Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arx
  *****

  Ano je to přitažené za vlasy, je to i místy stupidní, laciné, popcornové ale není to jedno, když mě ten film bavil po celou dobu a u závěrečné scény i kápla nějaká ta slzička. Myslím si, že většina recenzentů hledá v tomto filmu nějaké poselství nebo prostě filmovu kvalitu( Forrest Gump). Máte pravdu, není tam. Armageddon se nás snaží bavit a myslím, že mu to jde na výbornou a právě o tom snad filmy jsou....(14.11.2007)

 • Hal_Moore
  *****

  Říkejte si co chcete, ale Armageddon se mi moooooooooc líbil. Michael Bay prostě umí (na Skálu to ale zdaleka nemá) a dokazuje to i tady. Bruce Willis je charizmatický až běda, Liv Tyler je pěkná, Steve Buscemi hláškuje ostošest a Billy Bob Thornton je ten správnej týpek jako vždy. Hudba je jedna z nejlepších, co daný žánr nabízí. Tady mi nevadil dokonce ani dabing (ten originální, na Nově dabovat prostě neumí). Co si víc přát.(29.12.2005)

 • movie
  ****

  Tenkrát v kině jsem se samým napětím pěkně zapotil...ale to už je vážně dlouho!(28.9.2002)

 • Malarkey
  ****

  Tato záchrana světa se překvapivě povedla. Jestli někdo mluví o patosu, tak by mě zajímalo, co by říkal, kdyby to vše dopadlo jinak, pozitivněji. Jistě, chvílemi je to hlavně doják, ale to nemění fakt, že dokáže pobavit místnými vtípky, příjemnými herci a neméně akčními scénami, které jsou opravdu povedené, tak jak to Michael Bay umí a i když se to rozjíždí v poklidu a chvíli to trvá, než se banda dostane do vesmíru, existuje pramálo lidí, kteří by tuto odvážnou záchranu nevidělo. Michael Bay je na takovéto filmy expert. Plus je když do něj dokáže nacpat takových hereckých jmen. Je znát, že je respektován v celém Hollywoodu a rozhodně má za co. Armageddon je totiž záchrana, která ne není nemožná, na druhou stranu je značně zábavná na svojí délku a překvapivě logická, což není u filmu takového formátu vůbec k zahození. --- Harry, to je nezákonný! - Není, mám přechodný pominutí smyslů.(12.8.2007)

 • Oskar
  *

  Každému se občas stane, že je patetický. I mně, když to trochu přeženu s vínem a začnu blábolit. :) Dva druhy patosu ale nesnesu. Patos hrdinek telenovel, když jim ze srdcí tryskají skrývané city, a patos filmů, kde zodpovědní Američané nasazují životy, aby spasili zaostalý zbytek světa. Armageddon je krystalická forma druhého případu. Neodsuzuju žádný film pro samotný žánr a vždycky se snažím porozumět tomu, co na něm druzí mají. Ale Armageddon jsem viděl už třikrát (vždy s několikaletým odstupem) a definitivně to vzdávám, protože můj dojem je pořád stejný: pár (čti "překvapivě málo") akčních scén a ne-u-vě-ři-tel-ně hloupé situace a dialogy. Tak mi vysvětlete, jak to ti Hollywooďané dělají, že se mi na konci filmu, jemuž se celou dobu posmívám, vždycky dojatě chvěje brada... Sakra. 20%(23.2.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace