Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Jo možná to je plný americkýho vlastenectví a hrdinskejch činů, ale když on to ten Bay umí tak nádherně podat, že to prostě je super film, ať si řikák kdo chce co chce, já ho mam prostě rád. A ústřední písnička od Aerosmith je skvělá(12.7.2004)

 • Boss321
  *****

  Michaelu Bayovi se podařilo vystupňovat americké vlastenectví do absurdity. Do vesmíru je vyslána záchranná mise, která má spasit Zemi před srážkou s asteroidem. Hvězdně obsazený film, napětí, výborné efekty, hudba Aerosmith (především I don't wanna a miss a thing je skvělá) to vše patří k naprostým devízám tohoto výborného kousku. I když místama absurdní, tak já se skvěle bavil.(26.9.2007)

 • Brouk
  ****

  "Sputnik" Peter Stormare je hvězda tohoto filmu !!! Mám chuť přehodnotit mou oblíbenou pětku herců... :-)(7.11.2004)

 • Arx
  *****

  Ano je to přitažené za vlasy, je to i místy stupidní, laciné, popcornové ale není to jedno, když mě ten film bavil po celou dobu a u závěrečné scény i kápla nějaká ta slzička. Myslím si, že většina recenzentů hledá v tomto filmu nějaké poselství nebo prostě filmovu kvalitu( Forrest Gump). Máte pravdu, není tam. Armageddon se nás snaží bavit a myslím, že mu to jde na výbornou a právě o tom snad filmy jsou....(14.11.2007)

 • Mertax
  ****

  75 %, ale jen když vezmu v potaz, že při těch nejlabších scénách si jdu radši uvařit čaj.(27.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace