Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

venison

Na mou maličkost (cynického netvora) je tento snímek příliš sladká limonáda, ale pěkně se na "Věčně mladou" koukalo.. Trošku mi vadily technické a fyzikální záležitosti (jak získala a ztratila svou vlastnost a proč jí blíže věděcky nezkoumala atd.).. Pěkné je setkání s Harrisonem Fordem.. Moc se mi líbilo zachycení a proměna všech historických období, ve kterých hlavní hrdinka žila.. Na Blake Lively se velmi pěkně koukalo a roli jsem jí zbaštila i s navijákem.. Ale za mě to na plný počet nebude, až příliš mi z této limonády trnuly zuby.. ()

MikyAff

Zajímavá myšlenka, skvělá Blake, ale šíleně mi vadí ten už od začátku jasný a až moc očekávaný sladký happyend. Dalo se z toho určitě vymáčknout daleko více, třeba trošku si pohrát s charakterem postavy. Avšak jak můžu chtít o něco akčnější hrdinku, když se narodila ve slušňáckých začátcích 20. století a je jí něco málo přes 100 let. Nejspíš chci od toho filmu to, co přesně není. Určitě je to usměvavý sluníčkový romantický film, který si své nenáročné fanoušky zajisté najde. Jenže bohužel já měla při sledování zrovna tu náročnou náladu a nějak to neklaplo. Na žánr drama bych ho tam ráda o něco víc. ()

Phietros

Naprosto nenásilně prodaný jednoduchý příběh, který stojí jen na Adaline(B.Lively), která si s Váma pohrává a nechává čekat na konec, kdy se dozvíte jestli zestárne, zemře, nebo jak to vlastně bude. Adaline se stane jednoho večera auto nehoda od které nestárne! Život kolem ní běží, její dcera je za chvíli jak její matka a Adaline se stěhuje neustále kvůli identitě a podezření okolí, do chvíle než se opravdu zamiluje. Ten dotyčný je shodou náhod syn muže, kterého kdysi milovala(H.Ford), ale nedokázala mu přiznat pravdu a tak v den, kdy jí chtěl požádat o ruku utekla.. S Ellisem se zdá, že už by nikam utíkat nemusela, ale osud to chce jinak. Adaline uteče, stane se opět nehoda, která jí navrátí stárnutí a dostane druhou šanci! 85% ()

hanagi

Příjemný a kultivovaný romantický film. Zaujal, neurazil, ale ani ničím mě nepřekvapil. I tak se cítím spokojeně. ()

hroubek

Jednou za čas poctivá romantika a krásný láskyplný příběh vůbec neurazí, zvláště když je kvalitně natočený. I přestože, je zápletka lehce přitažená za vlasy, tak jsem s ní neměl vůbec žádný problém, ba naopak o to více jsem si jí užil. Režisér Lee Toland Krieger buduje pečlivě atmosféru podle starých výtisků novin, celuloidových filmů, retro účesů nebo hudby. A je v tom opravdu dobrý, zvláště v působivém začátku, kde mě mrzelo, že si nedovolil nějaký ten záběr na stavějící se Golden Bridge. Nicméně je vidět, že režisér měl snímek v pevně rukách a věděl co svým příběhem chce říci. Velkou výhrou je i obsazení. Blake Lively je tady opravdu moc dobrá a bez problému jí uvěříte, že je doslova zakletá v čase. Navíc krásně fungují rodinné vztahy, které jsou dost emotivní, i když to není na první pohled vidět. Ellen Burstyn podává dobrý výkon a i na malém prostoru je dobrá. Michiel Huisman je tady za opravdového sympaťáka, kterému přejete ať mu to vyjde. Nakonec jsem si nechal Harrison Forda, který nehraje suchara, ale milujícího otce od rodiny, které mu se připomenou hezké vzpomínky na jedno letní zamilování. Dost se mi líbilo jak je film vystavěný a jak i přes dost předvídatelný příběh, dokáže správně dojímat a bavit. Je to taková pohádka akorát tam nejsou pohádkové postavy. Věčně mladá je opravdu hezký film a rozhodně se na něj kouká mnohem lépe, než na jeho konkurenci. ()

Michi88

3,5* Čekal jsem trochu víc, a proto nemůžu dát čtvrtou hvězdičku. Některé scény mě ve filmu moc nebavily a nijak nezaujaly. I když jsem si myslel, že se ve filmu odehrají jiné věci, tak jsem byl rád, že se tak nestalo. Jak celý film skončil, se mi hodně zamlouvalo a jsem se závěrem velmi spokojený. Ale i tak zatím zůstávám u třech hvězdiček. ()

VanTom

Jemná, téměř éterická romantika, která je vyprávěná jako pohádka; striktně pozitivní, tady žádné antagonisty (ani znevažující komické figurky) nehledejme. Okouzlujícně oduševnělá krása Blake Lively si mě omotala kolem prstu, takže bych si jen přál, aby autoři přišli s jiným, méně se nabízejícím happy endem. ()

sahe

Většinou se ženy bojí stárnout, ona by si přála stárnout. Až jednou potkala toho "pravého" a ono se to povedlo? Klasická Blake, dlouhonohá blondýnka, kdo by jí nemiloval. ()

lykan9

O tomhle filmu jsem do dnešního dne nic neslyšel, ani jsem o něm nic nečetl. Jen díky názvu filmu jsem měl tušení, o čem bude. Možná právě díky tomu mě film stále překvapoval (hraje v něm Harrison Ford) a pořád mě nechal v takovém napětí. Po shlédnutí mohu s klidným srdcem napsat, že je to krásná pohádka pro dospělé, která má sice předvídatelný konec (jak už u pohádek bývá), ale v celku je velmi povedená. ()

Timak

Takovej ubrečenej film. Ale jinak hodně originální nápad, skvělá Blake a nestárnouci Harrison tomu dodávají punc kvality. Super oddychovka. ()

zdenny

Pro čtyři hvězdy jsem se rozhodl proto, že jsem již dlouho podobně laděnou romantiku neviděl. Samozřejmě by film mohl mít tři hvězdy a nikdo by ani nemrknul. Jenže jak říkám – film bych řadil mezi „P.S. Miluji tě“ (k tomu méně) a „Zimní pohádku“ (k tomu více). Pokud jej postavím někde mezi oba zmíněné, vyjdou mi prostě čtyři hvězdy. Film je pěkným příběhem o hledání lásky a o její nezastupitelné důležitosti. ()

nevermore

Ten námět je super, jen mi to přijde nedotažený. Úplně si umím představit udělat tuhle myšlenku v lepším propracování, víc soudobýych reálií apod. Btw. že bude Harrison for nějak spřáhlý s její minulostí mi bylo jasné hned, jak se tam objevil. Škoda, řekl bych promarněný potenciál, ač to nebylo špatné. 65% ()

Gurtha

Lákavé téma a moc povedené prolínání mezi jednotlivými časy, navíc prostředí minulosti v přítomnosti prostě miluji, jenže jako by se tvůrci rozhodli používat veškeré scenáristické postupy, které těžko trávím. Navíc, kde se bere ta nutnost nevysvětlitelné vysvětlovat nějakou vědeckou kličkou? Proč v tom vždycky musí být hromy blesky? A hlavně ten milostný trojúhelník s tupými rohy mi prostě přišel neuvěřitelný, uspěchaný, odfláknutý a ano přiznávám, asi chci opravdu moc. ()

Pedross800

Ale tož pěkně se na tu Blake Lively celý film koukalo. Fajná romantická slátanina, nic víc, nic míň a k tomu i za starouše Forda tu čtvrtou hvězdu přihodím, i když po pravdě bude stejně spíš za tu sexy stoletou babku :-) ()

Henk123

Ze začátku příjemný film, který je již z počátku velmi zajímavý svým záhadnem, ale až druhá polovina ukáže svou pravou tvář, která si zaslouží plný počet. Tohle sedělo Blake Lively na tělo, nevinná, milá a sympatická tvář, která v sobě cosi skrývá. Ford se zde taky našel. Nic přeslazeného, do děje to vtáhne snad každého :-). PS: Neuvěřitelný, jak „mladej Harrison Ford“ je podobnej gestikulací a hlasem skutečnému. PS-2: Na 5* to není, ale fakt se mi to líbilo. 85% ()

MI-380

Voiceovery mám rád. Tady díky mnohokrát využité, ale stále silné základní myšlence, a hlavně zásluhou Blake Lively, vše fungovalo až do tří čtvrtin. Pak se objevil Harrison Ford a s jeho (zoufale neohrabaně napsanou) postavou se veškerá zábava a napětí začíná hroutit, a to tak hluboko, že závěrečný (asi vážně míněný) voiceover je určen snad jen absolventům zvláštních škol: 60% (7802 hodnotících, 77%). ()

strelenaL

Přiznám se, že mne na film nalákal trailer. A upřímně mi trochu připomíná podivuhodný případ B. Buttona nebo Zakletý v čase. Ale nakonec mne námět přesvědčil, že jde o naprosto nesmysluplný scénář plný výmyslů. Takové fantasmagory na které se dá podívat, ale už asi nikdy víc vidět ho nemuset. ()

vyfuk

Na jisté poměry až roztomilý příběh. Bohužel jde stále o to, že to je další Podivuhodný případ Benjamina Burtona, další Pozemšťan, akorát v romantickém a nebo víc milostném úhlu pohledu. Pro někoho brak, pro někoho dobrý druh zábavy. A já asi nemám problém s nějakým brakem. Nejde sice o film, který bych ještě do konce života viděl několikrát, ale stále nejde ani o špatný film. Ať už v rámci příběhu nebo i zpracování. ()

Autogram

Sen väčšiny žien? (Alebo aj mužov od určitého veku?) Byť navždy mladá nie je až také jednoduché, ako sa zdá. Sci-fi a romantika k sebe patrí, a aj keď to sci-fi pritiahneme trochu za vlasy a pridáme bláznivú náhodu, stále tá romantika môže film zachrániť. U mňa zachránila, hoci v závere z toho galimatiášu tvorcovia horko-ťažko vykorčuľovali. Je veľmi fajn, že nám filmy môžu priniesť aj presný opak skutočného života, únik z často krutej reality, ktorej bývame svedkami v dokumentoch. –––– Na základe Von Lemanovho princípu kompresie elektrónov v deoxyribonukleovej kyseline, ktorý bude objavený v roku 2035, Adelaine Bowmanová bola odvtedy imúnna voči pôsobeniu času. Odvtedy nezostarla ani o jeden deň. ()

Kurikmoon

Waw, ja som spokojný. Bavil som sa celý čas. Inteligentné a charizmatické postavy.... Šmrncnutie troškou fantasy je veľké plus. Keby bol The age of Adeline dlhší... ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)