Rathalos

Boze,ako som len mohol zabudnut hodnotit tuto mega-klasiku,ktora sa urcite zaraduje medzi najlepsie akcne filmy vsetkych cias,Antonio Banderas je brutalny frajer a Salma Hayek vyzera ako bohyna,tato cool zalezitost nikdy nazapadne prachom,aspon nie pre mna...:-) ()

plagjoklas

Film s ktorého nikdy nedokážem odtrhnúť oči ani na sekundu. To všetko pre geniálne dialúogy, prehladne a brilantne natočené prestrelky, a samozrejme pre nadpozemsky krásnu Selmu Hayek. Robert Rodriguez sa do svojho remesla rozumie. A jeho remeslom je film a hudba a tu v Desperadovi to spojil priam geniálne. A ešte k tomu ten tarantinov vtip. Keď som ho počul prvý krát začal som plakať od smiechu a to fakt nepreháňam. Je to jednoznačne najlepší romantický špagety anti-western aký bol kedy natočený. Bez debaty! ()

vlkzbeskyd

Je už nyní také klasikou, která nás přenáší do Mexika, kde nebylo, není a asi nebude bezpečno. Jde o klasickou střílečku, u které nesmí chybět množství napínavých scén a drsných chlapů. Vedle Antonia Banderase, který ztělesňuje kladného hrdinu, který touží po pomstě, zde narazíme rovněž i na klasického záporňáka v podání Dannyho Trejo. A nesmíme taky zapomenout na krásnou a svůdnou Salmu Hayek, která nenechá chladným nejednoho mexikána (myslím si, že i nejednoho diváka). Takže snad jen jediné VIVA LA MECHICO!!! ()

maZSlicko

Aayayayai ayayayai..akcnak miho mladi..ale i ted patri mezi moje nejoblibenejsi..Antonio jako mariachi fakt luxusni postava,Buscemi ajko hodnej kamarad taky dobrej,zabijak Danny Trejo a Salma,ta rozkosna Salma mi v Desperadu sedla jako nikde jinde..Rodriguezuv pro me nejlepsi film..Svizna vtipna akce,kde i prestrlky sou moc fajn a hodne povedene..Quentinuv vtip o chcani v hospode je taky dobrej :)5* zaslouene ()

Barak

První část nabitá hláškama, akcí, zábavností.. Buscemim a Quentinem :) Prostě úplně o něčem jiném, než ta druhá, kde tempo výrazně povoluje, Rodriguez zbytečně protahuje a je to docela "chudé" ve srovnání s tou první. I když scéna se zpívající Selmou je pekelně skvělá. Btw, už jsem se zmínil, jak je tady hrozně sexy.... :) (Btw, závěr naštval - jak to sakra mohl utnout před tou největší přestřelkou..?) ()

TylerGage

skvělá akční podívaná... Výborná hlavní role ,kterou Antonio Banderas zahrál skvěle..Role mu sedla..také výborně zahrála překrásná Salma Hayek.. ()

salamandrr

To mi připomíná jeden vtip. Ten chlap vejde do baru, přijde k barmanovi a řekne:'Barmane, mám pro tebe sázku. Vsadím se s tebou o 300$, že dokážu nachcat do támhleté skleničky a neukápnu vedle.' Barman se podívá na skleničku. Je 10stop daleko. Řekne:'Říkáš mi, že se se mnou vsadíš o 300$, že dokážeš, stojící tady, nachcat do támhleté skleničky a neukápnout jedinou kapku vedle?' Chlápek vzhlédne a řekne: 'Přesně tak.' Barman řekne: 'Tu sázku beru.' Chlapík jde. 'Fajn, pojďme na to.'Vytáhne ven ptáka. Myslí na sklenici.Myslí na sklenici. Myslí na svýho ptáka. Pták, sklenice, pták, sklenice, pták, sklenice, pták, sklenice. A pak to rozjede. Chčije po celém prostoru. Chčije na bar, chčije na židličky, na podlahu, telefon. Na barmana! Chčije na úplně všechno kromě tý pitomý skleničky! Barman se směje. Je o 300$ bohatší. Je jako blázen, směje se na celé kolo...chachacha. Chcanky mu tečou po obličeji. Řekne: 'Ty si ale idiot, chlape! Pochcal si všechno kromě té skleničky! Dlužíš mi 300$. Chlapík jde,'Omluvte mě jen na malý moment.' Jde do zadní části baru. Tam pár chlápků hraje kulečník. Přijde k nim. Vrátí se zpátky k baru. 'Tady je máte. 300$. Barman nechápe. Proč jsi tak šťtastný? Právě jsi prohrál 300$, idiote!' Chlápek řekne: 'Vidíte támhlety chlápky? Vsadil jsem se s každým z nich o 500$, že bych mohl pochcat váš bar, vaši podlahu, váš telefon a vás a vy nejen, že byste nebyl naštvaný, ale byl byste šťastný.' To je legrační kravina co? 'Byl byste šťastný!' ()

pepa3rd

Řekl bych jen lehce nadprůměrný akční film, který někde kolem konce první třetiny ztrácí tu skvělou hutnou atmosféru ze začátku. Pak už mě to do konce donutilo sledovat jen hezká Salma Hayek a očekávání, že se ta atmosféra třeba ještě vrátí. ()

kamil0606

Drsná "kurevská príhoda" poriadne pritiahnutá za vlasy. Pre mňa pomerne veľa známych hercov z iných filmov, ktorí len dodávali kvalitu, výborné drsné kecy, brilantný humor (jeden obzvlášť geniálny vtip) ale nehorázne trápne akčné scény. Neviem či to Rodriguez tak plánoval ale väčšina tých akčných scén bola nehorázne trápna. Len to skazilo celý film. Samotná hudba bola výborná avšak niekde sa nehodila a na niektorých miestach mi chýbala. No i tak to bola nadpriemerná gangsterka na mexický spôsob ... takých 70 - 75 % ()

bif

Prvotřídní masakr, takhle má vypadat (téměř) dokonalý akčňák, nebudu se tady rozepisovat o dokonalém Banderasovi nebo překrásné Salmě Hayek, napíšu jen to, že Desperado je nesmrtelná akční klasika. ()

Biopler

Nepodarený akčný film typu hrdina uteká pred všetkými guľkami a nikto ho nedokáže zabiť. Ak sa k tomu pridá nič moc extra scenár, tak jediné čo vás zaujme a vyruší v sledovaní je Salma Hayek. ()

Kingjiri

Z dvojice Rodriguez-Tarantino je mi rozhodně bližší první jmenovaný. Stejně ale jeho filmy nepatří mezi moje neojoblíbenější, jeho styl mi prostě nesedí. Desperado je vcelku fajn, ale na to, že to má něco málo přes hodinu a půl to má spousty hluchých míst. Trochu mě mrzí malý prostor, který dostal zabiják Trejo a že bylo vidět málo z poprsí Salmy Hayek :) Taky jsem trochu alergickej na ty kytarový hudební podkresy, takže to filmu taky moc nepřidalo. Chtělo to ještě o něco míň keců a víc akce, tři silnější hvězdy. ()

AxelWers

Už kultový film, od ktorého sa neodtrhnete. Ani neodporúčam sa odtrhnúť, lebo ak vám unikne dej, tak budete mať z toho mierny chaos. Inak jasných 5*. ()

Vousatá Salma Hayek?

Vousatá Salma Hayek?