Padesát odstínů temnoty

• USA Fifty Shades Darker (více)

Odstíny šedi skončily ve chvíli, kdy Anastasia přestala hrát podle Greyových pravidel a bez okolků ho opustila. Dosavadní lovec a dravec se ocitá v pro něj neznámé životní situaci a navíc si uvědomuje, že se do Anastasie zamiloval. Té se sice nechce vrátit do světa, ve kterém naplňovala roli poddajné studentky, ale Christianovu kouzlu odolat stejně nedokáže. Nevědomky se tak vystavuje velikému nebezpečí. Z Greyovy minulosti se náhle začnou vynořovat temné stíny, které pomáhaly vytvořit jeho komplikovanou osobnost. A těm rozhodně není po chuti, že „jejich" Christian podlehl tak banálnímu a slabošskému citu, jakým je láska. (CinemArt)

Milan25

Za ty necelé dvě hodiny, které tomu filmu věnujete, nedostanete vůbec nic. Seuxální scény o ničem, dramatické scény jsou spíš pro smích a herecky je to tak mdlé, že za to snad ti herci nemohli chtít ani honorář. ()

kolemjdouc

Tomuhle dílku jsem se, po zkušenosti s prvním Odstínem ,vyhýbala.Nepřekvapili.Nechali to spadnout do C. Anastasia s hlasem naší herečky ukníkaná.Dornan nabral, oproti dřívějšku, svalovou hmotu a stala se z něj koukatelná sexuální mlátička. Jen to křoví,ehm pardon,kompars se choval klasicky. Jakoby si jich režisér nevšímal a  oni nevěděli co mají dělat.Jamie s Dakotou měli aspoň nakreslené šipky směr postel. ()

factoryBrick

Já moc nevim co si o tomhle myslet. Celá myšlenka třeba začala dobře, ale druhym dílem se to dojebalo teda slušně. Zápletka je tak o hovně a předvídatelná jak barva pleti průměrnýho negra uprostřed Konga. Všechno je neuveřitelně perfektní a dokonalý, pro smrtelníky mocně strojený. Všechny problémy se díky šikovnejm prackám Graye vyřeší ještě dřív než si v přecpanym kině nasadíte plynovou masku, abyste z těch lítajících feromonů náhodou nechcípli. ()

Paldiny

Popravde ich vzťahu stále nerozumiem. On je nechutne bohatý a dominátor, ona neskrotená líška, čo by všetko rada dosiahla sama. Zatiaľ ešte OK, ale nemajú si čo povedať a aj keď vedú dialóg málokedy ho dokončia. Buď skončia v posteli, alebo jeden druhému si nechcú prezradiť viac. Povedzme, že ich vzťah stojí na chémii, ale i tak mi nejde do hlavy, prečo sa s tým najpragmatickejším pohľadom aký majú, snažia plánovať spoločné bytie. Popri tomu nie je šťastný ani jeden. On potláča skutočné "ja“, ktoré pri prvej príležitosti, alebo skrotení, skočí po druhej a ona s vypätím síl toleruje nekonečné stopovanie a stupňujúcu sa úchylku partnera. Vyzerá to tak, že jediný, kto vie o čom hovorí je (zatiaľ) zlý rodinný priateľ Kim Basinger. Tá zároveň predstavuje jednu z mála epizódiek, čo sa dejú okolo nich. Isteže by som nepotreboval, aby hlavná postava pracovala pre OSN a popritom zachraňovala dažďový prales, ale malá zápletka, okrem tej ich, by príbehu neuškodila. Najväčší potenciál som videl v Bossovi, ktorý sa ale pri prvej ostrejšej výmene vyparil z diania. Aspoň, že si v samom závere pripálil rodinnou fotkou, čím dal najavo, že "50 Odtieňov slobody" s ním má rátať. ()

luczi odpad!

Velké díky všem návštěvnicím kina Atlas za skvělou atmosféru, už dlouho jsem se v kině tak nezasmála :) ()

buzzwoody

Pozoruhodně prázdný film, který nebýt o BDSM, neštěkne po něm ani pes. Některé momenty vyloženě zavání amatérskou filmařinou, jako by na určité pasáže najali zaučujícího se scénáristu/režiséra. Chemie mezi oběma protagonisty příliš nefunguje, přestože se pořád pokouší dokazovat jejich nesmrtelnou lásku. Dramatická vložka v podobě šéfa, Christianovy bývalky, naprosto odpudivé Kim Basinger, jejíž jediná práce zde je rozkecávat hlavním hrdinům vztah a tvářit se vážně a naprostý vrchol zhovadilosti je epizodka s nehodou vrtulníku ... ()

.MJ.

Dávat tomu z principu nízké hodnocení mi přijde docela hloupé. Nicméně zdejší hodnocení okolo 50% je naprosto odpovídající tomu, že je tento film určen zejména pro něžnější část publika. K mému hodnocení: určitě to není můj šálek kávy, ale na rozdíl od zdejších machistů mě tento snímek nijak nepobuřuje. Za mě pěkných 40% ()

Lionheart

Jednička mě tehdy mile překvapila, hlavně co se týče režie a kamery. Zde už jsem žádné technické kvality neviděl a bylo to strašně unylé. Jedinou hvězdičku, kterou tu dávám, je za doprovod, který to se mnou viděl. Dornana je mi líto. ()

TheDude

Smutné, že jediná kvalitní věc, Van Morrisonův Moondance, je vůbec spjata s tímhle plytkým adolescentním průjmem. ()

Asmodin

Děj je závislý na postupném odkrývání minulosti Ch. Greye. Jamie Dornan vypadá jako králíček, co má v prdeli duracelové baterky - nuda :o\ Od poloviny filmu už jsem přemýšlela, kdy se červený pokoj změní na dětský. ()

suzanne1997

Když se nad tím tak zamyslím, musím říct, že film nebyl vůbec špatný, měl děj a všechno do sebe zapadalo. Sice mi některé scény přišly příliš strohé, jiné zase přemrštěné, ale to úplně nejlepší bylo srdce a květiny. I přes všechny chyby, strohost některých rozhovorů a to, co ve filmu chybělo to byl úplně opačný protipól než předloni. Sice nechápu nač potřebovali tak dlouhou dobu, ale co už, film se mi jako celek líbil, dával smysl a já opravdu nemám co vytknout, tedy kromě toho, co už jsem vytkla. Proto sama za sebe musím doporučit lidem, kteří se na tento film chtějí podívat, pro ty, kterých to není šálek kávy a prostě tomu nerozumí, ať do kina raději nechodí, myslím si, že to pro ně bude ztráta času a peněz. Protože je to úplný protipól, je mé hodnocení jasné, i přes nedostatky hodnotím nanejvýš kladně, tenhle film si vyšší procenta prostě zaslouží. Odejít z kina se mi opravdu nechtělo a těším se na příští rok. ()

Milky. odpad!

No jděte do hajzlu, za tohle nemůže nikdo při zdravém rozumu dát prachy na kino nebo vůbec cokoliv. A o všech co ano, si myslím své. ()

mira007

Hodnocení oproti prvnímu filmu šlo dolů protože : 1) film už není moc překvapivý ani originální 2) dějová linka ještě jednodušší 3) méně erotiky a už vůbec nula omílaného SM 4) celkem často nudné pasáže, kde se mele o tom samém. Koukatelné to bylo, aspoň, že solidní rozpočet ukázal zase život v luxusu. ()

filipvrbik odpad!

Pokud jste si mysleli, že se nedá natočit nic horšího než jednička, odpověĎ zní......dá. Objektivně vzato je film tak hrozný,že dát jiné hodnocení než odpad snad ani nejde, ale přeci jen- kdo by nežil rád v luxusu, kdo by nechtěl být tak mocný a bohatý, a že je to trošičku péčko nevadí...abych to shrnul- podle mě asi jediný odpad který stojí za to vidět (a je to romantičnější než jednička) ()

Oralfabet odpad!

Nevím proč jsem to viděl. V konečném důsledku je ale výsledek stejný jako kdybych to neviděl, ten film totiž neměl nic, čemu by se dalo říkat děj. ()

kristynca

Panejo! Ještě teď se mi klepou kolena! To bylo něco! Ta scéna... Jak oni dva... V samoobsluze.... Byl obrovskej! Jakože... Fakt obří! To jsem ještě nikdy neviděla! Obrovskej mrazák plnej zmrzliny Ben & Jerry's! A oni SPOILER ALERT si vyberou vanilkovou?! Nudaaa... Každej ví, že nejlepší je Peanut Butter Cup! BTW... CineStar, Praha, Anděl, 9.2.2017, 18:20, sál 12... Jestli tohle čte některá z velkého množství blbek, které většinu filmu prokecaly... Příště jdi do kavárny, nebo do p*dele, Ty k*ávo! ()

Gore

Stejná nuda jako při prvním filmu. Romantika nefunguje, sexuální scény jsou snad ještě více asexuální než v jedničce, a to jsem myslel, že už to nejde, dialogy jsou strašně prázdné a nic neříkající, chování ústředních postav je opět plné kontrastů, kdy si stále protiřečí, než co řekli před několika minutama, a stejné to je s jejich chováním. Jediné pozitivum je, že Dakota Johnson si po jedničce zahrála v pár filmech, ve kterých trošku vybrousila své herectví, a zde aspoň jako jediná dokáže alespoň v pár momentech něco snesitelného zahrát. ()

Blueeyes

Odstíny temnoty mi tak trochu připomínají moje první auto. Fiat Punto, nebrzdilo, nesvítilo, nestartovalo... A když konečně po dlouhém vzájemném měření sil a nekonečném diplomatickém úsilí s nesouhlasným pšíknutím naskočilo, vlastně zas tak moc ani nejezdilo, spíš se tak stydlivě ploužilo silnicí. Ten zlomyslnej krám nedělal nic z toho co dělat měl a stejně jsem ho milovala. Tak podobně to mám s Odstíny temnoty, jen s tím rozdílem, že ty si nezamiluju :-) Tahle šedě odstínová dvojka jde zarytě proti nepsanému zákonu všech pokračování - jen houšť a větší kapky. Bývá zvykem, že u dvojek, trojek atd. tvůrci zpravidla přitlačí na napětí, zápletce, dramatu, sexu.... Ale tady si zjevně řekli, nebudeme jako ostatní, my se vymaníme..... a tak se zde se všeho ubralo. A tedy, i z toho původního mála všechno slezlo na polovic. Už už jsem měla prst na spoušti s nápisem Odpad, ale nakonec nestiskla, předpokládám, že u dalšího pokračování série, jako když jej najdu. ()

dee.n

Filmový průmysl se tímto počinem takřka dotýká svého dna. Že je ten příběh úplně stupidní, to by bylo ještě to nejmenší. Ale film se neskutečně táhne, vůbec nic se v něm nestane a vše co se tam děje je nudné, nezajímavé a příšerně otravné. Hrozně mě vytáčí, že Christian je údajně absolutní nadsamec a narušený člověk, který musí být dominantní, ale to, co v konečném důsledku předvádí je jen vlhký sen obtloustlé autorky knihy. Blé. Že je Anastazia blbá kravka o tom žádná. Svým způsobem obdivuju všechny, kdo za to v kině dají 170Kč, ještě poté, co už po prvním díle viděli, že se jedná o totální blbost. ()

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky

04.03.2018

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Kdy se vrátí Blade Runner a John Wick?

Kdy se vrátí Blade Runner a John Wick?

20.02.2016

Pokud máte rádi drsnější filmy, nejspíš vyhlížíte comeback Ricka Deckarda i Johna Wicka. První jmenovaný se vrátí pod dohledem Denise Villeneuvea (Zmizení, Sicario), a to 12. ledna 2018. Harrisona… (více)

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

13.11.2015

Pokračování letošního hitu o snovém miliardáři a jeho vysokoškolské "kámošce" samozřejmě budou. Studio Universal je potvrdilo už dávno, doteď ale nebylo jasné, jak přesně se dají dohromady. Premiéra… (více)