Sympatická feel good podívaná s ještě sympatičtějšími herci, která si nemusí pomáhat žádným extra tlačením na citovou pilu, ale naopak si vystačí s příjemným tempem, milými postavami, či klasickým, ovšem taktně vyváženým, příběhem. 70%(26.10.2015)

Vedel som, že toto nie je ten typ filmu, ktorý ma bude baviť a nakoniec neprekvapivo nebol. Celý film je sympatický ako De Niro, pekný ako Anne Hathaway a zároveň obyčajne bezstarostný, ničím moc neprekvapujúci ako od Nancy Meyers. Netvrdím, že to bolo zlé, dalo sa to pozrieť a hlavne vďaka obsadeniu som to prežil až do konca, ale aj keď som nečakal veľa, už vôbec som nečakal, že od komédie, komédiu nedostanem. Ale v pohode film na jedno pozretie. 65% - 3*(31.1.2016)

Nancy Meyers tyhle filmy pro důchodce umí. Tváří se jako ze života, ale ze života vůbec nejsou. Jde o jakýsi sytě barevný, přeslazený nerealistický svět, kde se všichni mají rádi a nakonec všechno dobře dopadne. A je to vlastně špatně?(28.1.2016)

Vynikající DeNiro a milý příběh, u kterého mi ani ten trosku zbytečny/absolutní hapiend nevadil. Jednoduše člověka potěší film, u kterého všechno skončí růžově, když život je jiný.(5.3.2016)

Neskutečně milý filmík, navíc výborně nadabovaný. Člověk si může říct, že takové filmy už nejsou v dnešní době příliš cool, ale já přesně takové pohodové sympatické filmy rozhodně můžu. Především tehdy, když jsem psychicky v háji a potřebuju pocítit zas trochu té lidskosti. Mohli bychom se tu hádat, jestli je to na 70% nebo 80%, ale mě Stážista potěšil, proto objektivita jde stranou. *****(12.5.2016)