sun.eagle

viděl jsem ho jako malé děcko, a byl to pro mě nezapomenutelný zažitek plný emocí, do smrti nezapomenu na to že to byl po Zlatém tuleni druhý film který mě jako děcko rozplakal. ()

misiacik

Videné ešte v minulom tisícročí. V dobách kedy som si z lega staval domy precízne navrhnuté, tak aby sa rúcali a prepadávali ako v tomto filme. Aby lego panáčik utekal po streche a tá za ním následne padala. Aby sa požiarnické autá s tejto stavebnice s vysunutými rebríkmi snažili uhasiť živel tak potrebný a zároveň tak nebezpečný pre život. ()

Tauloo

Moje srdcová záležitost. Ostatní filmy s hasiči tenhle jen slepě vykrádají. A ta Zimmerova hudba brala už tehdy dech. ()

J1R1K04

Já dřív chodil na hasiče, takže jsem očekával, že mě tenhle snímek musí aspoň trochu bavit... a dostal jsem adrenalinovou, hodně povedenou žánrovku o hasičích s detektivní zápletkou. Herecké výkony jsou dost dobré, nejvíce mě zaujal Robert De Niro společně s Kurt Russellem. Triky jsou na dobu vzniku hodně dobré, ačkoliv si myslím, že mohli být ještě o něco lepší. Hudba je správně hrdinská a kamera snímku je skvělá, zejména při akčních scénách. Já se zkrátka skvěle bavil a to mi k dobrému snímku stačí. A že je to podle některých lidí klišoidní, případně nažhavené patosem až strop? Fuck It! ()

ezop1012

Začiatok je výborný nevadí mi ani pátos, menšia škoda je, že divák tuší, že sa niečo zle stane. Potom je to už trocha nudne a koniec je rovnako výborný ako začiatok. V žiadnom filme som nevidel "živý" oheň, tu áno, už len pre toto sa film oplatí pozrieť a potom výborní herci ako Glenn, De Niro, Sutherland. ()

andy60

Řemeslně jistě dobře odvedená práce, která mě ale bohužel nijak nezaujala. Zatímco hasiči bojovali s ohněm, já bojoval s tím neupadnout do spánku ()