• anderson
  ****

  Na pôvodnú sériu som v dobách totality "čučal" na ORF 1 a remake nám kedysi v polovici 90-tych rokov ponúkla NOVA. A chytil ma až to nebolo zdravé. :-) No a keď Jimovi zabili sexi členku týmu Casey (TERRY MARKWELLová), celú epizódu som so zaťatou päsťou držal sci-fi partičke päste aby hlavného skurvisyna (no v tomto prípade skôr "bitch") poslali na onen svet čo najbolestivejším a najsofistikovanejším spôsobom. "Holt" tá mladosť ... (31.10.2009)(31.10.2009)

 • Jinny
  ****

  Špionská pohádka se zajímavými a neuvěřitelnými zápletkami a spoustou šílených technických vychytávek ve stylu MacGyvera. A že v dílu z Prahy se střídá v nápisech čeština a slovenština, to už musíte brát s nadhledem...(19.6.2003)

 • sud
  ***

  No jo, nostalgie. Škoda jen, že zápletky jsou povětšinou k uzoufání stejné.(23.11.2009)

 • Dudek
  ****

  Geniální seriál, skvělé herecké výkony, úžasné moderní, elektronické pomůcky a navíc notebook, který se vždy do několika sekund sám zničí. Není ani divu, že na něj navázali filmoví tvůrci stejnojmenným a neméně úspěšným filmem s Tomem Cruisem v hlavní roli. Škoda jen, že v televizi již nějakou tu dobu neběžel...(28.1.2006)

 • Superpero
  ****

  Podle mě lepší, než ty celovečeráky s Cruisem.(4.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace