Ohromně nevyrovnaný seriál. Většina obdobných seriálů si drží nějakou laťku kvality s tím, že jednou za čas se v nějaké epizodě zadaří více či naopak méně. Nulová šance šla z extrému do extrému. Jeden díl naprosto dokonalý a hned následující byla záležitost zavánějící "Odpadem!"(13.5.2006)

Geniální seriál, skvělé herecké výkony, úžasné moderní, elektronické pomůcky a navíc notebook, který se vždy do několika sekund sám zničí. Není ani divu, že na něj navázali filmoví tvůrci stejnojmenným a neméně úspěšným filmem s Tomem Cruisem v hlavní roli. Škoda jen, že v televizi již nějakou tu dobu neběžel...(28.1.2006)

Viděl jsem bohužel jen pár dílů jako malý, ale zanechaly ve mně velmi dobrý dojem.(18.3.2008)

Velmi kvalitne zpracovany serial. Herecke vykony normalni, zapletky napadite a v tehdejsi dobe uchvatne efekty. Jeden z lepsich kusu americke serialove produkce.(4.9.2003)

• flanker.27

Dodneška si vzpomínám na ten díl, co se odehrával v Praze a šlo v něm o to dostat ruského šachistu na vysněný Západ. Muhehe. Amíci se tu pohybujou jako by se nechumelilo, žádný odposlechy hotelovejch pokojů, žádný kontráši za patama, "Východní" protivníci hrdinného supertýmu jsou naprostý amatéři ze školky malých špionků, zkrátka nic neohrozí dokonale sehranou partu. Něco tak šíleně naivního aby jeden pohledal. Obávám se, že v reálu by za oněch pověstných pět vteřin nevybouchl disk, ale právě tenhle tým.(25.11.2009)

• - Zpočátku se počítalo s tím, že se natočí remake původního seriálu, kde by originální postavy hráli až na Petera Gravese noví herci, ale těsně před začátkem natáčení padlo rozhodnutí vytvořit postavy nové. (Hans.)

• - Aby se ušetřilo na nákladech, natáčelo se v Austrálii a řadu rolí obsadili místní herci. (Hans.)

• - V každém epizodě 1. série, kdy Jim Phelps (Peter Graves) zadává na bezpečnostní schránce PIN kód, aby se tak dostal k datadisku s nahranými instrukcemi, je vždy součástí PINu alespoň jedna číslice 5. (CANNIBAL)