Padesát odstínů temnoty

Fifty Shades Darker

Drama / Romantický / Erotický

USA, 2017, 117 min

• René.girl

Taková absurdní americká telenovela o "ideálním chlapovi", který vás po prvním rande obdaruje naprosto novým iPhonem, Macem, autem a ještě vám na účet pošle nějakou tu korunku na útratu. Vy si za to si jen musíte občas nechat naplácat na zadek a koukat se na to, jak "nenuceně" cvičí na kladině. No a když budete extra trpělivá, tak vás po cca. měsíci požádá o roku a dá vám diamant velikosti pštrosího vejce. Film je to děsný, ale když to nebudete brát vážně, tak vám zaručuji, že se parádně nasmějete. 35%(18.2.2017)

• Reesam

Jakože zlatý první díl. Vše se točí jen okolo sveráznější Dakoty, skvělého soubdtracku, a líbivé vizualizaci. Jinak to nemá co nabídnout. Je to celé rozpačité, neucelené, a hrozně moc zdlouhavé.(9.2.2017)

Jako jo, děj celého filmu se vejde do nějakých dvou vět. Jako jo, mnoha erotických scén se divák nedočká (a už vůbec ne žhavých). Ale pořád to není tak hloupé jako knižní předloha, na hlavní představitele se pěkně kouká a vůbec, copak jsme všichni neviděli mnohem větší srajdy? Za posilujícího Dornana jsem skoro nahodila i tu čtvrtou.(10.2.2017)

Viděno v kině a po vlně kritiky to i předčilo moje očekávání. Možná ta valentýnská atmosféra :-)(15.2.2017)

• Hennes

Jak jsem psal již k prvnímu dílu, knihu jsem nečetl a nikdy číst nebudu. První díl, byl alespoň o něčem, tady je dějově zcela prázdno. Když se zamyslím, co se vlastně za ty dvě hodiny stalo? Vůbec nic, trochu sexu a úchylák se mění na romantickou duši. Ten třetí díl určitě skončí tou svatbou a do mě totálně zabije. Soft-porno přejde během dvou dílů do Rosamundy Pilcher.(21.2.2017)