Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hunt
  ****

  Vynikající DeNiro a milý příběh, u kterého mi ani ten trosku zbytečny/absolutní hapiend nevadil. Jednoduše člověka potěší film, u kterého všechno skončí růžově, když život je jiný.(5.3.2016)

 • H34D

  Tak tohle byl jeden z nejnechutněji přeslazených filmů, které jsem kdy musel po cca půl hodině vypnout. Ustojím hodně, ale ze sladké princezničky Aničky a cukrového dědouška Robíka mi bylo tentokrát opravdu na blití...(16.1.2016)

 • troufalka
  *

  Princezna nám vyrostla, místo deníku má noťas a založila si vlastní firmu. Robert De Niro si hraje na hodného taťku, dědu, strýčka, co všechno s úsměvem vyřeší a pro každého má pochopení. K tomu hraje unylý podkres bez jediného hudebního nápadu. Naštěstí neznám cílovou skupinu, pro kterou byl film určen. A nechci jí znát. Proč jsem dala jednu hvězdičku? Hrozně nerada dávám odpad, a Rene Russo vypadá i po šedesátce skvěle!(21.11.2016)

 • Shakers
  ***

  Vedel som, že toto nie je ten typ filmu, ktorý ma bude baviť a nakoniec neprekvapivo nebol. Celý film je sympatický ako De Niro, pekný ako Anne Hathaway a zároveň obyčajne bezstarostný, ničím moc neprekvapujúci ako od Nancy Meyers. Netvrdím, že to bolo zlé, dalo sa to pozrieť a hlavne vďaka obsadeniu som to prežil až do konca, ale aj keď som nečakal veľa, už vôbec som nečakal, že od komédie, komédiu nedostanem. Ale v pohode film na jedno pozretie. 65% - 3*(31.1.2016)

 • T2
  ****

  Rozpočet $35miliónovTržby USA $58,730,982Tržby Celosvetovo $134,630,982Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ po menšej odmlke je režisérka Nancy Meyers potešujúco späť vo svojom tématickom živly a opäť nám dáva príjemne civilnú pohodovú komédiu /videl v kine: 70%/(2.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace