poster

Bezstarostná jízda

 • USA

  Easy Rider

 • slovenský

  Bezstarostná jazda

Road movie / Drama / Krimi

USA, 1969, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Javert
  *****

  Tenhle film má všechno, co si představíte pod pojmem 60.léta v USA. Najdete tu zfetované hipísáky, zfetované představitele hlavních rolí, zfetovaného Jacka Nicholsona...krásné holky (taky lehce zfetlé), ještě krásnější dvoukolové stroje....a k tomu všemu skvěle se hodící hudba. Tenhle film má vlastně relativně slabý děj, o to více však na vás působí jeho (alespoň pro mě) fascinující atmosféra....(1.8.2007)

 • Boss321
  ****

  Klasika a takový tatíček všech road movie, které známe z pozdější doby. Příběh je čitelný a jeho záměr jasný od začátku, přesto vás na 90 minut připoutá k obrazovce. Za pochvalu rozhodně stojí záběry krajiny, kterou naši hrdinové projíždí a pěkně vybraná muzika. Herecké výkony jsou perfektní, duo Fonda - Hopper se skvěle doplňují. Pro Jacka Nicholsona to byla první významná role, za kterou byl nominován na Oscara a odstartovala jeho hvězdnou kariéru. Navíc mě dostalo, když jsem zjistil, že herci byli skutečně zhulení :). Snímek stál pouhých 400 000 dolarů a vydělal několik milionů. Mohu každému jen a jen doporučit......(1.5.2008)

 • Radyo
  ****

  Tento film se stal zakladatelem nového žánru - road-movie. Dennis Hopper, Peter Fonda a Jack Nicholson jsou ve svých rolích skvěle přesvědčiví, čemuž možná dopomohl i fakt, že se herci během natáčení doopravdy mnohokrát zhulili.(3.8.2002)

 • TheMaker
  *****

  :::::::::::::::::::::::: Svobodááááááááá !!!! ::::::::::::::::::::::::::::::::(7.1.2009)

 • WANDRWALL
  ***

  Film má řada diváků prostě ráda.(29.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace