Bohdy67

Velmi povedená gangsterka s debutujícím Stathamem... Nadruhou stranu britske filmy jsou proste takove nejake divne... A ani tomuhle se to nevyhlo. Nicméně zápletka, příběh postavy, konec všechno naprosto skvélé,ale stejně to na pět hvězd není. 79% ()

knoxwile100

Tolik gangsterů, lichvářů a dealerů v jednom filmu jsem v životě neviděl. Jeden zlodějíček vedle druhého Ze začátku jsem měl trochu zmatek než jsem se v tom všem orientoval, ale cca v polovině filmu už mi bylo jasno. Geniálně promyšlený scénář spojený s výtečnou režií a doplněný skvělou hudbou, vše do sebe perfektně zapadá. Atmosféra taková, že jsem měl pocit, že sedím s nima v "otcově" baru. "Musíme ty zbraně dostat" "ani nevíme kdo tam bydlí" "To je mi jedno, já se nenechám zabít sekerou Harrym" :D :D... ()

P@\/EL

Vynikají gangsterka s hodně kvalitně vytříbených scénářem, který je navíc podpořen super humorem. Film je surově krvavý a sprostý, ale na druhou stranu odlehčený vtipnými dialogy a skvělými gagy. Zkrátka všeho je tak akorát a celá tato chemie zde funguje na výbornou. Zaujal mě rozvětvený děj s kupou nejrůznějších postav, jejichž osudy se díky jejich jednání navzájem prolínají a výrazně, leckdy dosti komplikovaně ovlivňují. A právě tato komplikovanost a nepředvídatelnost děje se mi líbily. Vše je navíc dovršeno parádně vypointovaným závěrem. ()

mcamino

Nemám k tomu co říct, prostě exkluzivní kousek, posledních 30 minut jsem zažil filmový orgasmus. Tyto propletené závěry jsou přesně dle mého gusta. Navíc první film Jasona Stathama, no prostě jednoznačně za plný počet. 5* ()

as-minor

Výborná krimi sršiaca čiernym humorom, dômyselne napísanými mnohotvárnymi postavami a založená na absurdnosti stretov jednotlivých postáv, respektíve skupín. Na začiatku sú nám podané rôzne dejové línie, v ktorých sa možno divák nachvíľu stratí, no tie sú poprepájané do kruhu rôznymi uzlami a na konci príbehu budú všetky tieto spoje objasnené. Čím viac peripetií pribúda, tým je to zábavnejšie, absurdnejšie a vedie to k očakávane dynamickému, no vo výsledku zároveň i prekvapivému klimaxu. Pôvodne som tomu chcel dať tri hviezdy, pretože mi celé to podanie príbehu pripadalo priemerné, no záverečné prepojenie dejových línií ma presvedčilo ešte jednu pridať, pretože si myslím, že práve dôvtipnosť záveru je najväčším kladom snímku. Ak sa rozhodnete pozrieť na film, tiež uvidíte trochu iného, ešte raného Stathama. Nie takého, ktorý dá každému na prdel, ale takého, ktorý si tú svoju prdel chce za každú cenu ochrániť. A podal vskutku úctyhodný výkon. Ale nie je to len on, kto zahral svoju rolu bravúrne! ()

Bogrant

Vykalkulovaná, povrchná gangsterka o niekoľkých menších príbehoch, ktoré spolu navzájom pekne súvisia a tým vytvárajú pevný podklad pre očakávané a strhujúce finále. ()

Bragi66

Svižná, drsná a vtipná anglická gangsterka. Dobře vybarvené postavy. Guy Ritchie natočil i dost podobný film Podfu(c)k (2000) a má na svém kontě i mnoho dalších zajímavých kousků. ()

pichta

Ultra oldschool gangstersky film, kde sa štyri gangy vystrielaju a mladí chalani z toho vijdu este celkom dobre. No dej mal spád a stale sa niečo dialo. Take náhody nevymysli len tak hocikto. ()

SkeeveTulp

Geniální ukázka toho, že nepotřebujete stamilionový rozpočet, digitální efekty, ani hvězdné herce, abyste stvořili extrémně zábavný film, který šlape od začátku do konce. ()

Zabriskie

Pulp fiction po anglicku má hodně zamotaný a za vlasy přitažený příběh, ale právě to z něj spolu s drným humorem dělá skvělý film. ()

Kerkk

ve své době to určitě musela být bomba - ale já jsem nejdřív viděl snatch - a tohle mi přijde jako takový chudý bratříček - scénář stojí totiž úplně na stejném principu - jenom to působí všechno tak trochu levněji - pokud ale zapomenu, že jsem viděl snatch, tak je to samozřejmě úplně geniálně zamotaný film, který sice místy ztrácí tempo, ale za okamžik je hned zase nabere takový způsobem, že jenom prostě sedíte a příjemně vrníte, navíc tím, že zde hrají pro mě téměř neznámí herci, vše působí maximálně autenticky - jediná vada na kráse je, že snatch je prostě lepší :) ()

Vandislav

Parádní londýnské odlechčené dialogové krimi. Krásná akce u Eda v bytě a perfektní konec, výbyrné herecké výkony a celkové charakterové namíchání party. Bohužel je jejich angličtina tak rychlá, že titulky jsou zjednodušené, a s tak těžkým přízvukem, že rozumět všemu se nedá. ()

stevkoI

Vcelku dobre,nebudem klamat sam seba,cakal som od tohoto i tak dobreho filmu predsa len o nieco viacej aby sa to stalo pre mna kultovejsie...na rocknrollu to nema ()

davidh76

Pro mě osobně stále nejlepší film od Guy Ritchiho. Protože z jeho filmů jsem jako první viděl právě tento - a myslím, že to rozhoduje. :-) ()

Inner

Od první do poslední vteřiny zábava k popukání. Briliantní scénář, diamantový humor a platinové dialogy. Rory Breaker a jeho : ....."No". A kocour tam taky je:) 100% ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback