Občas to bolo fakt vtipné a občas fakt trápne. Presne na tie 3 hviezdy. 6/10 ()

Scarsyan

Cameronim zadok po prvé - jedna hviezda, Cameronim zadok po druhé - druhá hviezda, scéna v baráku Roba Lowe-a - tretia hviezda. Nič viac, nič menej, pobavilo, ale rýchlo zapomenuté. Človek sa až čuduje, že hodina a pol môže niekedy trvať až tak dlho, i keď miestami to bolo fakt veľmi vtipné. ()

ruzmim

Kdybych měl hodnotit, dle toho jak reagoval zbytek sálu, tak bych mohl dát i 80% - nejspíše převládali mladí/bezdětní lidé. Pravdou je, že to byla křeč a nenapadá mě žádné hodnocení.Nemůžu říct, že by to byla ztráta času, ale humor byl laciný a předvídatelný + reklama na ovoce.... 2 hvězdy, že jsem se 2x od srdce zasmál.... ()

maxcold

No dobre, nikdo na ten film nejde, aby cekal umelecke dilo. Dva usmevy a jeden trochu vetsi (na konci). Jinak to nebylo uplne nejhorsi, ale ty dialogy jim psal kdo? Scenarista z Ulice nebo Ordinace? ()

Jadro

Pani Cameron ukázala, že aj v svojom veku je "děsne sexi". Jednoduchý, pomaličky gradujúci príbeh, ktorý nemôže nikomu uškodiť. Áno, pár scén je pritiahnutých za uši, no to vytvorené napätie (neverím, že každý zdravý muž, si ju počas deja stále nepredstavoval v tom nešťastnom videu - ak nie, tak som asi úchyl), stojí za to... ()