Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ****

  Hodně přeceňované, ale nedokážu dát méně než 4*. Ať už je to za tu sílu mezi nohama v podobě jaderné hlavice, malé nafukovací godzilky, slušného tempa, starého dobrého Bruce a nebo prostě jen proto, že zase jednou Američané zachraňují svět. Tentokrát nepůjde o klišé s virem, obětováním posádky, starým gramofonem babičky a nebo pouhou vodou, ale tím, že jeden kopáč umí vrtat a mačkat červené tlačítko. Dost se Michael Bay přibližuje patosu a patriotismu R.Emmricha, ale komu to vadí? Velká hromada herců ve skoro až šílených rolích jen potěší a skvělé hlášky dávají prostor pro velkou oblíbenost.(16.6.2004)

 • choze
  ****

  Bayův první blockbuster, vizuálně i herecky nařachaný a neumořující scénáristickou prázdností a přílišnou délkou, kterým s přehledem vydrtil konkurenční DRTIVÝ DOPAD a GODZILLU, a který už bohužel nikdy nepřekonal.(25.5.2014)

 • Gemini
  ***

  Jen jakási úcta ke stylu Michaela Baye, skutečná úcta k Aerosmith, sympatie k Trevoru Rabinovi a ryčné "jabadabadů" počítačovým grafikům mi brání označit tohle "poněkud" patriotické dílko za stejnou "klasiku" jako byl svého času Den Nezávislosti. Ale co, i komerce je třeba, a efektní a zábavná, a k čertu s tím, i dojemná podívaná to byla...60%(21.1.2003)

 • Radek99
  odpad!

  Pro mne osobně esence filmové hrůzy... Americký patriotismus dávkovaný v koňských dávkách a kýčovitost (a to dokonce nejenom ta žánrová) nepopsatelného kalibru. Těm plochým a bezobsažným scénám se jenom směji... Typický zpomalený záběr na astronauty v červených kombinézách jdoucí neohroženě vedle sebe... hrdinní filmoví plyšáci! Je to jako estetika romantického klipu, jenomže natažená na neuvěřitelných 144 minut... Každá stylizace má své hranice a tyhle Michael Bay legálně překročil někam do země hollywoodských celuloidových trpaslíků... PS: Zajímavé též zkomparovat s hodnocením na imdb.com, lze tak snadno zjistit, jak obrovsky je na čsfd tenhle patetický škvár nadhodnocený...(17.2.2007)

 • T2
  ****

  Rozpočet $140miliónovTržby USA $201,578,182Tržby Celosvetovo $553,709,788/videl v kine: 75%/(18.5.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace