Kéž gentlemani nikdy nevymřou... 8/10(25.5.2016)

Nancy je děvče na vztahovky a tohle je už její několikátý film, který je na to zaměřený. Nemohu napsat, že by to bylo veledílo, na které v životě nezapomenu, ale je to milý film, který má myšlenku a to je asi na tom filmu pozitivní, že není tak úplně o ničem. Generační propast, která je a bude asi čím dále větší, stojí někdy na zamyšlení. S tím naprosto souhlasím a oba protagonisté Anna i Robert zahráli oba póly senzačně, takže v podstatě nemám větších výhrad. Nicméně je ten čtvereček s odřenýma růžkama.(25.12.2015)

Jednoduše strašně krásnej film s parádní ústřední dvojkou, De Niro senior-sympaťákem roku 2015. Co jsem chtěl od Hezkého vstávání, dostal jsem až se Stážistou. I feel very good right now!(3.1.2016)

Hodně příjemný film, opravdu. Bodl mi a v tom to je - pokud budete na dvojici Niro+Hathaway naladěni, dostane se vám duši hladící film, kde se často zamyslíte nad vlastním životem. Doporučuji. 75% (with J.)(12.4.2016)

Po Alu Pacinovi nalezl svou Druhou mízu i Robert De Niro. A já jsem z toho naměkko. Čistý a upřímný příběh, kterému nemám co vytknout, protože film tu hraje až druhé housle, a to kdo ví jestli. Ben je dědek, jakým bych jednou chtěl být a Jules holka, jakou chci mít. Na mistrovství světa ve hře očí by tihle dva rozsápali i sedmihlavou saň, dvě hodiny s nimi byl ten nejkrásnější čas strávený letos v kině, a to mi věřte, že tam jsem často.(31.10.2015)