• Terva
  **

  Fotbal za šachy a sranda za polonudu.(7.7.2011)

 • Fingon
  ***

  Otravný kibic podruhé. Z filmu čiší režisérova snaha natočit jej "nějak jinak," snová operní sekvence se čtyřmi králi a s šílenou atrapou mluvícího žaludského esa je hodně ujetá, ale příliš kladný efekt tato snaha bohužel neměla.(7.11.2009)

 • mchnk
  ****

  Lehce ukřičená, ale stále velmi humorná "Haasovina". "Richard, uklidni se!" "No, tak prosím, umíráš Ty nebo já??". Karbanická humoreska s prvky grotesky, skvělými dialogy a krásnými ženami. To vše podpořeno i velmi povedenou snovou realitou.(12.7.2016)

 • formelin
  ***

  ".. efektivně mrtvej muž!!... povídám mrtvej muž sem... !!"(23.12.2006)

 • D.Moore
  ****

  Velmi dobrá komedie, líbila se mi více než Muži v offsidu, a to hlavně zásluhou Huga Haase, který byl i ve zmíněných Mužích tím nejlepším, ačkoliv nedostal příliš prostoru. Tady ovšem přímo exceluje, je nádherně cholerický a způsob, jakým se snaží své výbuchy vzteku krotit nebo jimi naopak zakrývat všemožné chyby, je neodolatelně vtipný. Řádí zkrátka jako Louis de Funès v té nejlepší formě. "Přijďte až po inventuře." - "Co je to?" - "Co je to... Židovský svátky!"(19.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace