Klasické schéma katastrofického filmu (nebo téměřkatastrofického nebo jak se tomu říká) vytrhává Bruce Willis. Neměla bych to přiznávat, ale jemu odpustím ledacos. Zejména když se jedná o poměrně slušnou podívanou se spoustou rázovitých postaviček a když si člověk během scének Tylerová-Affleck zacpe uši. Opět bych to neměla přiznávat, ale většinou při spatření některého z téhle dvojice prchám na strom. Jsem nakonec ráda, že jsem nechala strom stromem a byla bych ještě radši, kdyby si Affleck s Willisem na konci vyměnili místo. Ale člověk nemůže chtít všechno, že.(5.7.2007)

Oscar 4 nominace: Zvuk, Střih zvukových efektů, Vizuální efekty, Píseň - "I Don't Want To Miss A Thing"(21.3.2004)

Bay svůj styl definoval prvním snímkem (Bad Boys), druhým filmem dosáhl vrcholu (The Rock) a v Armageddonu už (alespoň pro mě) ztratil cit pro míru. Pořád je to ale lepší než v následujícím Pearl Harboru...(14.6.2002)

Scénář: Jonathan Hensleigh, J.J. Abrams .. Klišé? možná. Patos? hodně. Vlastenectví? celosvětové .. no a co!? Já prostě Armageddon miluji! Se vším a pořád stejně. Tohle opravdu musíte brát s nadhledem!! Pak si užijete nebeskou akční jízdu, jakou umí servírovat only maestro Bay.. ___ Dokonale namixovaná porce akce, zábavy a emocí. Výtečný scénář, pestré herecké obsazení (famózní Bruce Willis především), přesný soundtrack (jak kompozici Trevor Rabin tak 'I Don't Wanna Miss A Thing' bezmezně zbožňuji), extatická kamera, vizuální efekty a cool dynamická režie. Chuťovka, kterou si můžu dát kdykoliv znovu. 100%. ___ "In memory of those who made the ultimate sacrifice so others could reach for the stars."(6.2.2005)

U tohohle filmu je nutností vypnout mozek a bavit se nad zručně natočenou akcí, dobrejma trikama a klasickým patosem. Jednoducý, tupý, ale zábavný.(21.9.2002)

• - V traileru byly použity záběry na skutečný raketoplán. Ve filmu ale využity nebyly. (Karlos80)

• - Spoiler: Ve filmu se objevuje celá řada chyb týkajících se gravitace, která na asteroidu není. Příkladem je scéna, kdy je jeden ze členů spuštěn do díry pro nálož a zavadí o stěnu, ze které padají kameny. Stejně tak si při přistání na asteroidu raketoplán chová, jako kdyby přistával na Zemi, a ne na objektu bez gravitace. Při hroucení asteroidu pak odlétají kusy skal, které posléze dopadají na zem a navíc zůstavají na místě. (Kumy)

• - Spoiler: Postava Freda Noonana byla inspirována skutečnou postavou pilota Freda Noonana, a tato postava se mimo jiné objevila také v seriálu Star Trek. Stejně jako ve filmu, ani Noonan svůj let nepřežil. (FredNoonan)