Vynikající DeNiro a milý příběh, u kterého mi ani ten trosku zbytečny/absolutní hapiend nevadil. Jednoduše člověka potěší film, u kterého všechno skončí růžově, když život je jiný.(5.3.2016)

Velmi milé, ale takové... jak bych tak řekl... nic nového nepřináší.!(23.1.2016)

• H34D

Tak tohle byl jeden z nejnechutněji přeslazených filmů, které jsem kdy musel po cca půl hodině vypnout. Ustojím hodně, ale ze sladké princezničky Aničky a cukrového dědouška Robíka mi bylo tentokrát opravdu na blití...(16.1.2016)

Už nějakou dobu jsem chtěl přestárlého Stážistu vidět, ale nějak jsem se k tomu pořád neměl. Robert De Niro je bezpochyby žijící herecká legenda, která zahraje jakoukoliv polohu a i na stará kolena, neskutečných 40 let od legendárního Taxikáře, zvládl ztvárnit sympatického a pracovitého vdovce, kterému člověk věří cokoliv. Naproti tomu je zde Anne Hathaway, které jsem ani za ty roky prověřeného a doceněného herectví nepřišel na chuť, ovšem zjevně se tam pomalu dostávám. Vlastně jsem se celé dvě hodiny dobře bavil, užíval si a smál se některým vtipným situacím. A býval bych této skvělé feel-good jednohubce napálil i pět, kdyby...kdyby ten film neudělala žena. Tedy hlavně, kdyby jej, pro mě neznámá, Nancy Meyers nenapsala. Rozhodně nemám nic proti emancipaci a asi bych se filmem dále nezabýval, jenže to by z výsledného kousku nesměl být cítit jistý pach teatrálnosti a naivity. Během první poloviny to plyne tak nějak bez povšimnutí, jenže v té druhé se stalo tolik naivních, a v jednom případě až křečovitě naroubovaných, zvratů jako vytržených z červené knihovny. (Spoiler : konkrétně jde o to rádobydojemnou omluvu v kanceláři, tomu jsem vážně nevěřil.) Zřídkakdy v komentáři rozebírám jednotlivé pasáže, ale zde jsem si nemohl pomoct..ovšem toto je jen drobnost a i tak jsem se dobře bavil a snímek si za pár let rád zopakuji. PS : Více minut pro Rene Russo pro příště prosím! ... 8/10(10.2.2016)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $58,730,982Tržby Celosvetovo $134,630,982Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ po menšej odmlke je režisérka Nancy Meyers potešujúco späť vo svojom tématickom živly a opäť nám dáva príjemne civilnú pohodovú komédiu /videl v kine: 70%/(2.10.2015)

• - Původně byla do filmu obsazena Reese Witherspoon. Poté, co od filmu odstoupila, ji nahradila Anne Hathaway. (Dio_Padre)

• - Když čte Ben (Robert De Niro) leták propagující stáže pro seniory, je na něm napsáno, že video musí být natočeno ve formátu mpg, mp4 nebo avi a poté nahráno na Youtube či Vimeo. To je však nesmysl a naprosto nepotřebná informace, protože Youtube i Vimeo si video převedou do jednoho formátu při nahrávání. (hansel97)

• - Pôvodne malo film financovať štúdio Paramount Pictures a v hlavných úlohách sa mali objaviť Tina Fey a Michael Caine. Kvôli nezhodám v rozpočte Nancy Meyers ponúkla film konkurenčnému štúdiu Warner Bros. (figliar)