Onanista

Jak se říká hranice mezi vtipností a trapností je velice tenká a je velice snadné sklouznout k trapnosti, což se podle mýho rejžovi povedlo na sto pro. Je to nechutný, postrádající jakoukoliv logiku a jako ani trochu cool mi nepřijde si doma chovat bandu zombíku, který mezi sebou ještě šukaj ... je trapný a nechutný a nechápu kde tu všichni vzali tak vyskoký hodnocení ... za mě jedna hvězda a to jen za masky a triky ()

HJ-FILIP

U tohoto filmu jsem se víceméně bavil od začátku do konce. Když opičku v zoologické rozervala ta kryso-opice, smál jsem se, když paní sežrala své ucho, skoro jsem blil, když honil zmutované dítě po hřišti, umíral jsem smíchy, rovněž když po třetí oživlí mrtví vylézali ze sklepa. Závěrečná řež už je poněkud monotóní, ale autoři se vskutku vyřádili s nechutnostmi až do vtipna. Film, který mohu vidět znovu. Pro klid duše. ()

StaryMech

Po mateřském těle satiry na mateřství a lecos jiného bezuzdně křepčí výrony čirého hnusu a jatečního násilí, (z hlediska mé divácké zkušenosti) dodnes nepřekonané. Vedle Raimiho o pár let staršího a přinejmenším o hvězdičku lepšího druhého řádění zlých mrtvých výstavní kousek z podzemí žánru a důkaz hlubokého úpadku druhdy duchovnem syceného umění, nikoli však samolibého postmoderního rozumu a vtipu - a co se týče evokace 5O. let, i vkusu. Nechutná tu není režisérova domnělá úchylnost, nýbrž jistota, že najde své publikum - s živými mrtvými nebo s kouzelnými prsteny. Do role hrobníkova pomocníka jmenoval (příznačně ?) sebe samého. ()

petr8991

Geniální snímek reflektující problematické soužití matky a syna. Osobně ho mám radši než Pána prstenů, i když je to žánrově úplně něco jiného. ()

vrch07256732

Tak toto Bola pecka. Žiaden zložitý dej len krv, mozgy vnútornosti, nechutné scénky (krmenie dokonca súlož) na úplné odreagovanie a vyčistenie hlavy od vlasatých duchov, démonov a iných intelektuálno hororových záležitostí. Spomenul som si na REC3 - REC3 oproti tomuto je pokojná prechádzka mestskou radnicou. ()

ryhy

JAK DOKÁŽE NĚCO TAKOVÉHO BÝT TAK DĚSIVÉ??? Vím, že bych se tomu měla smát a zároveň si nedokážu pomoct a cpu hlavu do polštáře a zacpávám si uši. Ještě nikdy ve mě nebojovaly tadyty dvě stránky jako v tomhle filmu. Líbí se mi tenhle smysl pro humor, béčkové ztvárnění je ve své béčkovosti precizní. Nicméně ani humor nedokázal přebít moji k nule se blížící toleranci k hororům (jak jsem zjistila). Méně emocionální/labilní/šiblí lidé s tím ale problém asi mít nebudou. ()

Pincos

Braindead je taková hovadina až je to dokonalé, přirovnal bych to k Dead Snow 2, hláška typu : ve jménu boha vám nakopu prdel a z kněze se stal hotový Bruce Lee, pudingové vemu, souložící zombie..... Nikdy bych neřekl, že Peter natočí takovouhle hnojárnu, v dobrém slova smyslu. Ještě lepší je koukat na film v né zrovna střízlivém stavu, pak je to ještě větší sranda ()

IndominusRex

Jo scéna s pudingem pro mě byla jedna z nejodpornějších. Co je ale legendární, je scéna se sekačkou, to je teprve nádhera! Až bude zombie apokalypsa, tak vím jak na ně! A stejně tak bych sesekal i Peterovo CGI skřety v Hobitovi (musím si své zklamání léčit i zde, bohužel). ()

ciapok

zbytočne sa rozpisovať pri základnom kameni nezávisleho filmu, všetko už bolo napísané... asi iba to, že som sa tak úprimne a zhĺbky nasmial, že to nedokážu ani "seriózne" komédie. Peter J. ozajstne ľúbi zombíkov, pretože inak by to tak krásne nenatočil ()

Humanusdratus

Zas takový šílený fanoušek, abych tomuto filmu dal nejvyšší hodnocení, to tedy nejsem. Ale s nadhledem, který je ke shlédnutí nutný, film považuji asi za nejpovedenější hororovou komedii, co jsem viděl. Vážně bych byl ale zvědav, jaké by byly reakce diváků, pokud byste tento snímek promítali v dnešní době v kině... Doporučuji všem! ()

RathuVSoak

Co se k tomu dá napsat? Božské ztvárnění všeho z čeho by konzervativním křesťanským cenzorům bouchla hlava. Staré dobré improvizované filmové efekty, střeva a krev všude kam ani lidské oko nedohlédne, prostě parádní brak bez špetky výchovné nebo morální hodnoty. Objevující se humor není vrcholem, ale představě démonické krysoopice vzniklé ze znásilnění opic krysami nakažených vzteklinou mě přinutila k úsměvu. Jestli si z tohoto filmu nakonec přeci jen něco odnesete tak to, že nejlepší zbraň při zombie apokalypse je zahradní sekačka s bezednou nádrží a že není katastrofa, když vaše nemrtvá máma sežere psa vaší milované. ()

Kaylar

Po počátečním úleku, jestli jsem si náhodou omylem nepustila nějakou mexickou telenovelu v retro hávu, se film začal rozjíždět v očekávatelném módu a brzy jsem se začala nesmírně bavit. Kombinace hororu a komedie, která je snesitelná jen zřídkakdy, je opravdu povedená. Divákovi se vcelku brzy dostává štědré, štědřejší a nejštědřejší dávky krve, absurdních situací v návaznosti na narůstající počet zombií a sofistikované zábavy při kontaktu živých a mrtvých. Některé detaily (nezbedné dítko, pojídání pudinku apod.) si divák uchová v paměti jistě po dlouhou dobu... ()

Lucky001

No tak to je moc. Ujetost, masakr, krev, zvrácenost, zábava a já nevím jaký ten film je dál. Zhnusení, údiv, smích - to jsou zas má pocity... "Mimino" mě teda rozsekalo a celkový dojem? Odprostit se od zažitých "zvyklostí" a bavit se u tohoto filmu. ()

blahar

Dávám plnou palbu, některý scény už z hlavy nikdy nedostanu, tohle se prostě nedá nedoporučit, ale už to v životě nechci vidět. Takovej film už nikdy nikdo nenatočí a ani si nedokážu představit, co by se dělo, kdyby to vyšlo dneska. ()

Wiceman

Pro mě o malinko lepší než Bad Taste, nicméně stále naprostá a nechutná hovadina. Pravda, usmál jsem se u toho častěji než u Bad Taste, ale ta až morbidní krvavost je na mě asi moc silný kafe. Jako malej jsem se toho docela bál. Dnes si říkám, jaká bábovka jsem to vlastně byl. Za nadržený zombíky a zombie dítě ale dávám lepší 3* :D ()

Dalajlada

Tak tohle předčilo všechna očekávání. Začíná to poměrně nevinně a klidně. Ale od chvíle, kdy se to rozjede, tak se člověk jen řeže smíchy. Brutální a morbidní, avšak s notnou dávkou nadsázky. Potoky krve, útočící vnitřnosti... Tohle prostě nemělo chybu. ()