• DaViD´82
  ***

  Ohromně nevyrovnaný seriál. Většina obdobných seriálů si drží nějakou laťku kvality s tím, že jednou za čas se v nějaké epizodě zadaří více či naopak méně. Nulová šance šla z extrému do extrému. Jeden díl naprosto dokonalý a hned následující byla záležitost zavánějící "Odpadem!"(13.5.2006)

 • tron
  ***

  Niekto raz povedal, že je to najinteligentnejší seriál všetkých dôb. No neviem. Každopádne tá znelka je parádna (milujem škrtnutie zápalkou) a tímová práca má (na rozdiel od celovečerných cruiseovčín) veľký priestor.(1.1.2005)

 • flanker.27
  odpad!

  Dodneška si vzpomínám na ten díl, co se odehrával v Praze a šlo v něm o to dostat ruského šachistu na vysněný Západ. Muhehe. Amíci se tu pohybujou jako by se nechumelilo, žádný odposlechy hotelovejch pokojů, žádný kontráši za patama, "Východní" protivníci hrdinného supertýmu jsou naprostý amatéři ze školky malých špionků, zkrátka nic neohrozí dokonale sehranou partu. Něco tak šíleně naivního aby jeden pohledal. Obávám se, že v reálu by za oněch pověstných pět vteřin nevybouchl disk, ale právě tenhle tým.(25.11.2009)

 • sepp
  ****

  Velmi kvalitne zpracovany serial. Herecke vykony normalni, zapletky napadite a v tehdejsi dobe uchvatne efekty. Jeden z lepsich kusu americke serialove produkce.(4.9.2003)

 • Renton
  ****

  Creator: Bruce Geller .. Perfektní seriál přetavený na perfektní filmovou sérii.(23.5.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace