bratr_jezek

Další výlet do světa Jumanji nemá bohužel to fazónu jako jednička, která modernizovala starou deskovku na úroveň Pc hry. Tentokrát se hra opakuje, jen reální lidé dostali třeba jiné postavy (bohužel humor z toho vyplývající oproti jedničce pokulhává), jinak se opakuje již osvědčené - zmocněte se nějakého artefaktu, zlikvidujte záporáka, máte omezený počet životů a určité přednosti (sice něco přibylo, ale je to využito tak nějak mimochodem a zase to nedosáhne příjemného naplnění očekávání pařiče her jako v jedničce). Scénář tentokrát moc neodsýpá, nově přiřazené postavy drhnou, jen doufám, že se nebude točit trojka, to by asi dopadlo katastrofou. ()

Andrew88cz

Příjemně natočenej druhej díl, jak po vizuální stránce, tak nápadité... Pokračování mladých "hrdinů", kteří se rozhodnou zachránit přítele z uvěznění ve virtuálním světě Jumanji. (6/10) ()

To_byn

Na film jsem šla ještě před tím, než jsem viděla jeho prvního předchůdce. Právě proto byl pro mě film naprosto skvělým zážitkem. Cením i to, že se hlášky tolik neopírají o první díl - u filmu se tedy pobaví i ten, kdo ještě první díl neviděl. Celkově tu nejsou prakticky žádná hluchá místo, ticho je vždy vyplněné scénou, nad kterou se přinejmenším usmějete. Jack Black mě tady vyloženě bavil od začátku do konce, jeho momentální charakter je o dost zábavnější, než v prvním díle. Ostatní role jsou skvělé, na film nemám snad jedinou výtku. ()

tXtX odpad!

Najúbohejšie trio posledných rokov.. zúfalý Black, trápny Johnson a henten uškriekaný trpazlík.. tieto individua už nikdy v živote nebudú hrať v niečom normálnom. V niečom, čo sa dá aspoň s prižnúreným okom dopozerať do konca. Ono Black v podstate nikdy nebol použiteľný, ale Johnson mal slušný nábeh, pokiaľ nezačal brať každú Béčkovú digitálnu tupotu.. Pre koho sa točia tieto filmy?.. 0% ()

caesarous

3.díl Jumanji navazuje na 2. a přesto, že nelze říct, že by byl špatný, tak kvalitu předchozích dílů prostě nevidím. Chybí mi smysluplná zápletka a připadá mi, že se více méně jen opakuje. Na druhou stranu pro rodinu s dětmi na víkendové odpoledne asi fajn, víc než 60% si však 3. pokračování Jumanji rozhodně nezaslouží. ()

mistr97

Druhý díl tak nějak plynule navázal na ten první, dějově i kvalitou, a nepřinesl nic nového. V případě prvního filmu jsem měl docela velká očekávání a dost mě zklamal. Nebylo tam nic úplně špatně, ale ani nic, proč by mě měl bavit. Před zhlédnutím druhého filmu jsem tedy žádná velká očekávání neměl a jedinou změnou je tak to, že mě nezklamal, i když mi vše přišlo prakticky stejné. Výběr herců je velice slibný, po dobrodružné stránce dejme tomu, ale zábavných momentů moc nepřišlo, což je velká škoda a u komedie také velký problém. 45 % ()

burg

Musím říct, že jsem byl příjemně překvapen - a to bývám celkem málokdy při sledování remaků, předělávek, či chcete-li "pokračování příběhu". Zkrátka a dobře, ať už se jedná o tenhle film, nebo předchozí díl, oba dva jsou více než důstojným pokračováním původního Jumanji, což je stále moje velká srdcovka. Asi jsem taky udělal dobře, že jsem oběma dílům obětoval dva večery hned po sobě a tak je můžu vnímat jako jeden velký spektákl. Podobně jako To. ()

Aceboris

Len tak zo zvedavosti som si to pustil a na jedno pozretie ok . Vcelku zaujímavé trošku dosť predvídateľné , nič nové toto pokračovanie nedonieslo. Veľmi plytký dej tak ako aj postavy . Celkovo výkon na čele s Rockom katastrofa . Sem tam nejaký ten dobrý efekt , ale žiaľ to na dobrý film je žalostne málo. Hudba čistá katastrofa , originál audio hovor je potichu , efekty  hlučné, čo mne nevadí , ale nemám rád keď musím zvuk pridávať kvôli tomu aby som počul čo hovoria , nevyrovnané . Celkovo o kvalite hudby vypovedá aj použitie pesničky od UB40 Baby i love your way  , ktorá to trošku zachránila Pokiaľ to bude takto pokračovať bude to film len na zarobenie nakoľko nepochopiteľne zarobil okolo 800k $. Určite príde ďalšie pokračovanie.  Za mňa pozerateľné 3/10 ()

PORTER44

Dobrodružná slabota, co mě pobavilo nejvíc asi, honička s opicemi nad propastí ,jinak nic moc ,D.Johnson odpinkává protivníky jako Obelix,závod se pštrosama taky nic moc. ()

MirecRKK

je to skvelý film ale tá linka o dedovi a Mailovi mi tam strašne kazila dojem z filmu, najprv ma hnevali a záver mi zbytočne pokazili tou zbytočne smutnou vložkou a celé to je úplne naprd, nebyť tohto filmu dám s prehľadom 5*, už sa teším na pokračovanie :) ()

Tuukanen

Nepříliš povedená recyklace prvního moderního dílu. Zápletka v bledě modrém. Zatímco u Sám doma mi vůbec nevadilo, že oba díly jsou o tom samém, tak tady ano. ()

AJensen

70%... nebylo to špatné, ale rozhodně slabší než jednička. Tentokrát musím vyzdvihnout K. Harta v němž vidím Dannyho Glovera skoro celý film. Awkwafina taky nezklamala😅 Bohužel vtipy jsou celkem jednostranně zaměřené na stáří a ne každému to sedne. ()

Oxytocin

Nudné a natahované scény a dialogy. Ztráta vazby na původní první díl. Absence humorných scén. Dlouhé a nudné. Film na jedno shlédnutí v životě a nikdy více. ()

serbero

Uhhhh tak toto úplne pokazili. Druhý diel nového jumanji je riadna sračka, tak ako Hugo Fantozzi povedal "križnik potemkin je riadna sračka" tak ja môžem to isté konštatovať o tomto tu nepodarku. Škoda reči. ()

Teapac

Viděl jsem velký špatný. Takovou klasiku takhle zneuctit, předchozí díl byl jakž takž. Tento ten nebyl ani jakž ani takž. Je hezké mít v rozpočtu místo pro herce takových kvalit, ale to nedělá film dobrý. Dávám dvě hvězdy za trochu humoru a výpravu. ()

Ivy_9

Díky místním komentářům jsem měla z filmu obavy. Ale byla to bomba! Pobavila jsem se, odpočinula a to je přece účel filmu. ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům