Typický hollywoodský katastrofický film. Sice plný hvězd v čele s Brucem Willisem, ale příběhově dost zaostává za jinými scifi příběhy s podobnou tématikou. K tomu ještě romantika, která film ještě více kazí. Občas hloupé vtipy. Jako by autoři chtěli udělat film pro každého a přitom ale všechny znechutí. K tomu ten pitomý americký nacionalismus. Dobrá triková část film nezachrání.(27.8.2007)

Rozpočet $140miliónovTržby USA $201,578,182Tržby Celosvetovo $553,709,788/videl v kine: 75%/(18.5.2005)

• flanker.27

Mejbí jů vana klouz maj ajz, bat aj vana oupn jór héd jůzing sam ríly big gan, Majkl. Update 11.8.2007: Dnes to zase božský Bruce dokázal. Ale tentokrát, tentokrát měli teda všichni namále :)). Tak jsem si zrovna říkal, že jsem byl v hodnocení možná až příliš krutý, ale závěr filmu mě utvrdil. Mě prostě nikdo nenamluví, že to Bay s tím patetickým patriotismem nemyslí vážně.(19.5.2006)

// Distribútor: Buena Vista // Počet premietajúcich kín v USA: 3,184 // Otvárací Víkend USA: $36,089,972 // Armageddon je jeden z mojich najobľúbenejších filmov plný akcie, patriotizmu, romantiky a drámy. Osobne si nedokážem predstaviť lepšie herecké obsadenie než to, ktoré je. 554 miliónové tržby svedčia o tom, ako kvalitný a sympatický tento film je. Armageddon je najlepší katastrofický film 20 storočia..... 100%(30.12.2010)

Americky film jako malo ktery jiny. Hrdost na tuto zemi z filmu naprosto nezastrene cisi. Uz jsou ale docela trapni tim vecnym zesmesnovanim ruskeho kosmickeho vyzkumu.(31.7.2002)

• - Při natáčení scény, kdy na naftové plošině najednou vytryskne silný pramen ropy, praštila doubléra Bruce Willise letící trubka a málem ho zabila. (HappySmile)

• - Z pohľadu vedcov obstál Armageddon asi najhoršie zo sci-fi filmov. V NASA ho dokonca používajú pri školení manažérov, ktorí v ňom musia nájsť 168 nepresností. Napríklad asteroid veľkosti Texasu by ťažko mal gravitáciu, ktorá by na jeho povrchu udržala rovery a ľudí. A na guľometoch namontovaných na roveroch sa experti z NASA len schuti smejú. (Zdroj: Eurotelevízia) (krasomama)

• - Ve scéně, kdy Harry (Bruce Willis) vrazí do pokoje, kde najde svou dceru (Liv Tyler) s A. J. (Ben Affleck), spadne z poličky šedý větrák. V dalším záběru ale spadne znovu. (Anthro)