Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ***

  Film rezirovanej Michaelem Bayem, obsazeni plny hvezd (z toho spoustu mam rad - Thornton, Buscemi, Duncan, Griffin..), v hlavni roli Bruce Willis a dobry triky a presto 3*? Bohuzel jo, protoze pro me to je nejhorsi Bayuv film, ktery me celkem nudil. Americke vlastenectvi je tu dohnano skoro az na maximum, jenze ve vysledku mi bylo uplne jedno jesli meteorit dopadne nebo ne. Navic tu je spousta klise a predvidatelny konec. Hodne za to muzou scenar, protoze ten neni nijak komplikovanej a herecky vykony, ktery jsou sice dobry, ale precejen takovy mdly. Ale aspon hudba se docela povedla, protoze celkem slusne dotvari dej a misty je film diky ni napinavej. Ne, ze by to byl spatnej film, ale je proste jen skutecne lehce naprumernej.(6.5.2005)

 • Anthony
  ****

  Negativa - romantické části, odporná písnička, moc mě nebavily ani úvodní vtipné scény. Pozitiva - triky, které se ani nesnaží být realistické, ale bombastické (což mi u takových filmů nevadí), Peter Stormare (nejlepší figura filmu) a Steve Buscemi (druhá nejlepší figura filmu).(7.6.2003)

 • EdaS
  ***

  Bay svůj styl definoval prvním snímkem (Bad Boys), druhým filmem dosáhl vrcholu (The Rock) a v Armageddonu už (alespoň pro mě) ztratil cit pro míru. Pořád je to ale lepší než v následujícím Pearl Harboru...(14.6.2002)

 • Malarkey
  ****

  Tato záchrana světa se překvapivě povedla. Jestli někdo mluví o patosu, tak by mě zajímalo, co by říkal, kdyby to vše dopadlo jinak, pozitivněji. Jistě, chvílemi je to hlavně doják, ale to nemění fakt, že dokáže pobavit místnými vtípky, příjemnými herci a neméně akčními scénami, které jsou opravdu povedené, tak jak to Michael Bay umí a i když se to rozjíždí v poklidu a chvíli to trvá, než se banda dostane do vesmíru, existuje pramálo lidí, kteří by tuto odvážnou záchranu nevidělo. Michael Bay je na takovéto filmy expert. Plus je když do něj dokáže nacpat takových hereckých jmen. Je znát, že je respektován v celém Hollywoodu a rozhodně má za co. Armageddon je totiž záchrana, která ne není nemožná, na druhou stranu je značně zábavná na svojí délku a překvapivě logická, což není u filmu takového formátu vůbec k zahození. --- Harry, to je nezákonný! - Není, mám přechodný pominutí smyslů.(12.8.2007)

 • Radek99
  odpad!

  Pro mne osobně esence filmové hrůzy... Americký patriotismus dávkovaný v koňských dávkách a kýčovitost (a to dokonce nejenom ta žánrová) nepopsatelného kalibru. Těm plochým a bezobsažným scénám se jenom směji... Typický zpomalený záběr na astronauty v červených kombinézách jdoucí neohroženě vedle sebe... hrdinní filmoví plyšáci! Je to jako estetika romantického klipu, jenomže natažená na neuvěřitelných 144 minut... Každá stylizace má své hranice a tyhle Michael Bay legálně překročil někam do země hollywoodských celuloidových trpaslíků... PS: Zajímavé též zkomparovat s hodnocením na imdb.com, lze tak snadno zjistit, jak obrovsky je na čsfd tenhle patetický škvár nadhodnocený...(17.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace