Viděl jsem bohužel jen pár dílů jako malý, ale zanechaly ve mně velmi dobrý dojem.(18.3.2008)

"Dobré ráno, Jime" ..ano, to si všichni pamatujeme ze skvělého seriálu, který nabízel více fantazie a méně hollywoodských ptákovin. Šlo o týmovou záležitost a ne "Bondovku" v podání Toma Cruise. To se mi na tom líbilo nejvíc. 80%(13.4.2010)

Podle mě lepší, než ty celovečeráky s Cruisem.(4.12.2005)

Klasika špionážních seriálů na který navázaly skvělé filmy:-).(24.10.2007)

Geniální seriál, skvělé herecké výkony, úžasné moderní, elektronické pomůcky a navíc notebook, který se vždy do několika sekund sám zničí. Není ani divu, že na něj navázali filmoví tvůrci stejnojmenným a neméně úspěšným filmem s Tomem Cruisem v hlavní roli. Škoda jen, že v televizi již nějakou tu dobu neběžel...(28.1.2006)

• - Zpočátku se počítalo s tím, že se natočí remake původního seriálu, kde by originální postavy hráli až na Petera Gravese noví herci, ale těsně před začátkem natáčení padlo rozhodnutí vytvořit postavy nové. (Hans.)

• - Do nemčiny bol tento seriál preložený ako "Kobra, übernehmen Sie!". (Jakub225)

• - Aby se ušetřilo na nákladech, natáčelo se v Austrálii a řadu rolí obsadili místní herci. (Hans.)