"Knedlíky! Medvěd vaří ve škole knedlíky?"
Cirkusový klaun Cibulka, který slaví úspěchy se svým číslem s ochočenými medvědy, dostal výpověď z cirkusu. Medvědy totiž ředitel cirkusu vyměnil za cvičené vepře. Cibulka tedy na popud dětí nastupuje v ženském převleku jako kuchařka do školní jídelny. Problémy nastanou v okamžiku, kdy za Cibulkou do školy přicházejí uprchlí cirkusoví medvědi... (Bohemia MP)

Logout

Nemám, opravdu nemám rád cirkusy, zejména drezuru zvířat a neměl jsem je rád ani v dětství. Film má naštěstí těžiště v humoru Lubomíra Lipského a ten cirkus s medvědy je prostě jen prostředí. K příběhu filmu je ale třeba obojí, takže za mě maximum mínus jedna. ()

Salvator

V dětských očích byl klaun Cibulka naprosto úžasný a bavil dlouhá léta. V konkurenci současné tvorby však už nemá příliš co nabídnout. ()

buchannon

Když jsem tento film neznal, myslel jsem si, že se jedná o další kulinářský pořad, i když skladba jídelníčku se mi zdála velice nezvyklá, těšil jsem se na fajn recept na medvědí ragú, ale místo toho budou zase jen rybí prsy. Tento film je spíš pro děti, právem jsem se mu vyhýbal, neboť tato "nejbláznivější klauniáda" není nic extra a je docela infantilní. Tak, a inspirován názvem filmu si dnes dám vydatnou večeři... ...cibuli bych doma měl, jen nevím, ze které ZOO unesu ty medvědy. ()

werxix

Můj oblíběný film z dětsví. Znovu shlédnuto před pár dny a pořád to má stejné kvality, i když už se na něj dívám samozřejmě jinýma očima. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

PTuranyi

Výborná detská komédia postavená na výbornom scenári a hereckom výkone Lubomíra Lipského striedajúceho roly klauna Cibulku, kuchárky, školníka a upratovačky. Nápad urobiť cirkus zo školy práve počas návštevy inšpektora je geniálny. To vytvára množstvo priestoru pre hru na skrývačku nie len s majiteľmi cirkusu a riaditeľom školy, ale aj na vtipné poznámky inšpektora stelesneného skvelým Františkom Filipovským. Produkcia nie je ničím výnimočná, hoci cirkusoví dubléri sú výborní, žiaľ pri práci so zvieratami to určite nebolo ľahké, takže množstvo scén je vytvorených príliš priehľadnými trikmi. 75% ()

RaidingTombs

Nenavidim cirkusy, zoo a drezuru zvirat, proto si tahle propagace tyrani zvirat nezaslouzi ani jednu hvezdicku. Dal jsem ale dve hvezdy. Jednu Milosi Kopeckemu a druhou Janu Libickovi. Tenhle film uz nechci nikdy videt. ()

Kaculis

Tati, co tě napadne za hlášku z filmu Šest medvědů s Cibulkou? Školník lže, jako když tiskne! Školník neví, kde má šaty! U nás doma kultovní:) ()

Mort09

Když jsem byl menší, tak jsem tenhle film zbožňoval. S odstupem času ho mám stále rád, ale objektivně hodnoceno je to průměrný počin, ve kterém se skvělé scény (v ředitelně) střídají s naprostými blbostmi (vystoupení prasat, medvědů). 60% ()

tyzik

Duet Lipského s Macourkem se velice vydařil a já se vždy bavím jako nikdy předtím, je pravda prvních 10minut je natažených ale potom se to rozjede a já si říkám jeden z nejlepších filmů té doby. a špičkové výkony nad těmi už vážně nemám slov jako nad celým snímkem. Překvapilo mě záporné hodnocení avšak já mu doufám malinko pomůžu ()

Zofinka2

Na to můžu koukat i jako dospělá, i když je to pro děti. To bude tím, že tam hrají zvířata a ta já můžu. Lipský hraje skvěle i ženskou. Méďové jsou roztomilí a opice také. Podobný český film mě nenapadá, proto to má takové kouzlo a 4* si to zaslouží. ()