• Galadriel

Dost podprůměrný film s Willisem, dost podrpůměrný film obecně. Bylo to celkem slušné až do té doby, kdy se dostali na ruskou orbitální stanici. Pak už nás nečeká nic zajímavého, jenom střídání záběrů s příšerným střihem a kamerou, ze kterých někdy až bolí hlava a obrovských citových výlevů. Pěkné triky a první část za 4*, zbytek za 0*, takže výsledek je jasný.(3.3.2003)

rozpocet$:140 million trzby:$553,709,788(29.10.2006)

Bayův první blockbuster, vizuálně i herecky nařachaný a neumořující scénáristickou prázdností a přílišnou délkou, kterým s přehledem vydrtil konkurenční DRTIVÝ DOPAD a GODZILLU, a který už bohužel nikdy nepřekonal.(25.5.2014)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Jeden z nejlepších filmů na světě !!! Skvělé hlášky, super herci, výborná hudba, skvělá kamera atd...atd.... ! Tomuhle filmu prostě vůbec nic nechybí !!! Tomuhle říkám film, který vás nejen rozesměje, pobaví, ale (bohužel) i rozpláče ! Moc hezký film na který se můžu dívat pořád dokola a dokola. Tohle není film k zamyšlení ( i když já se nad ním zamyslel dost a vnukl mi i pár skvělých myšlenek ), ale k pobavení a tak se k němu musí i přistupovat ! Bay mi zase dokázal, že je opravdu jeden z nejlepších režiséru současnosti ! Jen mne trochu sere, jak je to tady hluboce nedoceněné !!! Tenhle film si od Vás zaslouží o hodně větší přízeň !! Bay je prostě machr ! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(14.5.2008)

Negativa - romantické části, odporná písnička, moc mě nebavily ani úvodní vtipné scény. Pozitiva - triky, které se ani nesnaží být realistické, ale bombastické (což mi u takových filmů nevadí), Peter Stormare (nejlepší figura filmu) a Steve Buscemi (druhá nejlepší figura filmu).(7.6.2003)

• - První film, ve kterém mohl štáb nosit reálné skafandry NASA, jeden má hodnotu 3 miliony dolarů a herci, kteří je ve filmu měli na sobě jsou jediní civilisti na světě, kteří je oblékli. (don corleone)

• - V traileru byly použity záběry na skutečný raketoplán. Ve filmu ale využity nebyly. (Karlos80)

• - Ve filmu zazní několik skladeb od kapely Aerosmith a zpívá je otec Liv Tyler, Steven Tyler. (don corleone)