Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MoRTy
  *****

  Neskutečnej nářez !(3.2.2012)

 • Radek99
  *****

  Excelentní experiment v nolanovském duchu...jen o 40 let před Nolanem! :-) Bravurně napsané dialogy, které pozpátku dávají jiný smysl a jejich řazení je geniálním zdrojem komiky. Úchvatná obrazová stránka (žlutý kamerový filtr, zpomalené pády dostihových koní, ,,tanec" s mrtvolou, ,,utopení" milence, požívání jídla pozpátku...). Stylizace němých grotesek a odvaha experimentovat. Filmový pomník geniality Oldřicha Lipského (a Miloše Macourka). Možná nejoriginálnější československý film všech dob...(9.12.2011)

 • xxmartinxx
  ****

  Výborný nápad chytře a vtipně provedený. V Čechách se točily filmy! To se s dneškem nedá srovnat! Pátá hvězda zatím uniká, ale kdo ví, co bude...(12.8.2010)

 • paascha
  *****

  Pro mě jednoznačně nejlepší český film vůbec.(14.8.2006)

 • brit84
  *****

  Tenhle film je do posledního detailu doladěné mistrovské dílo československé kinematografie, které by měl každý vyznavač kvalitního filmu vidět. Co mě hlava nebere je fakt, že jsem ho nikdy neviděl v žádné z českých televizních stanic. Tenhle skvost s plejádou elitních herců nám z nějakého důvodu odepírají a krmí nás zahraničníma romantickýma sračkama nebo stupidními komediemi.(7.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace