co si pamatuju, tak jsem koukal na každej díl. dneska bych sice už asi s rezervou, ale dřív se mi to hodně líbilo. a původní seriál je ještě lepší. s filmama s cruisem je to nesrovnatelný, protože ty mně přišly jako nejvěší estupído co jsem viděl za dlouhou dobu.(16.1.2006)

Velmi kvalitne zpracovany serial. Herecke vykony normalni, zapletky napadite a v tehdejsi dobe uchvatne efekty. Jeden z lepsich kusu americke serialove produkce.(4.9.2003)

"Dobré ráno, Jime" ..ano, to si všichni pamatujeme ze skvělého seriálu, který nabízel více fantazie a méně hollywoodských ptákovin. Šlo o týmovou záležitost a ne "Bondovku" v podání Toma Cruise. To se mi na tom líbilo nejvíc. 80%(13.4.2010)

Ne že by byl seriál úplně kdovíjak super a naprosto bez chyb, ale z té nostalgie nemůžu jinak, než-li dát plný počet. Je na něm i dost znát, že je hodně nízkorozpočtový. Připočítám-li však navíc fakt, že právě na těchto základech, začala vznikat nová, akčnější filmová adaptace, jejíž součástí jsou také perfektní a nepřekonatelné díly. No prostě je to paráda.(6.8.2015)

Svět, kde jdou všechny problémy řešit gumovou maskou.(15.4.2014)

• - V každém epizodě 1. série, kdy Jim Phelps (Peter Graves) zadává na bezpečnostní schránce PIN kód, aby se tak dostal k datadisku s nahranými instrukcemi, je vždy součástí PINu alespoň jedna číslice 5. (CANNIBAL)

• - Zpočátku se počítalo s tím, že se natočí remake původního seriálu, kde by originální postavy hráli až na Petera Gravese noví herci, ale těsně před začátkem natáčení padlo rozhodnutí vytvořit postavy nové. (Hans.)

• - Aby se ušetřilo na nákladech, natáčelo se v Austrálii a řadu rolí obsadili místní herci. (Hans.)