Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ***

  Guilty pleasure jak má být. Ano, je to stupidita na desátou, ale jako odpočinkový letní popcorn nenudící.(4.2.2007)

 • Hal_Moore
  *****

  Říkejte si co chcete, ale Armageddon se mi moooooooooc líbil. Michael Bay prostě umí (na Skálu to ale zdaleka nemá) a dokazuje to i tady. Bruce Willis je charizmatický až běda, Liv Tyler je pěkná, Steve Buscemi hláškuje ostošest a Billy Bob Thornton je ten správnej týpek jako vždy. Hudba je jedna z nejlepších, co daný žánr nabízí. Tady mi nevadil dokonce ani dabing (ten originální, na Nově dabovat prostě neumí). Co si víc přát.(29.12.2005)

 • Kulmon
  ***

  Typický hollywoodský katastrofický film. Sice plný hvězd v čele s Brucem Willisem, ale příběhově dost zaostává za jinými scifi příběhy s podobnou tématikou. K tomu ještě romantika, která film ještě více kazí. Občas hloupé vtipy. Jako by autoři chtěli udělat film pro každého a přitom ale všechny znechutí. K tomu ten pitomý americký nacionalismus. Dobrá triková část film nezachrání.(27.8.2007)

 • Shit
  ****

  Jo možná to je plný americkýho vlastenectví a hrdinskejch činů, ale když on to ten Bay umí tak nádherně podat, že to prostě je super film, ať si řikák kdo chce co chce, já ho mam prostě rád. A ústřední písnička od Aerosmith je skvělá(12.7.2004)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Buena Vista // Počet premietajúcich kín v USA: 3,184 // Otvárací Víkend USA: $36,089,972 // Armageddon je jeden z mojich najobľúbenejších filmov plný akcie, patriotizmu, romantiky a drámy. Osobne si nedokážem predstaviť lepšie herecké obsadenie než to, ktoré je. 554 miliónové tržby svedčia o tom, ako kvalitný a sympatický tento film je. Armageddon je najlepší katastrofický film 20 storočia..... 100%(30.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace