Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

Danikaa

Krásny film, zaujme snáď každého. Ja som ho začala pozerať kvôli obsadeniu a jeho nádherná atmosféra ma už nepustila. Blake Lively táto úloha perfektne sadla. Téma nestarnutia vďaka telomérom ma okamžite zaujala. Asi každá žena si želá nestarnúť, ale nie tak, ako hlavná hrdinka, keď život okolo nej plynie normálne a ona postupne stráca priateľov, blízkych, svojmu okoliu je podozrivá, takže nemá ani vlastný domov. Kľudne by to mohla byť aj dráma, našťastie je to úžasná romantika. Je na čo pozerať a dá sa vidieť kľudne aj viackrát. Pre mňa je tento film výnimočný a nemám mu čo vytknúť, preto plný počet hviezd. ()

voleman

Večně mladá je vcelku přijemný romantický film s prvky sci-fi, což je na první pohled opravdu neobvyklá kombinace. Ve filmu samotném mi to ovšem už tak divné nepřišlo. Celý film na svou délku poměrně pěkně odsýpá, i když pár nudnějších pasáží by se tu taky našlo. Možná jsem čekal, že se příběh bude více zabývat různými historickými obdobími v životě hlavní hrdinky, k čemuž sice došlo, ale na můj vkus se až príliš velká část filmu soustředila na součastnost. Každopádně i tak sem si film celkem užil a myslím, že hlavně dámská část publika nebude mít k průběhu filmu žádné výhrady. Co jednoznačně poťeší jsou herci. Blake Lively se své role 107 leté mladé ženy zhostila výborně a potěší i přítomnost Harrisona Forda, který konečně po dlouhé době znovu dostal roli, která mu sedla. Na plný počet hvězd tomu něco málo chybělo, ale na silné čtyři hvězdy je to akorát. 80% ()

LondonGirl

Musím sa priznať, že som nikdy Blake Lively za herečku nepovažovala. Vždy to bola pre mňa Gossip girl, ktorá ryžuje na svojom výzore. ALE! Názor sa mi zmenil, pomohol tomu aj tento film, ktorý zaujme a má nápad. Ten je dobre spracovaný a výsledok stojí naozaj za to. P.S. Veľmi dobrá rola pre Harrisona Forda. ()

P1tr

Nádherná a velmi dojemná vztahovka, která přichází s netradiční premisou, ze které se snadno mohl vyklubat laciný bulící film, ale místo toho si naštěstí tvůrci dali pořádně záležet a věčné mládí hlavní postavy je zajímavým způsobem využito. Je chytlavé sledovat logické a promyšlené způsoby, jakými udržuje hlavní hrdinka své tajemství a jak emočně těžké je žít takový netradiční život. Postavy jsou sympatické a jejich vztahy jsou skvěle načrtnuté a v kombinaci s procítěným a promyšleným příběhem tvoří hlavní trumfy snímku. Do hlavní role byla ideálně obsazena Blake Lively, která své postavě dodává potřebné kouzlo a určitou pohádkovost. Věčně mladá je opravdu výživným a emotivním pokoukáním, které vás zanechá po dokoukání s úsměvem na rtech. Krása. ()

Babous

Kdo by nechtěl být věčně mladý? Sympatické Adaline se to poštěstí, ale paradoxně jí to přináší víc starostí než radostí. To téma je věčné, ale tenhle film ho podává tak hezky, že ty dvě hodiny uběhnou jakoby nic a člověk se přistihne, že se celou dobu usmívá. Moc příjemný film. Ke konci trochu předvídatelný, ale jinak mu nemám co vytknout. Líbilo se mi, že flashbacky nejsou okaté, ale jsou to skutečně jen záblesky. Herci sympatičtí. ()

herr_carter

POZOR: Nevhodné pro diabetiky! U tohoto filmu jsem zažil asi největší kritickou otočku za poslední roky..zatímco do cca třicáté minuty se vše líně vleklo a nic nenasvědčovalo tomu, že by se film začal nějak vyvíjet či herci začali lépe hrát, poté vstoupil do své filmové úlohy Ford a najednou jsem to celé vnímal úplně jinak, samotná Blake Lively v tu ránu taktéž vyndala z rukávu svá emoční esa a všechno začalo mít neuvěřitelné grady, byť je to všechno hodně předvídatelné, u tohoto žánru,pokud se to uchopí správně, je to vždy spíše ku prospěchu celé věci.Zvláštností potom je, že mi v mnoha ohledech film připomínal vzdáleně Podivuhodný příběh B.Buttona.. .Film mě dojmul a moc příjemně překvapil,nemůžu tedy hodnotit než lepšími 4*..............moje hodnocení = 8,5 z 10. ()

sedm.1

Docela působivá romantika, která se cílovému publiku bude určitě líbit a myslím, že ani zbytek diváků nebude až tak nadávat nad zbytečnou ztrátou času, ikdyž kritizovat tu tedy je rozhodně co. Mě tedy nejvíce zarmoutila nečekaně kostrbatá a na až nesoudných náhodách postavená zápletka, kdy jsem se musel párkrát až ironicky ušklíbnout. Navíc první polovina filmu se fakt zbytečně táhne a vlastně ani moc nefunguje. To se naštěstí, s nástupem postavy Harrisona Forda, změní a v tu chvíli začne být příběh daleko zajímavější, výraznější a především hodně emočně silný, což jsem ovšem očekával v daleko větší míře od celého filmu a ne jen od poslední třetiny. Chyběla mi zde i daleko působivější atmosféra a vzhledem k tématu i mnohem větší tvůrčí nápaditost, kdy například vysvětlení „věčné mladosti“ hlavní hrdinky mi přišlo jak z hlavy velmi nevyzrálého adolescenta, prostě mi to celé přišlo až příliš primitivní a bez touhy natočit něco vyspělejšího. Po herecké stránce mě určitě potěšila Blake Lively, kterou jsem až doposud příliš nemusel, neboť mi nikdy nepřišla ani moc výrazná, ani moc talentovaná, ani moc pohledná a ani moc sympatická, tady mi mé dojmy z ní ale v podstatě lehce vyvrátila, neboť svou roli odehrála naprosto s přehledem, uvěřitelně a emočně působivě a zároveň jí to tu i fakt slušelo. A zmínit k ní chci ještě již jmenovaného Forda, který tu předvedl velice výrazný výkon, ikdyž v menší roli. Já jsem zkrátka od tohoto filmu čekal tedy opravdu víc, o zklamání ovšem nemohu též mluvit, je to prostě podívaná, která neoslní, nenadchne, ale příjemně strávený čas se u ní dá prožít. ()

mi0

Zoberte Pozemšťana, do hlavnej úlohy obsaďte herečku s neskutočným sexepílom, spravte z toho pohodovú romantiku a máte parádny filmík. Na môj vkus až príliš sladké, ale inak super. ()

noctambule

Trochu víc knih místo kýče by tomu prospělo:-) Blake i Michiel jsou fajn, i když nevím, jestli zrovna spolu. Mělo to nakročeno k lepšímu výsledku, takhle to prostě jen neurazí. ()

KoRner

Klasická, z priemeru ničím neodlisujuca sa romantika, ktorá je predvidatelna a skonci tak, ako sa dá odhadnúť už na začiatku. Lively je veľmi pekná žena, avšak schopnosti na utiahnutie filmu samotná proste nemá. ()

bari68

Skvele prepracovaná vecička, ktorá výborne ladí detaily tohto žánru a po tenkej línii medzi krásnym filmom vs. dejovými klišé a gýčom sa pohybuje na tej správnej úrovni.4,5* ()

Purrrfect

Pribeh sice nerealny az nesmyslny, presto prijemne a dojemne az uveritelne ;-) podstata az kdyz se zamiluje, tak az pak zacne zit. Jeden z mala romantickych filmu co se da ;-) ()

Seti

Zajímavý námět, který je uvláčen striktním a zoufale nudným romantickým zpracováním. A přitom by stačilo, kdyby se tvůrci tak úzce a křečovitě nedrželi těžkotonážního romantického žánru, trochu se rozkročili a příběh ozvláštnili nějakou tou napínavou dějovou linií, kterou na počátku nadhodili, a jež zůstala nevyužitá zcela kriminálním způsobem. Také jsem si přál daleko víc momentů chytře nebo vtipně poukazujíc na věk hlavní hrdinky (jako třeba ten s Xeroxem), popřípadě nějaké ty flashbacky, jež by vedly k postupnému odhalování její pravé identity. Takto se z Adaline vyklubala pro mě značně nezáživná uber romanťárna, u níž jsem 80% času přemýšlel nad tím, jaká je asi Adaline se svým věkem v posteli, než aby mě zajímalo, jak celá ta její historka s Dariem Naharisem a Hanem Solem dopadne. ()

klukluka

Padly na to 3 půllitry vody, aby mi ten cukrkandl úplně nezalepil hobo. Ještě že do toho občas vstoupil ten vědec a naředil tu romantiku těmi moudry, u kterých jsem byl opět nucen nahodit mozek a představovat si defibrilátory, následky zásahu půl miliardou voltů a těla podchlazená na 30,5 stupně. Bittersweet příchuť tomu dodávala taky představa Jane/Adaline namotané současně do chlupatýho Ellise a jeho plesnivýho, zpuchlýho táty. Stárnutí v podání Harrisona Forda se mi pranic nelíbí. To už se mi tenhle film o nedostykované stoleté bábrli zamlouval mnohem víc. ()

klúčik

Film Navždy mladá je príjemné dielko. Oddychový film, na sobotný zimný večer. Dobre sa díva na hlavnú predstaviteľku a zaujme aj dedko H.Ford. Zaujímavý dej s peknou hudbou .. dávam 75%. ()

Wally

Neskutečný romantický kýč....neurazí, ale párkrát se mi stalo, že jsem nevěřícně kroutil hlavou...jednu hvězdu přidávám za B. Lively, která to odehrála s grácií.... ()

Michelle75

Na věčně mladou bych dala s radostí odpad, protože dívat se celou dobu na vždy extra dokonale upravenou Blake Lively, která má po celou dobu a v jakékoliv situaci pořád stejnou grimasu s jemnými vějířky kolem očí je prostě vyčerpávající až za hrob. Námět vcelku povedený,ale už poloviny tak nějak předvídatelný a unávaný. Dvě hvězdičky tedy dávám za Indianu Johnse, který mi svými deseti minutami nahodil úsměv na tváři a opravil neopravitelné. Opravdu nepochopím tak vysoké hodnocení,ale asi tak nebyla nálada....... ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)