stuj

Silné tři hvězdičky. Tempo vyprávění dost rychlé, divák se nenudí. Propletenost postav vyzývá k soustředění se, aby člověk věděl "kdo na koho co a proč a jak to že..." V roce 1998 to musela být bomba. I teď se na to dá koukat. Britský styl. ()

lineker

Další gangster pecka z dílny Guy Ritchieho. Všechny tyhle blázniviny jsou v podstatě postavené na stejném základu a teoreticky by to to mohlo být již notně provařené. Ovšem je to vše tak brilantně natočeno, zahráno a hlavně, tohle prostě neomrzí. ()

Sejkorka

Gangsteři se navzájem vystřílí a všechno (málem) dobře dopadne. Hodil ty pušky do Temže, nebo ne ? Novinka pro mne = Sting je taky herec. Jaký je ten svět ? Krev teče proudem a my se tomu smějeme. .... PODRUHÉ 14-9-23 stále stejná psina. Zaujal mne Vinnie Jones, který je bývalý fotbalista mj. mého oblíbeného klubu QPR. ()

Elanornegra

Špinavá gangsterka z Londýnskeho prostredia s výnimočným scenárom. Skvele obsadenie, perfektne gagy. Krásne sychravý aj keď sterilný Londýn. A človek len pozerá a pozerá a čaká čo ho prekvapí v ďalšej scéne. Skvela réžia Richieho Guy. Toľko známych postáv, v ich začiatkoch som dávno nevidel a ten príbeh .....100% ()

drkaldj

Chvilku sice trvalo než mě to chytlo, ale je to povedený klasický Ritchie. Super hlášky u kterých jsem se zasmál ("Jsi v pohodě Kenny?" nebo "Drážditel prdele"). ()

Bratyslavcan

Tak toto bola jazda! Keď máte radi Podfu(c)k (Snatch) a celkovo filmy Guy Ritchieho, tak túto jeho prvotinu zožeriete. Vôbec nemám čo vytknúť. Kamera, strihy, humor, dialógy, príbeh a spôsob jeho rozprávania, pecka! Obsadenie, ako sa hovorí, sadlo jak riť na šerbeľ. Toto dielo som si veľmi užil. ()

Alex.V

Už dlouho jsem se tak nezasmála, jako při sledování tohoto filmu! Skvělé obsazení, jednoduchá, ale skvěle zvládnutá zápletka. Plno zvratů, při kterých zůstává rozum stát a člověk si říká ,,To už snad ani není možný!" Skvělá britská angličtina v originále jen umocňuje zážitek! Za mě určitě stojí za podívání. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback