Smrt ve tmě

• USA Don't Breathe (více)

Rocky (Jane Levy), rozhodnutá vymanit se z područí své násilnické matky a zachránit svou mladší sestru před životem bez jakékoliv perspektivy, ke kterému jsou obě okolnostmi odsouzeny směřovat, je ochotna udělat pro dosažení svého cíle naprosto cokoliv. Společně se svými kamarády Alexem (Dylan Minnette) a Moneym (Daniel Zovatto) mají už na svém kontě sérii pečlivě naplánovaných vloupání ve snaze získat dostatek peněz na nový život daleko od svých beznadějných osudů v rodném Detroitu. Jejich zoufalá kriminální činnost jim ale zatím příliš peněz nevynesla, takže když se jim donese informace o slepci (Stephen Lang), žijícím o samotě v opuštěné čtvrti, v jehož domě se údajně ukrývá velké bohatství, souhlasí všichni tři s tím, že se pokusí o svou největší a poslední loupež. Jejich zamýšlená oběť se ale velice záhy ukazuje jako mnohem nebezpečnější, než si vůbec dokázali představit. Zatímco je slepec nemilosrdně pronásleduje svým důkladně opevněným domem, s hrůzou zjišťují, že se v něm ukrývá mnohem více než pouhé cennosti. (Falcon)

EagleSK

Ako sa pes dostal do zamknuteho domu? Preco sa pes nechal v aute pripnut o gurtnu? Preco na zaciatku mladik s pistolou dovolil, aby sa k nemu priblizil slepy vojak? Ako sa slepcovi dostala do pivnice ta druha zena? Preco prichadzajuci policajti na dlhej rovnej ceste nevideli prebehnut zlodejku s peniazmi? ()

pietri

Parádní podívaná!!Popravdě trochu jsem čekal že to bude ostřejší a víc napínavé,i tak ale dávám 4 hvězdy!!Je to luxusní film. ()

JurkoNatalka

J:Kvalitný survival thriller ktorému by prispela k lepsiemu hodnoteniu kratšia stopáž. Posledných 30 minut bolo na moj vkus až moc prekombinovaných. per. 70 -------------------N: Prvá 3/4 filmu bola skutočne napínavá. To pokračovanie a koniec mi nejakým spôsobom vadili ... možno to bolo na môj vkus nakoniec až príliš "normálne" ... hodilo by sa mi do toho väčšie mystično, ktoré oný pán skrýva a čo maximálne zvrtne dej ... 70per. ()

tompolicky

Konečně thriller u kterýho jsem si zašpinil trencle už v půlce. U mě nejlepší thriller tohoto roku, plný překvapení, lekaček, akce i super příběhu, kdy NIKDO není dobrý nikdo, ani ten "napadený" ...víc prozrazovat nemůžu....kdo neviděl a chce se pobát, tohle je supr volba. ()

Mrliš

Mám rozporuplné pocity. Pěkně natočené, atmosféra dobrá. Vše se nějak kazí od druhé poloviny a o to více ke konci dělají ze slepého veterána neskutečně dokonalého záporáka, který se i v širokém okolí mimo dům dokáže vyskytnou během vteřiny přesně na místě, kde se vyskytuje oběť. Tato skutečnost filmu ubližuje. Proč proboha musí pořád někdo vymýšlet takové do očí bijící nelogičnosti? ()

r3musko

Konečne horor, ktorý ma skvelú atmosféru a hrdinovia sa správajú uveriteľne. Polku filmu som od napätia ani nedýchal. Škoda len toho záveru. ()

neskvik

Neprestrelena stopaz, vlastne bez vaty. Nie, ze by sa tam nenaslo minus v logike, ale v ramci zanru tu nebol uz dlhsie film, ktory by si ma udrzal od zaciatku do konca. Myslim horor/thriller bez duchov. ()

trici

Vyborne natocene. Atmosfera by se dala nozem krajet a navrch bezchybny vykon Langa. Nezbyva nez napalit plny pocet. ()

SpeedShot

Dal bych víc, ale scéna, jak kluk dostane o topení, kliku a několikrát pěstí a je celkem v pohodě je prostě blbost. Další mínus scéna se psem v autě. Evidentně šel pes jen po hlavě a krku, když měl možnost kousat jinde, tak nekousal. Až na pár nepromyšlených detailu celkem dobrý. Otázkou je, zda "fandit" člověku/maniakovi, kterému umřela dcera nebo zlodějce, která při honbě za penězi může za smrt dvou kamarádů... ()

Mana

Hodnotit tento horor 5ti hvězdičkami, je možná nadsázka. Těžko říci, jak by takový film ohodnotil nevidomý stejně jako oběti Titaniku Titanik. Přesto imponující neduchařský snímek dokáže odrážet atmosféru a napětí, ve kterém se nacházejí oni "hrdinové" snažící se obrátit ve svůj prospěch přísloví: "Kdo jinému jámu kopá, ...". ()

Meego82

Tak už som si myslel že šialenejšieho penzistu ako na mitingoch SMERU-SD neuvidím nuž tento je je len trocha väčší blázon ale aspoň na neho sa dá tých 90 minút pozerať ()

hanzikk

Asi bych to úplně nenazval horror, možná to má blíže k thrilleru, ale to opravdu nemění nic na tom, že je to hezká podívaná. K úplné dokonalosti mi ale opravdu chyběla husina na ruce. A to si myslím, že nejsem otrlý, na horory nijak zvlášť nekoukám. Pár dobře zpracovaných lekaček a celkem fajná atmosféra, jenže se stále nedala krájet nožem. Jinak pecka. Určo lepší než nezdaření bubáci. ()

hujerita

Fajnovo to bolo. Pointa nebola tiež nebola len tak cucnutá z prsta a celkovo aj napínavé to bolo. trochen my vadilo to nadstavovanie a naháňanie na konci a klasický hang-over. Dalo sa s atmosférou viac popracovať a viac napínavejšie. Ale inak som bol spokojný. ()

VVee69

Tak to bola trošku extrémnejšia verzia hry na slepú babu. napätie od začiatku až do konca, ani sa mi to nezdalo nereálne alebo prehnané. Aj keď lupiči aj dedulo boli pri tých zraneniach ešte celkom čiperní, ale tak ok. Za mňa plný počet, zapôsobilo to na mňa stopercentne. ()

kollera odpad!

Po dlhsom case som sa odhodlal k americkemu filmu. Nema zmysel to nejako viac komentovat... je to jednoducho zbytocna sracka obrovskych rozmerov a hodnotenie na tomto fore zodpoveda vkusu vacsinoveho divaka. ()

pvt.Davids

Skvělý námět, který bohužel tvůrci zabili protahovaným koncem a 10 comebacky (i když jeden nečekaný) místo toho aby protahovali scény slepec vs zvuky které vydáte a vytěžili tak z námětu a atmosféry maximum (viz. sklep). Škoda ()

JasiraEk

Na základě slušného hodnocení tohohle filmu jsem očekávala dobrou podívanou, byla jsem však vcelku zklamaná. Námět je určitě zajímavý a snímek má pár dobrých zvratů, které udrží vaši pozornost. Ale to je tak všechno pozitivního, co můžu o snímku napsat. Spíše než napínavý horor jde o thriller se zvláštní hlavní postavou slepého chlápka s dobrými instinkty a partou namyšlených puberťáků, který si mysleli, že ho přelstí. ()

floppy4

Ani drobne nelogickosti mi nezabranili v tom dat po dlhej dobe 5* kedze toto je naozaj za poslednu dobu najlepsi napinak aky som videl. ()

Pokračování Smrti ve tmě našlo režiséra

Pokračování Smrti ve tmě našlo režiséra

21.01.2020

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Co chystá režisér Smrti ve tmě?

Co chystá režisér Smrti ve tmě?

16.10.2016