dom156

Pokračování této popcornové zábavy se nese v podobném duchu jako předchozí díl. Solidní průměr, který neurazí. ()

Baboonek

Na svůj žánr je to velice povedená komedie. Má šmrnc a všechno co od komedie čekáte. Je to vtipný, není to přehnaně hrubý a dokonale to vystihuje "věkové kategorie" - ano menší spoiler, ale nic co by se nemohlo prozradit. Obzvláště oceňuji herce, kteří báječně měnili charaktery. Navíc oceňuji, že od valné většiny US comedies to nebylo blbý ani celý o sexu a sexuálních narážkách. Bylo to prostě vtipný a trochu pohádkový, přesně takový, jaký se to prezentuje. Za mě úplně fajn odpočinková pecka! ()

Aleee89

Neříkám, že to není dobrá oddechovka na zamračené sobotní odpoledne, ale taky už to je prostě nastavovaná kaše a doufám, že další díly vznikat nebudou, protože nevím, co by mohly nabídnout. Každopádně co pochválit musím, to je soundtrack. ()

Wiikii

Jumanji, hra co Vás doslova pohltí a vy by jste se měli objevit v universu co Vás zahltí narážkami a feelem z her, nejlépe z 90tých let. Ale vývoj dalšího levelu se evidentně nepovedl. Chtělo by to od tvůrců více probádat vody herního průmyslu a pak udělat poračování, což je evidentně v plánu a to můžeme vidět i na konci filmu, nutno podotknout, že tahle inovace se mi moc nelíbí. Raději bych viděl narážky na boss fighty, mikrotransakce, kupování skinů, narážky na klasiky jako Super Mario a záchrana princezen, Crash Bandicoot a totem Aku Aku, skryté chestky, bugy se seklými NPC, locknuté dveře, protože jste ještě nesplnili úkol a jako každý hráč se pokoušet to obejít, atd atd.... ALE chtěl bych ještě nakonec pochválit to co mnozí hatují a to nové postavy, které dodávají příjemnou změnu i proto přidám pár procent. ....HODNOCENÍ: 70% (4*) ()

Vyhy

První díl pokusu o obnovu světa Jumanji jsem přijal vlažně. Jasně, líbil se mi, dobře vypadal, navíc Rocka zbožňuju, ale už to nebylo ono jako kdysi... Pochopitelně. O to víc mě druhý díl překvapil. Samotný příběh byl stále jednoduchý, možná i horší než u dílu prvního, přesto mě tu bavila víc chemie mezi hlavními postavami. Ta myšlenka zamíchat kartami, vzít do hry staré dědy, kteří sotva slyší. O to víc padla tíha tohoto rozhodnutí na herce z minulého dílu, jelikož se od nich očekávalo víc, a musím uznat, že se jim to povedlo. Druhý díl Jumanji asi není lepší jak první, stále to je továrna na prachy, která čerpá z legendárního původního filmu. Navzdory tomu je to sranda, dobře koukatelná, uteče to a zasmějete se. Co víc si přát... ()

M.i.k.e

dvojka jede podle stejného mustru jako jednička a jako všechna pokračování.Což v tomhle případě znamená,že je to pořád děsná blbina,akorát je tu víc postav a víc digitálních zvířat a vůbec víc digitálního všeho.Naštěstí si ovšem druhé Jumanji udrželo laťku zábavnosti solidně vysoko a zvládá díky tomu vyrovnávat absenci originality.Na studený sobotní večer ideální rodinná zábava...70% ()

Figu

Tak po supr jedničce se s chutí a velkým očekáváním nastoupilo na díl číslo dvě. A hle, zase to na Figa zabralo. Vetšinou se všeobecně další díly przní tím, že se opakujou, tudíž jsou bez překvapení a taky, že se na ně naobalujou další a další herci, který vkládaj příběhu novej život. Obojí tady proběhlo, jenže... DeVito je suprdědek a Glover mu skvěle sekunduje! Opět to táhne hlavní čtyrka v čele s Rockem a jejich popichování popoháněný různejma hláškama, včetně filosofickejch a profesorskejch projevů pana zoologa, to stojí minimálně za ucuknutí koutku. Navíc zase fajn zábavnej příběh. Já se opět Jumanjovsky bavil. 80% ()

bourec

Oproti prvnímu dílu trochu sešup v kvalitě zábavy.Nejvíc mě sralo,že dvě postavy,deVito a Glover,který tam autoři naroubovali do hry prvních 45 minut dělali filmu parádně kreténskou službu.Pitvoření,divení se,že je to hra,tohle mi nesedlo.Později se film konečně začal rozjíždět,a druhá polovina už zase docela šlapala.Scény s pštrosama,a s opicema bomba,hromadný bitky slabota .50%. ()

Streeper

Bylo z toho hodně cítit, to, že chtěli z diváků vysát práchy, protože jednička byla tak úspěšná. Škoda, že si nedali víc záležet na scénáři. Osobně bych byla raději, kdyby se v postavách objevil někdo nový. Snažili se to zachránit novými tvářemi jako Awkafinou nebo DeVitem, ale nepomohlo to. Svéna s koněm mi vyloženě přišla až moc. Líbil se mi konec, opět trochu návrat k původnímu Jumanji a pokud se Jumanji dle konce vrátí do našeho světa, tak už by to mohlo být o něco zajímavější. Uvidíme. ()

C0r0ner

Takový scénář bych možná napsal taky... a každopádně bych nepopíral pravidla světa (hru pro čtyři najednou hraje sedm postav včetně koně, který je tam jenom proto, že je potřeba pro děj a pak má křídla - hnus), ubral půlhodinu stopáže a přidal vtipy. Ale aspoň to uteklo, tak ještě tři hvězdičky. 50% ()

Cheeter

Jsou některý filmy, kde víte od začátku, jak budou nalajnovaný, co se asi tak může stát a příběh je v podstatě velmi primitivní. A i tak si u nich užijete velkou srandu. Věděl jsem, že pokračování nejspíš bude dost podobné, resp. jsem čekal trochu horší, jak jednička. Ale přišlo mi to na úplně stejné úrovni. A užíval jsem si pořádnou porci zábavy od začátku do konce. Po třetím pokračování volat nebudu. Ono by nemuselo dopadnout dobře. Za mě zde celkově dobře odvedená práce. Myslím, že jejím základem bylo, že se za každou cenu nesnažila překonat jedničku. ()

necisty

Eště bych tomu ty 4 nechal, ale jen tak tak. Párkrát jsme se zasmáli a natočené taky hezky. Jen teda Danny mě tam vůbec nepasoval a když se jeho postava jakoby vtělila do té čínanky, tak mi to doslova lezlo na nervy. ... GA Cinema DA ()

Sammya

První moderní pokračování Jumanji bylo boží, dvojka mě trochu zklamala. Hlavně kvůli příšerně otravným postavám dědy a jeho kámoše, když už po stopadesáté děda nechápal, o co jde a mluvil jak šnek, myslela jsem, že se picnu., Bavit mě to začalo až v druhé půlce, kdy děda byl holka a kámoš kůň. Pořád je to dobrá vtipná dobrodružná podívaná, je prostě na "jedničku" to nemá. ()

campix

Rozhodně jsem nečekal, že to bude i napodruhé fungovat. Nebo alespoň na mě. Většinou jsou tyhle vychtěná pokračování úspěšných filmů pouhým dojením peněz a filmy jsou bez naprosté invence. Tady se alespoň tvůrci snažili a díky angažování Dannyho DeVita a Dannyho Glovera se přidává nový element nebo pohled na věc. Jasně, většina vtipů se po celou dobu recykluje a po několikáté už prostě není vtipné, že jsou staří a hru nechápou nebo, že Glover mluví pomalu, ale alespoň na mě to fungovalo a já se bavil. Je to asi tím, že jedničku mám opravdu rád a ke dvojce jsem přistupoval prakticky bez očekávání. Nakonec jsem příjemně překvapený. Stále to funguje a stále je to příjemná rodinná zábava. ()

Martrix

Jestliže Vítejte v džungli! bylo příjemné překvapení, tak Next level je...vcelku očekávané zklamání. To co zafungovalo naposledy, byly komické situace vyplývající z umístění teenků do těl dospělých a výborná volba hlavních postav. Bylo zřejmé, že tvůrci se budou snažit know-how zachovat, ale zároveň dodají něco "navíc". Tím něco navíc, byly dvě další postavy, které by byly samy o sobě fajn...ale i díky nim to nefungovalo. Ta kvantita všeho, Next level zabila. Víc padouchů, víc zvířat, víc postav ve hře... . Padouch byl trestuhodně nevyužit a vše působilo jako šité horkou jehlou...nedotaženě a nekonzistentně. A je to velká škoda. Vykašlal bych se na návrat nesympatických mlaďochů a strčil bych do Jumanji jen dědky, klidně s opravářem a sousedkou. DeVito i Glover měli na to, aby je zastoupili víc než důstojně. ()

PROCESOR

Tak a máme tady další díl ze kterého je patrno, že penízky jsou a budou vždy na prvním místě a divák má smůlu. Čekal jsem to teda mnohem dobrodružnější, více akce a méně kecání. ()

Juto

Už to není tak originálne ako bola prvá časť. Není to zle, ale niektoré vtipy už tak nefungujú. Jedine postava Jacka Blacka bola zas výborná a bavila ma rovnako. 5/10 ()

Pajky3

U prvního dílu téhle sestavy jsem se překvapivě dobře bavil a bavil jsem se i tady, protože jsem dostal to, co jsem od nich čekal. Je to prostě nenáročná, odpočinková a samozřejmě také dobrodružná jizda. Ale přeci jen to byla o něco menší zábava než poprvé. ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům