Film rezirovanej Michaelem Bayem, obsazeni plny hvezd (z toho spoustu mam rad - Thornton, Buscemi, Duncan, Griffin..), v hlavni roli Bruce Willis a dobry triky a presto 3*? Bohuzel jo, protoze pro me to je nejhorsi Bayuv film, ktery me celkem nudil. Americke vlastenectvi je tu dohnano skoro az na maximum, jenze ve vysledku mi bylo uplne jedno jesli meteorit dopadne nebo ne. Navic tu je spousta klise a predvidatelny konec. Hodne za to muzou scenar, protoze ten neni nijak komplikovanej a herecky vykony, ktery jsou sice dobry, ale precejen takovy mdly. Ale aspon hudba se docela povedla, protoze celkem slusne dotvari dej a misty je film diky ni napinavej. Ne, ze by to byl spatnej film, ale je proste jen skutecne lehce naprumernej.(6.5.2005)

Guilty pleasure jak má být. Ano, je to stupidita na desátou, ale jako odpočinkový letní popcorn nenudící.(4.2.2007)

Tohle je opravdová srdcovka plná kvalitního humoru a hrdinů. Jen těžko bych hledala lepší elitu. Charisma Bruce Willise je nepřekonatelné, na Bena Afflecka se nemůžu vynadívat, "krysa" Steve Buscemi mě tooolik rozesmíval a M.C. Duncan filmu vždy dodá takovou tu potřebnou tečku. Perfektní režie, bombastický scénář a velkou slabost mám i pro hudbu z tohoto filmu. Pro mě 100%. Víc než dostatek smíchu i pláče.(13.2.2011)

Scénář: Jonathan Hensleigh, J.J. Abrams .. Klišé? možná. Patos? hodně. Vlastenectví? celosvětové .. no a co!? Já prostě Armageddon miluji! Se vším a pořád stejně. Tohle opravdu musíte brát s nadhledem!! Pak si užijete nebeskou akční jízdu, jakou umí servírovat only maestro Bay.. ___ Dokonale namixovaná porce akce, zábavy a emocí. Výtečný scénář, pestré herecké obsazení (famózní Bruce Willis především), přesný soundtrack (jak kompozici Trevor Rabin tak 'I Don't Wanna Miss A Thing' bezmezně zbožňuji), extatická kamera, vizuální efekty a cool dynamická režie. Chuťovka, kterou si můžu dát kdykoliv znovu. 100%. ___ "In memory of those who made the ultimate sacrifice so others could reach for the stars."(6.2.2005)

Myslím, že když chcete točit film o srážce meteoritu se Zemí, vždycky tam nějaký ten patos dozajista bude. A pokud to jsou navíc ještě Američani, je tu ten jejich hnusný, odporný, přiblblý a pro nás Čechy takový nějaký divný a podezřelý patriotismus (proč asi?) No ale kdyby to natočili třeba takoví Islanďani... Humor zde funguje a scénu, při níž Owena Wilsona, který jede na koni, "pronásledují" vrtulníky za zvuků Come Together, jsem si skutečně vychutnal... ;-)(16.5.2003)