Spider-Man: Paralelní světy

• USA Spider-Man: Into the Spider-Verse (více)

Phil LordChris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu. Spider-Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z Brooklynu Milese Moralese a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina. (Falcon)

Krystof.Nizn

Film Spider – Man : paralelné svety funguje vo všetkých aspektoch dej je svižný a nezačnete nudiť. Postavy sú veľmi charizmatické a ich chémia medzi sebou je uveriteľná. Vtipy a narážky sú fantastické a vo väčšine prípadov fungujú. Spider – Man : paralelné svety bude baviť ako deti tak aj dospelých divákov , za mňa 9/10. ()

Wolfis

Hneď ako prvé ma dostala úchvatná výtvarná stránka animáku, ktorá neskutočne sadla tejto komiksovke. Bolo to zvláštne a nezvyčajné, ale maximálne originálne a asi najlepšie spracovanie animáku za poslednú dobu. O kamere ani nehovorím - tá mi miestami vyrážala dych, aké zábery nám dokázali namiešať. K tomuto mixu sa pridal aj veľmi dobre napísaný a premyslený scenár vrátane všetkých postáv a ich predstavovaní, čo dopomohlo k veľmi zaujímavému celku od prvej po poslednú minútu. Slang tiež sadol k daným postavám a prostrediu, nechýbal ani kúsok humoru, ba dokonca miestami mala snímka tendenciu útočiť divákom na city prostredníctvom rôznych emocionálnych zvratov, čo fungovalo na komiksovku celkom slušne. Znovuzrodený kreslený Stan Lee a pocta celým filmom potešilo. Veľmi kvalitné a vydarené. /paralelných 100%/ ()

Tempter

Neskutečná animace, klobouk dolů. Co se týče nápadů, je to jako kdysi písničky od Def Leppard. Zatímco jiným kapelám stačila mezihra a refrén, v písničkách Def Leppard bylo v každé písničce námětů na dalších 10. ()

Pennywise168

Tohle bylo překvápko. Trailery slibovaly neškodnou řachandu, ale film vyrukoval s emocemi, hororovými scénami a dynamickým vizuálním stylem, který skvěle pracuje s komiksovou grafikou. Spider-Man se navíc vyprostil ze zavedeného marvelovského vesmíru, stvořil si vlastní svět a přinesl zajímavého hrdinu. Plus je to asi nejživelnější, nejpestřejší a nejdivočejší animovaný film, který můžete vidět. ()

Narg79

Omlouvám se, ale nenadchlo mě to, je to jen další krok k přechodu na multikulti. Zabili bílého spidermana a nahradili ho malým černým. Politika je už i v kreslených filmech. Bílý obraz začíná na celém světě zhasínat a nahrazuje ho tma. Příběh může být jakkoliv dobrý, ale ta politika se mi nelíbí. Se vůbec nedivím, že ten film získal Oscara. ()

Raichu.Cz

Tohle není obyčejný animovaný film! Tohle je mistrovské dílo!!! Sony si konečně dálo záležet a rozhodlo se teď fakt udělat dílo s pořádným nápadem! Animace převedena do komiksové animace (hodně perfektní!), hudba která nesnese jenom takové originály z marvelu ale taky pořádný retro od sony! Příběh který nikdo nevymyslel z marvelu(prostě parádní!!!) Za mě totalních 99%. ()

teekanee

Začátek lehce rozpačitej. Chvilku mi trvalo než sem si protagonistu oblíbil, ale čím déle jsem se na film díval, tím víc jsem se bavil. Animace působí v 85% času naprosto skvěle, zejména konec bylo fakt pokoukáníčko. 84% ()

Duffman 97

Jednou přišel do kin animáč,jenž svou dokonalostí předčil i filmové zpracování z oslavovaného MCU.A tím je Spider Man:Into The Spider-Verse.Byl jsem nadšený, protože naprosto předčil má očekávání.Humor funguje,vážnější scény také a zvrat se povedl.Největší plus je že se konečně někdo nespoléhal na slavné jméno Petera Parkera a servíruje nám tu příběh s Milesem Moralesem. ()

Johny203

Bolo to kreatívne, nápadité, originálne a skvelé čiuž po vizuálnej alebo scenáristickej stránke, ale ako obrovský fanúšik klasickej animácie by som si to v nej užil viac. ()

Amberjack

Animace nekompromisně úžasná! Doufám, že touhle cestou se do budoucna vydají i další podobné filmy. Jinak mě to ale moc nezasáhlo. Opálenej Spiderman byl nejhorší ze všech Spider lidí, což je bohužel u hlavního hrdiny docela problém. Na druhou stranu, vykrmenej Spiderman z jiné dimenze (a teď nemyslim to prasátko, který bylo ale taky fajn) byl docela zajímavej. ()

hvldvt

Pecka, která strčí ostatní spidermany do kapsy. Famózní grafické zpracování vytváří naprosto jedinečnou atmosféru, kterou navíc skvěle doplňuje výborný soundtrack. Celý film působí velice nově a svěže. Finále bylo sice trochu náročnější na orientaci, ale jinak nemám co vytknout, musí se líbit úplně každému. ()

Zjewik

Že by konečně komiksový animák i pro dospělé? No nevím, v hloubi filmu jde stále o pohádku pro děti, ovšem způsob zpracování je to hlavní, kvůli čemuž si troufám říct, že nejde jenom o další z řady klasických dětských animáků. Samotná vizualizace a animace staví film do vyšší úrovně a je schopný převést kreslený komiks na plátna kin tak, jak by si to Stan Lee před 70 lety představoval. Film rozhodně stojí za shlédnutí, minimálně kvůli tomu, aby si na něj každý dokázal udělat svůj vlastní názor a nezahodil ho jenom kvůli tomu, že jde o animák. ()

Wiceman

Kdo by kdy byl čekal, že nejlepší Spider-manovka bude animovanej celovečerák :D Tak neskutečně sympatický počin jsem teda fakt nečekal. Miles Morales byl pro mě dlouhou dobu spíš ne ne ne, ale díky tomuhle skvostu jsem mu přišel na chuť. No a když tomu přidáme paralelní světy, Petra Porkra a Noirovskýho Spider-mana s hlasem Nicholase Cage, máme hodně parádní podívanou s perfektní znovukoukatelností :) Nicméně od pěti hvězd to dělí paradoxně ta animovanost. Ne snad, že by mi animáky vadily, ale tady ta zvláštní sekavá animace prostě není můj šálek čaje. I tak dávám lepší 4 *. ()

Osemhodin

Presná ukážka toho ako má vyzerať komiksový film. Pre mňa asi najlepší animák vobec a určite najlepší Spider-Man. Kurva to je matroš. ()

wistar

pecka, úžasný, rodiný a zároveň superhrdinský vtipný animák (samotná animace a hudba je úžasná), několik věcí ( nezapomatovatelný Noir, místy tempo) by se mohli vylepšit. 8.5/10 ()

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

14.05.2024

Nicolas Cage brzy obleče černý baloňák a klobouk, už je to snad jisté. V úterý 14. května totiž bylo z příslušných míst oficiálně potvrzeno, že si skutečně má zahrát hranou verzi postavy noirového… (více)

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Noirový Spider-Man míří na Amazon