qnnaire

Typická Ritchieovská porcia čierneho humoru, gangsterskej akcie a perfektného scenára, ktorý perfektne osudy jednotlivých hrdinov najprv splieta a potom znamenite a vtipne rozplieta. Perfektný film, ktorý zaostáva za svojím nasledovníkom Snatch asi len o Brada Pitta, teda o kúsok :) ()

Jumper636

Výborná docela originální gansterka, kde nechybí násilní bossové, trotlové, kteří je naserou a i pár aktérů, kteří k tomu příjdou jako slepí k houslím. Líbilo se mi to od začátku do konce. Má to vtip, akci, krev, zbraně a spoustu rozhněvaných agresorů co ty zbraně vlastněj =D Gay Ritchie to o5 zvládl na jedničku, ale v tomhle případě na pětku s 85% ()

tomasBA

proste dokonalost!!!!! Dnes som to videl 3x a a stale ma to bavy a neuveritelne si ma ziskava scenar. Na prve pozretie dost chaoticke, no na druhe to bola bomba, perfektne som sa bavil- nenormalny scenar- asi najlepsi scenar k filmu aky som zatial videl, perfektny herci, perfektny soundtrack...no proste mozno ze aj moj najoblubenejsi film:))) RE: videl som to skor ako podfu(c)k a Lock Stock sa mi paci viac ()

kojtas

naprosto bombastický film :) skvělá komedie a závěrečné rozuzlení je geniální :) často srovnáváno se Snatch, ale abych řekl pravdu, oboje je na stejné úrovni, ve Snatch hraje můj oblíbenec Pitt, tady naopak Kocour John-Jules.. doporučuje pět ze čtyř bab kořenářek ;) ()

Herbert007

na rozdíl např. od Golfisty jsem viděl dřív tohle než Snatch a asi pro to se mi i víc líbil. Takhle vypointovaný a vygradovaný zápletky prostě miluju. A k tomu to zpracování - to je mistrovský filmový řemeslo, pane Ritchie! ()

Lonelybiker

Perfektní scénář a skvělá hudba. Inu, když si na fušku najmete dvojici chlapů, který toho v hlavě moc nemají, nemůžete se divit, že to nedopadne dobře. ()

Lucie505

Velice vtipná zamotaná akční podívaná! Nadstandartní frekvence kvalitních fórků a hlášek, a skvělý soundtrack! Jednička mezi krimi komediemi. ()

morganf

to nejlepší co Guy Ritchie vytvořil s mým velkým oblíbencem Jasonem Stathamem. Malá ale dost svérázná role se v tomto filmu našla pro Stinga. Svým způsobem obdoba Pulp Fiction ale filmy nejdou zas tolik srovnávat, každý je svůj. ()

Honey007

Ve srovnání s Podfu(c)kem, který jsem (bohužel) viděla dřív, je Sbal prachy a vypadni o dost lepší. Možná je to trochu jiným smyslem pro humor, lepší zápletkou a celkově propracovanějším scénářem. Partička zlodějů, která se chystá okrást partičku pěstitelů a huličů, kterou se chystá přepadnout parta zoufalých kamarádů...:D Žádné zbytečné dialogy, spousta akce a vtipu a až tarantinovský závěr. 85% ()

lolkaa

Takže třetí Ritchieho gansterka a zase jsem hotová! Nevím, která je lepší nebo horší, ale asi jsem Ritchiemu propadla. Nejen jemu. Soundtrack je zase skvělej a herci a jejich britština taky. Určitě bych ale tyhle tři filmy nesrovnávala jako to mnozí dělaj, je to sice pořád jeho styl, ale pokaždý je to něco jinýho a pokaždý je to prostě dobrý ;) ()

Waspik

Tedy podle mě fantastický film, výborní herci, scény a hlášky. Jelikož Pod(f)uck je jeden z mých nejoblíbenějších filmů a Sbal prachy a vypadni je velmi podobný nejen v hercích, musím mu tedy dát jasných 5 hvězdiček. ()

JamesMalat

Nikomu se může zdát jak kíčovitá blbost, ale mě osobně tento film naprosto nadchnul a to jsem na filmy toho druhu velmi náročný. Myslím že jedna z největších předností filmu je dokonalé herecké obsazení všech rolí, dále pak filmová a příběhová linie a dokonalé vyvrcholení a hlavně závěr. Ve filmu je dost zábavných a humorných scén i když jde často o černý humor, ale to mi v tomto případě vůbec nevadilo, prostě paráda. Shrnutě je ve filmu vše: akce, zábava, příběh, co víc chtít?? Nemužu jinak a dávám 100 %, neboť tento filmu obsahuje vše co po filmu vyžaduji. ()

theonethat

Drsný a hvězdně obsazený snímek kombinuje černý humor s anglickou okouzlující brutalitou. Líbila se mi unikátnost osobností a jejich "přirozené" chování. ***** drsný osobitý snímek ()

J.MacReady

Ono jestli jde o tenhle kousek nebo o Podfu(c)k pak v obou ta atmosféra a tempo funguje dokonale a nestrácí se až do konce...pro mně výborná komedie s parádní atmosférou a opět nezapomenutelný Jason Statham. Něco odlišného a svěžího do tohohle žánru. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback