• formelin
  ***

  ".. efektivně mrtvej muž!!... povídám mrtvej muž sem... !!"(23.12.2006)

 • consuela1
  ****

  Filmy, ve kterých se podílel na scénáři Karel Poláček, nejsou v mém srdci nikdy v taloně, ale naopak vždy na výsostném forhontě. Jeho humor mne bude bavit do chvile, kdy budu efektivne mrtvá žena...(30.9.2016)

 • mchnk
  ****

  Lehce ukřičená, ale stále velmi humorná "Haasovina". "Richard, uklidni se!" "No, tak prosím, umíráš Ty nebo já??". Karbanická humoreska s prvky grotesky, skvělými dialogy a krásnými ženami. To vše podpořeno i velmi povedenou snovou realitou.(12.7.2016)

 • Fingon
  ***

  Otravný kibic podruhé. Z filmu čiší režisérova snaha natočit jej "nějak jinak," snová operní sekvence se čtyřmi králi a s šílenou atrapou mluvícího žaludského esa je hodně ujetá, ale příliš kladný efekt tato snaha bohužel neměla.(7.11.2009)

 • Skip
  *****

  Vynechal bych snovou scénu a poněkud zbytečně natahovaný závěr a bylo by to perfektní. Teda asi takhle: Nejde o bůhví jaké filmové dílo, ale Hugo Haas jak cholerický Načeradec prostě nemá chybu a jen díky němu se na to dá vůbec koukat. Prostě skvělý Haas a nic moc film.(3.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace