Remake zo šesťdesiateho šiesteho roku je veľmi vydarený seriál ( pôvodny som nevidel ), takže preto...:) Je len na škodu, že po všetkých tých shitoch, čo v televíziach beží sa nenájde jediná, ktorá tento seriál pustí... Nova už zrejme nemá vysielacie práva.(27.9.2007)

Ohromně nevyrovnaný seriál. Většina obdobných seriálů si drží nějakou laťku kvality s tím, že jednou za čas se v nějaké epizodě zadaří více či naopak méně. Nulová šance šla z extrému do extrému. Jeden díl naprosto dokonalý a hned následující byla záležitost zavánějící "Odpadem!"(13.5.2006)

Špionská pohádka se zajímavými a neuvěřitelnými zápletkami a spoustou šílených technických vychytávek ve stylu MacGyvera. A že v dílu z Prahy se střídá v nápisech čeština a slovenština, to už musíte brát s nadhledem...(19.6.2003)

Ne že by byl seriál úplně kdovíjak super a naprosto bez chyb, ale z té nostalgie nemůžu jinak, než-li dát plný počet. Je na něm i dost znát, že je hodně nízkorozpočtový. Připočítám-li však navíc fakt, že právě na těchto základech, začala vznikat nová, akčnější filmová adaptace, jejíž součástí jsou také perfektní a nepřekonatelné díly. No prostě je to paráda.(6.8.2015)

Podle mě lepší, než ty celovečeráky s Cruisem.(4.12.2005)

• - Aby se ušetřilo na nákladech, natáčelo se v Austrálii a řadu rolí obsadili místní herci. (Hans.)

• - Podľa nemeckého názvu tohto seriálu bola pomenovaná rakúska policajná jednotka Kobra. (Jakub225)

• - Zpočátku se počítalo s tím, že se natočí remake původního seriálu, kde by originální postavy hráli až na Petera Gravese noví herci, ale těsně před začátkem natáčení padlo rozhodnutí vytvořit postavy nové. (Hans.)