Červený trpaslík

• Velká Británie Red Dwarf
Velká Británie, (1988–2020), 36 h 11 min (Minutáž: 25–90 min)

Kamera:

Ed Moore, Ian Adrian

Série(13) / Epizody(74)

Beer Ceps

Zajímavost: V díle Já na druhou Lister čte Rimmerův deník. Vzpomene zde datum 17. Července, kdy má Rimmerova babička Maggie narozeniny. V tento den má ještě jedná významná osobnost narozeniny, Já. ()

VAC0

Lister: To když umřel táta mně, bylo mi teprve šest. Dostal jsem od každýho kupu dárků jako o Vánocích. Přál jsem si, aby se to stalo ještě pár lidem, abych si doplnil celý lego. Babička se mi to pokoušela vysvětlit, že jako odešel a že už se nevrátí. Jasně, že mě zajímalo, kamže šel. Říkala, že je moc štastnej a že odešel tam, co moje zlatá rybka. Tak jsem si myslel, že ho spláchli do záchoda. Myslel jsem, že je hned za tou vohnutou rourou. Posílal jsem mu tam jídlo a časopisy, aby měl co číst. Nakonec mě poslali k dětskýmu cvokaři, protože mě našli s hlavou v míse, jak čtu fotbalový výsledky. K tomu nelze nic dodat. Jednoznačně jeden z největších klenotů britského humoru. ()

Smileface

Tenhle SitCom se stává kultem i u nás v Čechách.Bohužel mě docela sklamala poslední série,ztratila na své atraktivnosti,jinak ale za ***** ()

Braddy

Zpočátku se mi to taky nezdálo, ale po pár dílech jsem tomu naprosto propadl. Seriál tak kultovní, jak to jen vůbec jde:-) ()

vincent

Videl som to asi 5x a určite si to ešte pozriem. Z prvotného šoku interiérov alá inscenácia STV z 80tych rokov a dosť slabých trikov som sa dostal veľmi rýchlo. Nakoniec som si uvedomil, že tieto "slabé" stránky seriálu sú vlastne pre neho prínosom. Občas možno politicky nekorektný ale hlavne veľmi trefný, neopozeraný a VYNIKAJÚCI humor, na ktorom sa dá poriadnedne zarehliť. Arnold Judas Rimmer forever! ()

NALBERTik

TENDLE SERIAL BYCH ZAVEDL JAKO POVIINY PREDMET NA ZAKLADNI SKOLE !!! Kdo nevidel todle, jako by nevidel vychod slunce, jako by neslysel slavíka, jako by se ani vlastne nemel cemu smát... Davali sme si to nonsrop fsecky dily za sebou a i při tom poslednim sme jeste meli silu se smat...co dodat.... King-kong filmoveho prumyslu navzdy !! ()

sheilla

Pro me jeden z nejlepsich komedialnich serialu. Divam se na nej jiz po ctvrte a porad se nemuzu nabazit. Skvely humor, perfektni hlasky, skoda jen, ze nedoslo k natoceni slibeneho filmu. Ohodnotit musim i skvely cesky dabing, ty hlasy mi naprosto srostly s postavami. ()

Mr.Jackass

Pro mě absolutně nejlepší seriál všech dob. Bezkonkurenčně. Všech 52 dílů naprosto dokonalých,neznám slabší díly.A jeto jeden z mála seriálu u kterých je k dokonalosti doveden i dabing. ()

Zemi11 odpad!

Jsem rád, že mi kluci pustili jeden díl Červeného trpaslíka. Až doposud bylo mé hodnocení neobjektivní. Přisuzoval jsem trpaslíkovi sprostě odpad, aniž bych viděl celý jeden díl. Ale teď mohu konečně s klidným svědomím prohlásit: ODPAD! Asi jsem moc náročný, ale partička dementně se chovajícíh vypatlanců v kosmické lodi mě prostě a jednoduše nedokáže pobavit. Jedenácté místo na CSFD je výsměch a zároveň i smutný ukazatel úrovně vyspělosti dnešní společnosti. ()

LadyVader

To je skoro až neskutečný, jakej úspěch může mít taková strašná banda blbů a ztroskotanců jako je posadka Červenýho trpaslika :), i přesto se mi vryli do paměti takovým způsobem že by mě opravdu něco chybělo kdyby je někdo dostal z mé hlavy pryč. Snad jedinej seriál na kterej by měli tvůrci mít zbroják kvůli obrovskýmu množství fakt vypečených hlášek. Pro mě naprostá jednička mezi hranýma seriálama kterou ze svýho místa jen tak něco nevytlačí! ()

G.W.Bush

Moc jsem se snažil, propadnout jsem tomu toužil, všechny díly jsem viděl, ale zachycení geniality seriálu jsem zůstal ušetřen. ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019