• Terva

Fotbal za šachy a sranda za polonudu.(7.7.2011)

Otravný kibic podruhé. Z filmu čiší režisérova snaha natočit jej "nějak jinak," snová operní sekvence se čtyřmi králi a s šílenou atrapou mluvícího žaludského esa je hodně ujetá, ale příliš kladný efekt tato snaha bohužel neměla.(7.11.2009)

Lehce ukřičená, ale stále velmi humorná "Haasovina". "Richard, uklidni se!" "No, tak prosím, umíráš Ty nebo já??". Karbanická humoreska s prvky grotesky, skvělými dialogy a krásnými ženami. To vše podpořeno i velmi povedenou snovou realitou.(12.7.2016)

".. efektivně mrtvej muž!!... povídám mrtvej muž sem... !!"(23.12.2006)

Velmi dobrá komedie, líbila se mi více než Muži v offsidu, a to hlavně zásluhou Huga Haase, který byl i ve zmíněných Mužích tím nejlepším, ačkoliv nedostal příliš prostoru. Tady ovšem přímo exceluje, je nádherně cholerický a způsob, jakým se snaží své výbuchy vzteku krotit nebo jimi naopak zakrývat všemožné chyby, je neodolatelně vtipný. Řádí zkrátka jako Louis de Funès v té nejlepší formě. "Přijďte až po inventuře." - "Co je to?" - "Co je to... Židovský svátky!"(19.1.2017)