a0001 odpad!

Čistý, pózerský, neprirodzený, preafektovaný brak. Všetko je príjemné, kulové, trápnučké, dialógmi úbohé, plytké ako okraj rekta, hrajúc sa na dojemne duchaplný, vtipný, životný údel penzistu. Akože autenticky reálne presne ako jednorožec s princom Kakulom nesúc ho na rohu. Hollyuuud. Vyšpičkovaná umelina. Hathaway nemôže zrejme ani stvárniť inú postavu, ako verne sarkastickú, preafektovanú, neprirodzenú pinčeznu. A tie melódie milučké.. "ťuťulinkyμťulinky" juju. Doteraz som netušil ako niečo milé môže byť zároveň násilné. Ten film je teror. ()

Facerr

Za čtvrtou hvězdu může hlavně díky De Niro, kterej jako vždy exceluje. Příběh, přestože jsem čekal bídu, docela odsejpal, i když nikdo mi nenamluví, že je taaak busy. Tyhle masérský postoje, o tom jak se někdo nestíhá přes den ani najíst, protože prostě nemá čas, mi přijdou jako pokrytectví na entou. Pro účel filmu ale vyhovujou. Škoda, že tady byl tak zabitej konec. ()

Karlos8

Lehká a nenáročná komedie, která si na nic nehraje a navíc sází na jednoduchost, ve které je síla. Herecké obsazení není špatné, vyzdvihl bych především hlavní herecké opory, kterými jsou Anne Hathaway, která neustále vypadá velice dobře a pokud si vzpomenu na snímek Deník princezny, prakticky nepoznávám žádný rozdíl, alespoň co se celkového vzhledu týče. Robert De Niro naopak s přibývajícími vráskami skvěle hraje vdovce, který je tak trochu "zaostalý" v dnešním uspěchaném světě. Na pobavení celkem dobré, ale znovu bych si tento snímek již nepustil. ()

pafka

Mily film, ktery rozhodne nedosahuje kvalit filmu jako Lepsi uz to nebude, Lepsi pozde, nez-li pozdeji a to predevsim diky scenari, ktery si rozhodne nejaky vyssi cil proste nedal. Je to bohuzel tuctovka s vybornymi herci, kteri stravili na place par prijemnych okamziku, ale nic zajimaveho nevytvorili. A ani zkratka nemohli a myslim, ze snaha z jejich strany byla. Myslim, ze Robert de Niro se v tehle roli proste nenasel a sedi mu proste jiny typ roli. Kde jsou ty Casy probuzeni.... ()

kiararaftl

Absolutne priemerny, nicim nezaujimavy film, ktory v divakovi nezanecha ani tu najmensiu stopu alebo dvojminutove premyslanie co a ako. Pozitiva su v krasnych outfitoch a milych scenkach s pracovnikmi firmy. Negativ je vsak viac. Obcas prilis dlha stopaz, potom pocit, ze ja vlastne ani neviem co Annu prinutilo si Bena oblubit, okrem upratania stola sa zase az tak neprejavil, naivna predstava toho, ze ked budem 24 hodin denne robit mam na to pravo len preto ze som zena? Ani mne by sa nepacilo keby mam muza doma na 10 minutove ranajky a ziadne kecy o tazkom "zmysle" by mi ho nenahradili. A ani to dieta nebolo velmi sympaticke. Proste nic moc ()

Labrio

Stážista pro mě byla po dlouhé době snesitelná komedie, která sice byla tak trochu klišé, ale nijak neurazila. Humor je v ní alespoň na nějaké úrovni na rozdíl od většiny ostatních komedií dnešní doby a Anne Hathaway se mi celkem líbila, proto dávám slabších 70%. ()

lobo87

Príjemná, ľudská komédia. Ale to sa od Nancy Meyers dalo čakať. Príjemné obsadenie kombinujúce nové tváre so známymi menami (sympatická Rene Russo či výborná Anne Hathaway), ktorému dominuje Robert De Niro, ktorý dostal veľmi dôstojnú úlohu seniora, snažiaceho sa presadiť v novom, modernom a mladom svete, ktorému však chýbajú hodnoty, na ktorých vyrastal. Prvá polovica skvelá, druhá výborná. Bodaj by sa takýchto komédií točilo čo najviac... 75% ()

Vasyl

Možná bych mohl dat aji míň. Že je tahle doba co se "práce" týče zkurvená vidí každej, na to nepotřebuju kouzelnýho dědečka s kapesníkem. Jinak vtip a děj asi zůstaly v továrně na iVýrobky. ()

AndrewNewman

Robert je môj veľký obľúbenec a takmer každý jeho film hltám vo veľkom a Stážista síce nie je ďalším Krstným otcom ale je to veľmi sympatická popcornová americká zábava, ktorá vás nerozosmeje do prasknutia ale ani neunudí k smrti a po ktorej konci sa príjemne zasmejete a budete radi, že ste si to pozreli. ()

TomasB

Bohužel naprosto promarněný potenciál. První polovina filmu je opravdu komedie, která těží z komické situace starého člověka v mladém kolektivu. Druhá polovina už bohužel řeší nudným způsobem mezilidské vztahy a nepřináší jednak nic vtipného a ani nic převratného. Dohromady 2 hvězdičky, a to s velkou bídou. ()

LadyRainier

Nic jsem od tohoto filmu nečekala, byl mi doporučen a čekala jsem na chvíli, kdy na něj dostanu náladu. Ta chvíle nadešla jedné neděle po obědě a musím říct, že snímek vůbec nezklamal. Perfektní oddychovka, chvilkama komedie, chvilkama drama. Za scénu s "vloupáním" přihazuju na 4 hvězdy ... ()

Domislava95

The Intern mě příjemně překvapil. Mám ráda upřímné filmy a tenhle je jeden z nich. Anne Hatthaway a Robert De Niro jsou vedle sebe jednoduše úžasní a já na ně můžu koukat pořád dokola. Jinak mi příběh vzdáleně připomínal příběh Sophii Amoruso a její Nasty Gal a #girlboss. ()

Domas88

Film plný krásy a plný citů. Je to velice povedené a moc hezke. Poslední dobou se mi De Niro velice líbí, ukazuje jak velký herec je... ()

blondboss

Taká typická "hathawayovská" romantická komédia, ktorá vám vyčarí príjemnú náladu na duši, ponúkne príjemný oddych a vypnutie od každodennej reality. Na druhej strane ale klasicky "sladká" a gýčová. Robertovi De Nirovi nesedia len role ťažkých mafiánov, ale na staré kolená je z neho príjemný a veľmi sympatický starý pán, ktorému uveríte každú jednu repliku. Celkom príjemne strávený čas a silné tri hviezdy. 65 % ()

Veeria

Můžeme nečekaně potkat někoho, kdo nám změní život. Kdo nás mile překvapí. To je vše, co si z tohoto snímku odnáším. Nic moc. ()

Ukrizku

Taková dávka altruismu a slušnosti vede k mé naprosté spokojenosti - ano k přízemnímu a pohodlnému pocitu. Jenže od spokojenosti je jen kousek ke štěstí, tak proč si to nepřiznat. Uznání kvality může být klidně ovlivněno aktuálním duševním rozpoložením, je třebas řešením únavy, může terapeuticky působit na zážitek konfliktu... Prostě mi sedl a moc. Líbil se mi Benův výraz a jemnost disciplinované Jules. Uspokojila mě obhajoba mentálně zdravé seniorské subpopulace. A mechanické telefonáty s matkou jako by byly moje. Nic jsem naopak nečekala od parkové narozeninové párty a nakonec se žádné klišé nedělo, Ben byl tak kouzelně asertivní, že by se podle jeho projevu dala školit emoční inteligence. Zkrátka v tuto chvíli hodnotím jako salutoryfilm. Nemám ve zvyku hodnotit hodnocení jiných, ale takový vztek nad projevy zdvořilosti spíš vypovídá o hostilním zaměření kritika nežli o jeho filmovém vkusu. ()

Winster

Roberta žeru, kde je na to se dá koukat. Zde se navíc chová jako oprvdový ,,chlap" a gentleman Dveře..., vstávání na oslovení atd. První bum přišel až ve 36 minutě, proč tam ta cháska secsakramenská dává manžela Jules co vypadá jak ten olezlej stážista? Vizáží je víc....Úžasné vidět Roberta jak cvičí jogu a nosí kapesník... ()