Xiras

Film potesil, avsak, spomina sa pri nom slovo dovtip. Ten tam nevidim. Prva banda zlodej ide olupit pestovatelov "kavy" bez planu, druha skupina lupicov, ktora olupi tych prvych, plan ma. Tento plan je jedninym kuskom dovtipu v celom filme, inak ide len o neuveritelny sled nahod. ()

Brisingr

Starší brácha Podfu(c)ku se chová tak, jak by se správnej starší brácha chovat měl. Je namakanější, namachrovanější a lepší! Sice o prsa keňské běžkyně, ale přeci. ()

LordLaser

Zas až taká pecka to nie je. Pokiaľ nemáte, čo robiť, tak nemám nič proti, len si to pozrite. Pripomína to trochu iný film a to kazí dojem. ()

Kozmeker

Špinavé mesto plné malých zlodejíčkov, feťákov, vrahov a velkých gangstrov z ktorých má každý strach. Jeden povie ukradni to, druhému nakážu nech zabie toho a ukradne aj tamto a potom si to ešte aj kradnú navzájom, ani o sebe nevedia že vlastne robia pre jedného a celé to sledovať je fakt zábavné. Dá sa to pozerať aj niekoľko krát, je to vtipné a dobre premyslené. ()

Oxytocin

Ušetřím si komentář. Naprosto dechberoucí kombinace skvělého černého humoru, ironie, sarkasmu, děje, herců, ... Tleskám. ()

Zacharod

Guy Ritchie ze sebe vydal úplně všechno. Pravděpodobně jeden z nejlepších scénářů vůbec. Ryzí anglický humor, který opravdu neomrzí. Nemám co vytknout. 5* ()

PowPow

Kultovní, chytře vymyšlená pecka, ve které funguje naprosto všechno od hudby po obsazení herců. Takhle nějak si představuju film povedený ve všech směrech. Ani po 20 letech to neztratilo své kouzlo. Za mě o chlup lepší než Snatch. ()

GameOfThrows

Film, kterej se zpočátku jeví naprosto průměrně, ale v druhé polovině vykrystalizuje v naprosto výbornej počin, ve kterým nic nechybí..a tím nic myslím opravdu NIC (je tam totiž i softcore akce... se vzduchovkou). Každopádně když jsem chtěl film ukázat přítelkyni tak to chtěla po 10 minutách vzdát. Tohle lidi nedělejte, tady buďte trpěliví a vydržte až do konce, fakt se to vyplatí! Takže za mě 5* protože to je film, kterej svojí přidanou hodnotu prostě má, a taky mě naučil nesmát se lidem, kteří mají mraky gumových penisů na stole. Nevyplácí se to. ()

viax

Nějak jsem se nebavila. Zpočátku moc ukecané a dlouho se nic nedělo, později moc ukecané a dělo se všechno najednou... tak nevím... možná byl prostě špatný den. Bitvy okej, herci okej,.. no, ještě na to někdy kouknu. ()

KalimeroI

Klenba scénáře je - dokonalá. Perfektně zvládnutý příběh, který přechází od jednotlivých postav k druhým, aby se na konci všichni postříleli, kromě těch, kterým vítězství patří. Geniální konstrukce. Pokud bych to přirovnal ke stavbě, má to solidní základy, perfektní sloupy, výborné dělníky, dobrého stavbyvedoucího a nicneodpouštějícího dozoru. Jo a využít slábnoucí hvězdu fotbalu ke geniálně napsané roli - prostě joooooooo....V ČR by to hrál Řepka. asi. Výborně jsem se bavil. Díky. ()

Richard.Jezd

Výborný soundtrack, obsazení, režie ale hlavně neuvěřitelný scénář s překvapivým plot twistem. Guy Ritchie je machr a toto je jeden z jeho nejlepších filmů.100% ()

mistr97

Sbal prachy a vypadni je povedená gangsterka s humorně-ponurou atmosférou, jejíž hlavní předností je až komicky zamotaný děj. Kolik tam vlastně bylo stran, které hájily své zájmy? Snad sedm, možná víc, ne jen obyčejné dvě. A překvapivě se v ději dalo zorientovat. K dokonalosti mi chybělo snad více hlášek a hlavně zajímavější herecké výkony. S charaktery postav se dalo více pracovat, alespoň s těmi hlavními. ()

Dalajlada

Tohle je jeden z filmů, u kterého se človk baví od začátku až do konce. Všechno do sebe perfektně zapadá. Navíc morda Vinnie Jones je k nezaplacení. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback