Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DwayneJohson
  ****

  Kdybych si po zhlédnutí filmu nepřečetl, že ho natočil Woody, hádal bych se do krve, že to nemohl být on. Buď je to tím, že už stárne, nebo jsem si na jeho poslední filmy zvykl tím, že už nejsou tak originální a třaskavé, jak před pár desítkami let. Jinak jsem dostal zhruba to, co jsem očekával. Jeden velmi bizarní příběh, Jaquina v poloze, která je mu asi souzená a překvapivě i Emmu Stone, jejíž výkon byl pro mne tím největším překvapením. Už to nebyla ta praštěná dívka z povětšiny komedií, ale sebevědomá, mladá žena, která, hlavně na konci musí začít uvažovat racionálně, když její protějšek se chová zjevně tak iracionálně. Za mě dobrý.(30.1.2016)

 • Johny_fork
  *

  Tohle je s prominutím sračka. Mám podezření, že Woody Alen sepsal celý scénář za jedno odpoledně někde v kavárně a tak nějak z recese.(4.10.2016)

 • Davies182
  ****

  The Philosophy of Death by Woody Allen. Menšímu spoileru se tentokrát nevyhnu... Mohl být neomylným kriminalistou, naštěstí pro nás si ale tenhle sečtělý pán za svou profesi zvolil filmařinu. Podezřívavě mu připisuji všechny reálné neobjasněné vraždy, které se kdy staly v rozmezí přibl. sta mil od místa jeho bydliště.(3.4.2016)

 • Janek
  ****

  Překvapivě svěží Allenovka, která stojí na Phoenixovi a na celkově velmi příjemné atmosféře. Pořád na to ještě má! + výborný hudební leit motiv https://www.youtube.com/watch?v=5vu2tyk8cvc(8.4.2016)

 • MikO_NR_1909
  ***

  Netradičný Woody, najmä vnútorným svetom postáv, hoci jeho konfrontačný a dialógový svet je stále plný objavovacieho potenciálu. Trošku mi preto prekáža monotematickosť a predurčenie hlavnej línie naratívnej premisy, akoby postavy ničím iným nežili, než entuziazmom po sebe samých. Teda Phoenixova postava má zložitejšie parametre, ale ako znie jazzový podklad charakterizujúci atmosféru snímku, nikam sa neponáhľame, zapúšťame korene a žijeme pre najbližší zmysel nášho poslania. A keď nepríde, vyrobíme si ho sami. Stále obsiahle elánom a autorským citom, možno už nie takým tvorivým odhodlaním, ale stále s vkusom. A to je pre Iracionálneho muža najdôležitejšie.(26.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace