Dívka ve vlaku

• USA The Girl on the Train (více)

Každý den na cestě do práce jezdí Rachel Watson vlakem kolem města Witney. Vlak projíždí kolem jejího starého domu, kde bydlí její exmanžel se svou novou manželkou Annou. O pár domů dál každý den vidí jiný manželský pár. Rachel si postupně tento pár oblíbí a sama pro sebe si je pojmenuje ‚Jess a Jason'. Zdá se, že mají dokonalý život, a Rachel jim zároveň závidí i přeje jejich štěstí. Jednoho dne, když projíždí kolem jejich domu, stane se svědkem něčeho, co od základu změní vše, co si dosud o tomto páru myslela. . (Freeman Ent.)

Saxos

Bůh ví co po lahvičce kořalky viděla. Knižní předloha lepší. Zápory: postrádám tempo a vadí mi zmatenost. ()

metztlimoon

Film nebol na zahodenie, len si z neho uz moc nepamatam... dojem tak 75%. PS: citam knihu (aspon sa snazim, nepresla som za tretinu) a je fakt strasne nudna. V tomho ohlade sa filmari hecli a film posobi ovela dynamickejsie. ()

bonovox

Nebyť podobne ladenej Zmizelej od Finchera, dal by som aj štvrtú hviezdu, takto je to len priemerná variácia podobnej témy o rozpade manželstva. Herci OK, hlavne všetky tri herečky hrajú výborne. Škoda len horšej réžii a predvídateľnosti deja. ()

Kozlowski8

Rachel jezdí denně vlakem newyorským předměstím a pozoruje dění okolo trati - přesněji řečeno - děné kolem svého bývalého domu. Jednoho dne však v jiném domě vidí něco znepokojivého a postupně se zaplétá do závažných souvislostí...Moje oblíbená Emilka je opět výborná - i přesto, že do půvabné a milé krásky má díky roli daleko. Dějově není snímek nezajímavý a je i dobře natočen. Přesto mě to nevtáhlo tak, jak jsem čekal a neviděl jsem nic originálního či dokonce jedinečného. Spíš tuctovku, po které v divákovi nic moc nezůstane. 65%. ()

Elisson

Zrejme sa to dalo natočiť lepšie, ale tri hlavné hrdinky sa tam hodili a hrali dobre. Aj celá pointa filmu sa mi zdá zaujímavá. Spoiler - Ako si dokážu tri ženy strašne zničiť životy jedným chlapom. Hoci mohli tam dať aspoň herca, ktorý by pôsobil na pohľad krajšie,sympatickejšie atď....lebo takto to zaváňa ťažým nevkusom všetkých troch žien.... ()

zigy

Těžkej průměr....ale aspoň tam nacpaly samé sexy herečky.....už sama knížka je hodně přeceňovaný bestseller, takže film odvedl svůj standard, ale kromě nezvykle komorního thrilleru a psychologie (stejně jako kniha), nic navíc nenabízí. ()

Catella

Moc hezkej film s ponurou atmoškou a nečekanym vyústěním. Možná jsem ale těch 5 hvězd přehnala, co? Asi je to na míň, ale protože jsem lenoch, tak tam nechám 5. ()

Salvator

Klasická zpověď o nemocech doby. Psychopati, kteří mají jediný cíl - ovládat druhé. Oběti pak končí v objetí cvokařů a chlastu. ()

darthboal

Slyšel jsem spoustu chvály, ale nejspíš to bylo směrem k předloze. Průměr dávám za závěrečné vyústění, které mi aspoň trochu pomohlo pochopit o co tam vlastně jde. Zhlédnout začátek-střed-konec by bylo dostačující, jinak zabitý čas. ()

rigby

Pro mě trochu zamlžený příběh, jehož znění se odkrývá až moc chaoticky. Ačkoli podobné filmy mám moc rád, tak tenhle mě opravdu nijak nezaujal. Rozhodně bych se k němu nevracel. ()

parazit

Jako první jsem bohužel četla knihu, která mi přišla velice napínavá a četla se jedna báseň. Přestože jsem pár zklamání zfilmovaných knižních předloh již zažila, tak tady jsem si to nechtěla připustit a když byla možnost, hned jsem se vydala na tento film do kina. Musím si přiznat, že film mne zklamal.... Víc než u knížky jsem se trápila s retrospektivně vystavěným příběhem a mnohem hůře se mi v ději orientovalo. To, že tomu nepomohla znalost knihy nemá cenu komentovat. Možná jsem čekala, že jak se skvěle a rychle četla kniha, tak rychle s velkým nábojem poletí děj filmu. Bohužel se tak nestalo...asi logicky...a film se mi zdál chvilkami zbytečně natahován a dokonce jsem se přistihla, že se nudím. Poučení z toho pro mne plyne, že skvělá kniha neznamená skvělý film. Bohužel si to neříkám poprvé...jsem nepoučitelná. ()

Amalberga odpad!

Všechny postavy nesympatické, děj průhledný a ještě se děsně táhne. Knihu jsem nečetla, ale hádám, že to byla stejná slátanina jako tohle. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 9/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

sarianna

Musím přiznat, že mě tenhle film docela mile překvapil, Zmizelou jsem bohužel zatím neviděla, tak nemohu porovnat, ale tohle mě fakt bavilo. Je otázka, jestli by mě to bavilo i po druhé, ale takhle dobrý. ()

Joshua2121

Zo začiatku pomalší rozbeh a zoznamovačka s postavami. Následne sa niečo udeje a už sa to vezie. Nikto nevie, kto to spôsobil a ani čo sa presne stalo. Postupne rozbaľujete jeden fakt za druhým a rozmýšľate kam to celé speje. Vyvrcholenie je originálne, logické a celé sa to vysvetlí. Celkovo to považujem za celkom obstojnú detektívku, ktorá nenudí. :) ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest