Bujarý Rob Schneider byl ve svém životě gigolem, byl i zvířetem, ale teď ho kouzlo promění v něco, čím nikdy předtím nebyl - stane se ženou! Jessica Spencerová je ta nejúžasnější a nejpopulárnější holka ve škole. Utrpí však pořádný šok, když se probudí v těle třicetiletého, nuzně žijícího muže (Schneider). Rychle zjistí, že život není zdaleka tak jednoduchý! Zvláště pak když jste dívkou, která si potřebuje každé ráno holit plnovous. Jessica zkrátka musí najít způsob, jak se proměnit zpět do své holčičí podoby, a také jak přesvědčit své přátele o tom, že ten chlap je vlastně ona. Od tvůrců filmu Deuce Bigalow: Male Gigolo a Zvíře přichází divoká komedie, kterou si může vychutnat každý - bez ohledu na to, jste-li muž či žena. (Warner Bros. CZ)

Imouse

"Dobrý" nápad nemohl zachránit tuto "komedii" ze spáru "vyborného" Roba Schneidera, který je si "zaslouží" náš respekt. Čekal jsem, že ze scénáře něco vymáčknou a nic. Jediný, kdo mě kupodivu pobavil (ačkoliv ho nemám v oblibě) byl Adam Sandler, ktery měl pár dobrých vtipů. ()

Sublog

Filmy Roba Schneidera mám rád (zklamalo mě jen Zvíře) a tento se mi líbil ve všech nejvíce. Ačkoliv se s názory recenzentů časopisu Cinema velmi často ztotožňuji, zde se s nimi neshoduji. Film sice není umělecký a nejedná se ani přímo o mistrovskou komedii (např. Tootsie, Mrs. Doubtfire), ale Schneider je stejně jako Jim Carrey, Will Ferrell nebo Adam Sandler skvělý komik a v tomto filmu podává patrně svůj nejlepší výkon. Pro mě se jedná v komediálním žánru o nadprůměr. ()

rubii

Ihned po záčátku na prknech která znamenají světa (in USA to jsou palubovky tělocvičen high schools) jsem to chtěl vypnout a věnovat se něčemu smyslupnějšího třeba vyšívání, ale vytrval jsem a nakonec se z toho vyklubal ne zcela totální teenage brak ()

brother

Jednoduchá komedie postavená na jednoduchém scénáři, ale přesto si z něj dokázala leccos vytěžit - některé pasáže jsou opravdu srandovní a to hlavně díky Schneiderovi a Rachel McAdams, ve skutečnosti totiž právě na nich celý ten film stojí. No a Annu Faris mám prostě rád a hotovo :) Do půjčovny si pro tento film určitě nepůjdu, ale v televizi bych se na něj asi určitě ještě jednou podíval. ()

Pulos

Komedie o ničem, splácaná z výmyslů feťáků na pár listů scénáře, občas se objevili i vtipný scénky, ale jinak docela hrůza. ()

Scooby..

Musím uznat že to nebylo kdovíjak parádní, ale tolik legrace a vtipných scének co tam byli me nutilo se celej film řechtat a to je důvod proč mě to tak bavilo. Rob Schneider je podle mě dobrý herec a jeho filmy mám rád. ()

fandula

Předvidatelně vtipné.Tak tuhle komedii bych si nenechal ujít ani kdyby nadržení nestáli za kamerou.Takchle slušněchoulostivá sranda se hledala dlouho. ()

croftak

Film, který bezesporu plní svůj účel, dementní komedie. Je to sice zhovadilost jako prase, ale občas jsem se smál. ()

Phoeniyx

Mě se tenhle typ humoru líbí, sice jsou ve filmu slabé scénky ale celkově si myslím že se to povedlo vždycky se u toho děsně nasměji. Skvělá komedie alespoň pro mě. Mám slabost pro tyhle v celku vydařené Béčkové filmy z USA. ()

durdos

Trápnosť, nechutnosť, prízemnosť??? To sú napr. Přizdisráči... Ale toto bolo celkom milé a vtipné :) a navyše, najlepšia mini rola Adama Sandlera ako zhuleného bubeníka schovávajúceho "travku"...:) ()

johnyoss

Jednou si takhle namyšlená holka ukradne naušnice, naneštěstí jsou kouzelné a ona se promění v chlapa. Velice levná komedie s velice nesympatickými herci. Hodnocení 2/10 ()

datel13

Tahle schneiderovka je prostě velké překvapení. Chlápek, co se totálně znemožnil např. v Dobrým striptérovi zde předvádí solidní kreace a film má několik doopravdy vtipných momentů. Zajímavé obsazení ženských rolí - Rachel McAdams deset let předtím než se stala Irenou Adlerovou v Sherlocku Holmesovi a opravdu roztomilá Anna Faris v roli April. „Rasta“ Sandler ve vedlejší roli je trapný jako obvykle, zato celkově je tento film v rámci žánru buranské komedie naprostá špička. ()