Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  ****

  Když jsem Armageddon viděl poprvé v českém znění, tak jsem se musel na mnoha místech smát (nejenom tomu americkému vlastenectví). Nevím jestli to bylo překladem, ale v originále jsem to přijal daleko příznivěji a jako akční sci-fi zábavu jsem si ho dokonce oblíbil :) ... Jak se dá vyniknout vedlejší roli dokázal Peter Stormare, který si zahrál svého ruského astrounauta s velkou chutí. Je až neuvěřitelné, že když doma hledám něco pro zábavu bez nároku na velkou mozkovou aktivitu, kolikrát padne volba právě na tohle DVD.(4.1.2003)

 • Faidra
  ***

  Klasické schéma katastrofického filmu (nebo téměřkatastrofického nebo jak se tomu říká) vytrhává Bruce Willis. Neměla bych to přiznávat, ale jemu odpustím ledacos. Zejména když se jedná o poměrně slušnou podívanou se spoustou rázovitých postaviček a když si člověk během scének Tylerová-Affleck zacpe uši. Opět bych to neměla přiznávat, ale většinou při spatření některého z téhle dvojice prchám na strom. Jsem nakonec ráda, že jsem nechala strom stromem a byla bych ještě radši, kdyby si Affleck s Willisem na konci vyměnili místo. Ale člověk nemůže chtít všechno, že.(5.7.2007)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Buena Vista // Počet premietajúcich kín v USA: 3,184 // Otvárací Víkend USA: $36,089,972 // Armageddon je jeden z mojich najobľúbenejších filmov plný akcie, patriotizmu, romantiky a drámy. Osobne si nedokážem predstaviť lepšie herecké obsadenie než to, ktoré je. 554 miliónové tržby svedčia o tom, ako kvalitný a sympatický tento film je. Armageddon je najlepší katastrofický film 20 storočia..... 100%(30.12.2010)

 • Lateef
  ****

  Armageddon se blíží rychlostí 35000 km/h, a že se Michael Bay na filmové scéně znovu objevil ve velkém stylu, dokazuje úvodní desetiminutové inferno, kdy se nejprve raketoplán na oběžné dráze a posléze celý Manhattan octne pod smrtící palbou meteoritů. Kosmické balvany likvidují automobily, penetrují výškové budovy a všechno to působí tak fantasticky, že bezmyšlenkovitě koušu kolu a srkám popcorn. Tempo filmu je strhující, uhání jako hladový gepard, typicky bayovská kamera sleduje typicky bayovské obrazy (vrtulníky ve sluneční záři, dlouhé zpomalené pohledy lidských očí). Některé scény jsou sice klišovité a vlastenectví čouhá z filmu jako Harryho ropná plošina z moře, ale tady jde přeci o zábavu, tuny vtipných hlášek a o strhující vizuální efekty a všeho se nám dostává v plné míře. K tomu navíc ještě spousta dobrých herců, nadpozemsky krásná hudba Trevora Rabina, sympatické Bayovo cameo a titul nejvýdělečnějšího filmu roku 1998. 90%. 140 miliónů dolarů(rozpočet)/553,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(14.8.2007)

 • gouryella
  ****

  Americky film jako malo ktery jiny. Hrdost na tuto zemi z filmu naprosto nezastrene cisi. Uz jsou ale docela trapni tim vecnym zesmesnovanim ruskeho kosmickeho vyzkumu.(31.7.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace