Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Ten šutr nás nemá rád." Ani se mu nedivím. Přiletěl si z vesmíru jen tak pro zábavu zničit Zemi a narazil na naštvaného taťku Harryho, který si to s ním chlapsky rozdal. Já jsem rád, že se vždycky najde takový hrdina, který to vezme na sebe a já mohu pouze v klidu čekat na střídačce u obrazovky, kdyby snad náhodou neuspěl. Tahle záchranná akce zkrátka patří k mým oblíbeným, neboť je hrdinná, láskyplná a ještě k tomu zábavná, o což se starají hlavně Permoník se Lvem Andropovem. Kdyby přitom ve vzduchu vlálo asi tak o milion amerických vlajek méně, tak bych bez problémů rozsvítil i pátou hvězdu.(19.5.2016)

 • Houdini
  ***

  Oscar 4 nominace: Zvuk, Střih zvukových efektů, Vizuální efekty, Píseň - "I Don't Want To Miss A Thing"(21.3.2004)

 • movie
  ****

  Tenkrát v kině jsem se samým napětím pěkně zapotil...ale to už je vážně dlouho!(28.9.2002)

 • Radek99
  odpad!

  Pro mne osobně esence filmové hrůzy... Americký patriotismus dávkovaný v koňských dávkách a kýčovitost (a to dokonce nejenom ta žánrová) nepopsatelného kalibru. Těm plochým a bezobsažným scénám se jenom směji... Typický zpomalený záběr na astronauty v červených kombinézách jdoucí neohroženě vedle sebe... hrdinní filmoví plyšáci! Je to jako estetika romantického klipu, jenomže natažená na neuvěřitelných 144 minut... Každá stylizace má své hranice a tyhle Michael Bay legálně překročil někam do země hollywoodských celuloidových trpaslíků... PS: Zajímavé též zkomparovat s hodnocením na imdb.com, lze tak snadno zjistit, jak obrovsky je na čsfd tenhle patetický škvár nadhodnocený...(17.2.2007)

 • hirnlego
  ***

  Jak já tyhle nechutný americký patosy nenávidim! Problém ale je, že je to chvílemi i docela vtipné. Steve Buscemi jako übersexy "lovec" a polocvok je jako vždy k sežrání - docela jsem se bavila (beztak jsem Armageddon viděla víckrát než jednou právě kvůli němu). K dobru lze filmu přičíst i pětivteřinová přítomnost mistra vedlejších rolí, Udo Kiera (snad sem můžu hodit i jednu perlu v podobě části jednoho interview s ním: "Michael Bay - natočil jsem s ním předtím několik reklam - zavolal: Podívej, lidi od castingu si nemyslí, že bys moh hrát jednoho z těch doktorů. A já: Ó jak dramatické! Někdo omdlel, někdo zemřel, ohh, nebesa spaste jeho duši. Řekl: Mám pro tebe dárek. Dám ti všechny své herce na hodinu - znervózni je. Improvizuj. Jsi ten psychiatr, než jdou na ten šutr, můžeš si s nimi popovídat. Takže jsem tam měl Steva Buscemiho, Bruce Willise, Bena Afflecka, Michaela Duncana, všechny. A bylo úžasné sledovat jak umí improvizovat. Kamera byla za mnou, takže to bylo na nich. Michael chtěl jednoduše nějaké jejich reakce. Mnoho amerických herců se děsí improvizace. Musí se držet svých lajn, protože si je našprtali V Americe vybírají typy. V Evropě najmou dobré herce a ti tu postavu utvoří. V Evropě ji může hrát kdokoli, tvoří ji svým hraním. A já tam byl, abych je vyved z rovnováhy, aby se přestali ovládat. Třeba jeden chlápek přišel a smet všechno ze stolu. A já řikám: To sebereš. On: Ne. Já: Tak nikam nejdeš. To uklidíš, teď hned." - "A zvednul?" - "Zvednul, samozřejmě. Byl to Steve Buscemi. Jeden z nejlepších na improvizaci, skvělý herec." ). Klidně se na tohle podívám zase - a při oněch "srdceryvných" scénách se půjdu třeba vyčůrat...(6.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace