Guilty pleasure jak má být. Ano, je to stupidita na desátou, ale jako odpočinkový letní popcorn nenudící.(4.2.2007)

Říkejte si co chcete, ale Armageddon se mi moooooooooc líbil. Michael Bay prostě umí (na Skálu to ale zdaleka nemá) a dokazuje to i tady. Bruce Willis je charizmatický až běda, Liv Tyler je pěkná, Steve Buscemi hláškuje ostošest a Billy Bob Thornton je ten správnej týpek jako vždy. Hudba je jedna z nejlepších, co daný žánr nabízí. Tady mi nevadil dokonce ani dabing (ten originální, na Nově dabovat prostě neumí). Co si víc přát.(29.12.2005)

Typický hollywoodský katastrofický film. Sice plný hvězd v čele s Brucem Willisem, ale příběhově dost zaostává za jinými scifi příběhy s podobnou tématikou. K tomu ještě romantika, která film ještě více kazí. Občas hloupé vtipy. Jako by autoři chtěli udělat film pro každého a přitom ale všechny znechutí. K tomu ten pitomý americký nacionalismus. Dobrá triková část film nezachrání.(27.8.2007)

Jo možná to je plný americkýho vlastenectví a hrdinskejch činů, ale když on to ten Bay umí tak nádherně podat, že to prostě je super film, ať si řikák kdo chce co chce, já ho mam prostě rád. A ústřední písnička od Aerosmith je skvělá(12.7.2004)

// Distribútor: Buena Vista // Počet premietajúcich kín v USA: 3,184 // Otvárací Víkend USA: $36,089,972 // Armageddon je jeden z mojich najobľúbenejších filmov plný akcie, patriotizmu, romantiky a drámy. Osobne si nedokážem predstaviť lepšie herecké obsadenie než to, ktoré je. 554 miliónové tržby svedčia o tom, ako kvalitný a sympatický tento film je. Armageddon je najlepší katastrofický film 20 storočia..... 100%(30.12.2010)